• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

13. ledna 2017 
@luckamb pritel je modrooky blondak a ja tmavsi typ. Tak ro je sance, ze jeden po mne bude. I kdyz doufam, ze me soatne vlastnosti nezdedi ani jeden :grinning: Uvidis, treba ted budou tve kopie hned dve at se to vyrovna :wink:
19. dub 2016 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mosquito jj, v prvním trim. je to ještě tak nějak únosné. Moje neteřinka chudák rodila na konci osmého měsíce mrtvého chlapečka :cry: svého prvního potomka. Bylo to hrozné a otřáslo to celou rodinou. Já sama také potratila před sedmi lety v 9tt a stačilo mi to.
19. dub 2016 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@odvarkova to je to co myslim. Na psychiku je to nic moc, ale zdravotne to jde a snazit se muze relativne brzy. Ale prijit o dite, kdyz uz jsou citit pohyby a vis, ze uz jebi za hranici zivotaschopnosti.... Tu bolest si vubec nedovedu představit. A neter je v poradku?
19. dub 2016 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mosquito teď už ano. Musela brát antidepresiva, ale to už je dávno a je ok. Stalo se ji to cca před 3,5 lety a teď chystá výbavičku pro chlapečka, kterého čeká na začátku srpna :blush:
19. dub 2016 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@odvarkova tak to je mazec. Ja si tak rikam, ze uz jsme tak daleko, ze uz by se nemelo snad nic stat ... tuk tuk tuk a ted clovek cte toto :'(. Je to mazec :(
19. dub 2016 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlapavlapavlapavla člověk neví nikdy. Ale to nejhorší období je první trim. Pak už to bývá pohoda. Mně by taky nikdy nenapadlo, že se něco takového může stát. Bohužel může. A čím jsem starší, tím větší strach mám, u všech kdo v rodině čekali, čekají, nebo budou čekat. Člověk si to nesmí tak připouštět. To by jsme se zbláznili.
19. dub 2016 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@odvarkova takovýhle příběhy jsou strašně smutný. Obzválšť, když ta miminka jsou chtěná a já si pak vzpomenu na svou první revizi, kde byla přede mnou na sále cikánka, co šla na chtěné umělé přerušení. Tak hlavně, že už to mají odžité a mají důvod se těšit ze srpnového chlapečka. Zapomenout nejde, ale určitě je ta bolest menší. Je to zvláštní, že mít dítě je někdy tak složité. Už od početí a vlastně obavy neskonční nikdy.
19. dub 2016 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@odvarkova přesně jak říkáš. Chce to myslet pozitivně a nic špatného si nepřipouštět. Stejně tyhle věci neovlivníme a nemá cena myslet, že by se mohlo něco stát. Miminka si svojí správnou cestu najdou :slight_smile:
19. dub 2016 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, lepší je to necist. Rozhodně ne teď. To dáme. Je to jasný.
19. dub 2016 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, když už k nám ti skřítci chtěli a nastěhovali se nám do brisek,budou v pohodě.
19. dub 2016 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mosquito jj, obavy nikdy neskončí, ani po porodu. Čím jsou děti starší, tím větší strach a starosti. Ale proto jsme tady. Rodiče, aby se o ně báli a pečovali. A přesně jak říká
@luckamb když si k nám našli cestu spolu, má to tak být a určitě bude všechno krásné a v pohodě :wink:
19. dub 2016 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U nas je to tehu vymodlene a teda nedala bych, kdyby se ted na konci neco stalo :'(
19. dub 2016 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb my jsme si pohlavi deti nemechali rict ani na nalehani okoli...jsem zvedava co to nakonec bude :slight_smile:
19. dub 2016 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mishkacz no ty jsou dokonale!!!! :slight_smile: nadherne holcicky. A co Ty? Jak se citis? Co porod atd.?
19. dub 2016 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlapavlapavlapavla určitě se nic nestane. Všechno bude v pořádku jako doposud a dostaneš nádherná a zdravá miminka :wink:
19. dub 2016 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky me tak napada, kdyz uz je nas tady tolik a v zive debate, jestli se neuzamkneme. Pak nas nikdo cizi nebude cist a bude to i pro zcerejnovani fotek lepsi :slight_smile:
19. dub 2016 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zverejnovani fotek tam melo byt :slight_smile:
19. dub 2016 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlapavlapavlapavla neboj, chce to myslet pozitivně. Už jen pár týdnů a prckové tu budou s námi :slight_smile:
19. dub 2016 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zluva já bych byla pro uzamčení. Je to tu jiné, než ve skupině dvojčat. Ale někde jsem četla, že soukromé skupiny se na MK zrušily.
19. dub 2016 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zluva já vás obdivuju, že to vydržíte. Já chtěla na screeningu vědět, zda je vše v pořádku a pak hned jestli jde poznat co to bude :grinning:
19. dub 2016 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zluva souhlasím. Jen se přidám až o víkendu, až to všem ohlásíme :wink: mam tu pár známých, tak aby jim ne dočkalo dřív, než chceme :laughing: chci vidět ty jejich reakce :smiley:
19. dub 2016 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak s tou podobou ...taky bych ocenila, kdyby alespon jedno mimco bylo po mne. Manzel je tmavy a snedy a starsi dcerka cely on...ja jsem modrooka, takze slabsi geny. I kdyz znam modrookou svetlovlasku co ma mimco s arabem a holcicka je modrooka a svetla :slight_smile:
19. dub 2016 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mosquito *nedocvaklo
Mně už to napadlo, ale říkala jsem že až potom co to na sebe prásknem :grin:
19. dub 2016 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zluva a bizarní jsou pak ta dvojčata, kdy každé je úplně jiné. Viděla jsem i dvojčata jiné rasy, takové ty příběhy z časopisů. Nebo když se rodičům jedné rasy narodí dítě rasy jiné, protože to skočí ob generaci. To musí být šoky :slight_smile:
19. dub 2016 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mosquito ty dva mesice uz to vydrzime :slight_smile: Kdyz jsme to vydrzeli do ted...miminka uz se pekne hlasej. Zrovinka kopoujako o zavod. :grinning:
19. dub 2016 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@odvarkova ještě tajíte dvojčátka? :slight_smile:
@mosquito já zas označila tebe. Promiň. To mělo být
@zluva
@mosquito ty ses zakladatelka diskuze? Mohla bys treba napsat afminum jestli se lze uzamknout?
19. dub 2016 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zluva mi povídej. Já nejdřív pořád nic, pořád jsem se vyptávala, koho ještě prckové nekopou a teď je cítím několikrát denně a docela intenzivně. A je to fakt super pocit. Moc mě baví je pozorovat anebo čekat, kdy se "dotknou" mé ruky :slight_smile:
19. dub 2016 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@odvarkova já jsem si říkala, že jsem trošku mimo :grinning:
19. dub 2016 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek