Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

odvarkova
8. črc 2016

@weronika24 jj. Třeba i při otočení v noci na posteli.

zoot
9. črc 2016

Holky, na fb skupině "bazarek pro dvojcata" prodává jedna paní kojici polštář little breast friend za 900, nemela byste některá zájem?

zoot
9. črc 2016

Nebo my breast friend? Však víte, který 🙂

tanapa1
9. črc 2016

Ahoj holky, tak včerejší 2 screening dopadl moc dobře děti jsou podle uz v pořádku a výpočet rizika se mi snížil. Do třetice potvrzeny holčičky a jedna váží 369g a druhá 337g.

tanapa1
9. črc 2016

@odvarkova jj to také znám, ale někdy je to šílená bolest, že se ani otočit nemůžu.

weronika24
9. črc 2016

@odvarkova jj kolikrat me to i probudi

weronika24
9. črc 2016

Holky v kolikatem tydnu u dvojcatek vam rekli pohlavi? Slysela jsem ze to rikaji driv jak u jednoho. Chtela bych aby mi to rekla uz ve stredu jsem 15 tt neni to jeste brzy?

pavlapavlapavlapavla
9. črc 2016

@tanapa1 mooooc geatulujii ..... a jen tak dal :D

broucziyk
9. črc 2016

@weronika24 hele to záleží jak se ukážou mě se kluci neukazovali a poprvé jsem to věděla tak cca kolem 20tt

tanapa1
9. črc 2016

@weronika24 dokážou to poznat už ve 13tt, ale není to úplně 100%, protože to určují podle pohlvního hrbolku a záleží jak děti leží. A také záleží i na doktorovi.

weronika24
9. črc 2016

@tanapa1 tak snad se ukazou uz jsme nedockavi 🙂 ale me bude i stacit ze jsou deticky v poradku

rarynka
9. črc 2016

Nam to na pár procent řekl doktor ve 13 tt a v 16 tt to podtvrdil

michaelabrazdilova
10. črc 2016

@weronika24 já jsem se to dozvěděla až ve 22tt. Dřív to vidět nešlo, protože kluci byli špatně natočení. Ale na velkém ultrazvuku už šlo vidět, že jsou to 100% kluci, mám to i natočené 😀

weronika24
10. črc 2016

@michaelabrazdilova no zkusim se zeptat ve stredu jestli uz tam neco vidi. Jinak si budu muset jeste pockat ☹

weronika24
10. črc 2016

@rarynka nam to prave nikdo jeste nerekl. Porad cekam kdy neco rekne a porad nic tak se ji tet ve stredu chci uz zeptat.

rarynka
10. črc 2016

@weronika24 nám to řekl dr.automaticky. ale možná je to tím že je to doktor kterého znám ze špitálu -z práce. Nevím jestli jiní doktoři to říkají automaticky

tanapa1
13. črc 2016

#pupik 21+6

tanapa1
14. črc 2016

Tak dnes na srdíčkách vše v pořádku. Krásně nám ty princezny rostou. Teď už mají kolem 480g.

tanapa1
14. črc 2016

ahoj holky, uvažuji o tomto kočárku. Nemáte někdo na něj nějaké recenze?
http://www.maxim-kocarky.cz/kocarky/kocarek-pro...

broucziyk
14. črc 2016

@tanapa1 tak to je paráda, to je ještě pohoda, moji kluci už maj každej tak 2500g a už se teda hooodně pronesou :D chvilkama obzvlášť v tom horku jak bylo jsem si řekla kdy si tak řeknou že půjdou ven :D

broucziyk
14. črc 2016

@tanapa1 hmm ten neznám ani jsem neslyšela název, ale nevypadá vůbec špatně...a cena taky přijatelná

tanapa1
14. črc 2016

@broucziyk to jo, nechci dávat moc peněz za kočárek, ikdyž už tak to je dost. Ale měla bych ho na celou dobu co ho budeme potřebovat.

broucziyk
14. črc 2016

@tanapa1 no my pořídili danny sport twin line 2016 šedivounkej, fakt vypadá krásně , vleze se do 80dveří což bylo pro nás důležitá a hlavně i já si nepřipadám u něj jak bych jela s mega vozejkem při mojí výšce :D krásně se ovládá tak snad bude sloužit hezky

tanapa1
14. črc 2016

@broucziyk to ti přeji, hlavně ať slouží a vydrží.

margarithka
18. črc 2016

@odvarkova Jojo, já taky vždycky odpovídala, že snad děti :D

beatkaone
18. črc 2016

@broucziyk ahojky ja dnes po kontrole a nase jednovajecni kluci maji tsky ovs 2,5 kg🙈🙈 uz je to zahul tahat

beatkaone
18. črc 2016

@weronika24 no ve 13tt nam Vlasin ktery se pry neplete rekl ze cekame jednovajecny holcicky a za 4 tydny nam v poradne rizikove kam jsem prestoupila od sve mudr rekla doktorka ze to jsou dva kluci tak asi tak😀Pak uz se to nezmenilo

weronika24
18. črc 2016

@beatkaone tak me rekla doktorka na 100% kluk a na 80% holka tak snad holcicce nenaroste pindik. Jsme radi ze mame parecek

beatkaone
18. črc 2016

@weronika24 mame jednovajecny takze parecek nam nehrozil😏 Ale brala bych parecek 😊

weronika24
18. črc 2016

@beatkaone my mame dvojvajecne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru