• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

7. prosince 2016 
@zluva No nám ted jeden kočárek fouknul.. tak snad narazíme ještě na nějaký... :slight_smile: vajíčka ty máme, chci jen dvojkombinaci... :slight_smile:
18. dub ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já dnes byla na krvi ke screeningu a 5.5. Mě čeká utz. A zrovna mi sestřička říkala, že od vánoc se s dvojcaty roztrhl pytel. Prý příroda ví, že se málo mnozime, tak to zařídila takhle :joy::joy::joy::joy:
18. dub ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@luckamb easywalker mam vyzkouseny u sestrenky - ma dvojcatka a je teda super. Hrozne dobre se ovlada. Aaaleee ta cenaaa :(
18. dub ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@zluva třeba jako já že? :grin::grin::grin::grin: Máme doma tři děti a teď bonus :wink::smiley:
18. dub ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@luckamb mne tam vadilo, ze nejdou polohovat nohy. Prislo mi to divny, kdyz jsou deti vetsi ve sportaku a maji nohy jen v jedne poloze i behem spanku.
18. dub ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@odvarkova jj treba vy :grin: Bonus za dobrou vychovu ;)
18. dub ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jo já mám dvě a bonus. Tak co je podle vás něj kočárek. Hlavně lehký a hodně skladný.
18. dub v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@zluva přece jen budu mít v autě 4 děti, 4 sedačky a místa nebude nazbyt
18. dub v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckamb pro me tfk. Protoze je i cenove dostupny. Vejde se nam i do kufru dlouhe fabie. Ja budu mit v aute jeden podsedak pro starsi dcerku a dve autosedacky a do Fabie ok. Nez mimca z malych autosedacek vyrostou...pak nove auto. Nej kocarek je pry boggabo donkey nebo jak se to pise ale ten je daleko za nasimi moznostmi :slight_smile: i jety stoji treba 25000-30000tis.
18. dub v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já mam kočárek z druhé ruky Valco baby ion twin a ten je teda perfektně skladný.A pani říkala, že byla moc spokojená.Tak snad budu také :slight_smile: .
Jinak minulý čtvrtek jsem byla na velkém ultrazvuku a jedné holčičce našli v mozečku 4mm cystu. Prý se to do 28tt má ztratit, máto prý hodně dětí a z 99% to nic neznamená, ale znáte to, hned jsem hledala na netu a ted se bojim a modlim aby to zmizelo...........máte stím taky někdo zkušenost???
18. dub v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme holky objednaly easy walker.Je drahej jako kraaaaa.a,ale za ten komfort to stoji,protoze ty ostatni kocarky,ktere jsme videli na veletru,mercedes mezi trabanty fakt..
18. dub v 17:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petrapelech tak teď teď si mě potěšila, mám ho vyhlidnity
18. dub v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@zelva78 zkusenost s tim nemam, ale neboj, bude to urcite dobre. On se jim az ted zacina ten mozecek dotvaret. Bude v pohode.
18. dub v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky =) jmenujeme se Leontýnka a Natálka. Narodili jsme se akutním císařem 1.4.2016 v 8.16 a 8.18 v 35.tt (Leontýnka 45cm 2120g, Natálka 47cm 2620g). Máme se čile k světu, s maminkou jsme už týden doma a rosteme jako z vody <3
19. dub v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí (9)
@mishkacz krásné princezny. Obrovská gratulace a přeji hodně zdravíčka :kissing_heart:
19. dub v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@mishkacz krásný holky :slight_smile:
19. dub v 09:07  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@mishkacz juj nádherné princezny. Moc moc gratuluji a tiše závidím a těším se na svoje :grinning: :grinning: .. hodně zdravíčka přeji holkám i celé rodince :grinning:
19. dub v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@mishkacz gratuluji....krasne holcicky :slight_smile:
19. dub v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@zoot a jak se všichni máte? Je mi jasné, že máš spoustu "práce", ale těším se na zprávy, jak se vám daří, jak se sžíváte mimo bříško a případně i na nějaké tipy pro nás, které teprve život s miminkama čeká :slight_smile:
19. dub v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@mishkacz No neeeee, další miminka :slight_smile: Holčičky jsou nádherné a jsem ráda, že jste všichni v pořádku a hlavně doma :slight_smile: Už jsem si říkala, že jsem o tobě dlouho neslyšela. Určitě dál piš jak se máte, jak se vám daří atd :slight_smile:
19. dub v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak co se kočárků týče (už jsem to asi i tady a určitě i v jiných diskuzích psala) úplně mimo, protože jsme pořídily iCandy Peach, dvojkombinaci a k tomu chceme vajíčka maxi cosi cabriofix nebo pebble. Vzhledem k tom, že Krumlov je samá malá ulička, nahoru a dolů, malé chodníky atd. tak jsem chtěla něco malého, lehkého skladného. Bydlíme na kopci a než dojdu do města, tak musím jít z hodně prudkého kopce, pak zas do kopce a pak zase s kopce a ještě po kočičích hlavách v historickém centru :grinning: Takže jsme chtěli pidi kočárek a ještě lehký. Spousta lidí mi ho haní, že na toho prcka dole neuvidím, ale tak korbička není na pořád a ve sporťácích to bude lepší a budu je střídat :slight_smile: Taky je z druhé ruky a super se ovládá, otočím se s ním na pětníku. Tak uvidíme :slight_smile:
19. dub v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mosquito no krásnej :grinning: .. akorát bych měla strach jestli nebude malej :astonished: ... ale zase jak říkáš .. mimča jsou v korbičkách v podstatě chviličku .. jak píšu .. krásnej
19. dub ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlapavlapavlapavla on vypadá menší než je. Horní korbička je standard a ta dolní má jen trochu zúženou část u nožiček, aby se vešel do té konstrukce. Ale samozřejmě s těmi velkými kočárky se to srovnávat nedá. Jen je větší než ty, které jsou vedle sebe. Ale to se bojím, že bych fakt nikam moc neviděla. Fyzičku teď nemám žádnou, máme jedno auto a zatím nejsem moc sebevědomý řidič (to musím napravit). A hlavně s parkováním tady.... Prostě chůze to jistí :slight_smile: A vy jdete do toho easywalker?
19. dub ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckamb Na veletrhu jsem si ho ozkoušela a fakt je to paráda. Uděláš jeden pohyb, máš korbičku venku, uděláš dva pohyby, máš kočárek složený... To Dorjan, co jsem měla prvně vyhlídnutý, asi 80 pojistek, než kočár vůbec složíš, tak je večer :D Fakt se máš na co těšít :slight_smile:
19. dub ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mosquito juj no rada bych, ale chci novy a tolik penez za kocarek fakt nedam. Mam vybranej - zatim ... tako jumper duo 06 ... hnedej. Tak jsem na nej zvedava ...i s vajickama. Bydlim na vesnici a vsechny mame tak nejak kolem, takze jen kazdodenni normal vychazky. No a do mesta dame na konstrukci vajicka. Alespon takovou mam ted predstavu :slight_smile:
19. dub ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlapavlapavlapavla já určitě uznávám, že je lepší na miminka vidět a mít je tedy vedle sebe. Takže pokud to jen jde, myslím, že takovéhle varianty jsou super. Taky doufám, že budu na kratší vzdálenosti používat vajíčka. Ono u kočárku pro dvojky je to asi vždycky kompromis. Nikdy nemáme kočárek přesně podle představ. A za chvíli už budou prckové běhat a budem shánět kšíry :grinning:
19. dub ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@mosquito presne jak pises. Je to kompromis :slight_smile:. Stejne si v prubehu na nedostatky zvyknem. At skladani, hmotnost a na dalsi a dalsi nedostatky a pak uz je ani nebudeme vnimat ... :slight_smile::slight_smile:
19. dub ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlapavlapavlapavla a jak mi říkali v obchodě, když ani děti nic jiného znát nebudou, tak si prostě zvyknout na to, co mají :grinning:
19. dub ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@mosquito přesně :grinning:, takže ať žijou kompromisy .. a s dvojčátky to bude od začátku jeden velký :grinning:
19. dub ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlapavlapavlapavla na začátku ano a až budou větší, tak se těším, jak mě ti mí tři chlapi budou nosit na rukou :grinning:
19. dub ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek