• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

3. prosince 2016 
@kaczenka2 tyhle kočárky se mi také líbí. :slight_smile:
5. říj ve 14:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2017 (25. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme tenhle. Ale až tenhle týden jsme byli vybírat. A to jsem ve 29 tt. Dřív jsem se bala a i tak je schovaný u sousedů:smiley:
5. říj ve 14:54  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (37. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky kdy jste si začaly chystat tašku do porodnice a co do ní?
6. říj v 15:47  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (37. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky dorjan máme a mohu jen doporučit.
6. říj v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rarynka Popravdě ráno v den porodu, po tom co mi při snídani odtekla voda :laughing:
6. říj v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nukyna :thumbsup::thumbsup: super. Tak já nic ještě nechystám:smiley:
7. říj v 07:03  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (37. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimar já na něj četla tak samou chválu . Proto jsme ho i koupili:smiley:
7. říj v 07:04  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (37. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jaký jste měli ultrazvuk na 30 tt. Je.tu možnost že řeknou ještě něco špatného?? My už chodíme na ultrazvuk po 14 dnech. A před tím bylo všechno cajk. Tak jestli mám mít ze zítřka nervy
10. říj v 16:59  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (37. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky co čekáte páreček a nebo už máte jaký jste měly odhad děti na screeningu v 21 t? kluk u mě odpovídá 20+4 a holčička 18+4 tak jestli to také některá měla nebo má? díky
12. říj ve 14:10  •  2 děti - čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak mi tak došlo, ze sem jsem ani nenapsala. A dnes je holkama týden. Narodily se akutním cisarskym řezem (prdla mi voda) 34+6, A 2190g Kristýnka, B 2220g Klárka. Jsou v pořádku, kojime a v porodnici čekáme až trochu priberou. Shodila toto na 2000g a 2060g. Takže někdy v příštím týdnu.
12. říj v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ještě fotka
12. říj v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@megara my mame Bugaboo Donkey- vybirali jsme podle skladnosti, prujezdnostmi dvermi, vytahem, ovladatelnosti. Jo, a taky aby nejak slusne vypadal, samozrejme. Jsem s nim maximalne spokojena, je fakt vychytany.
12. říj v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak to jsou ty naše princezny. Rebeca a Rút.
12. říj v 19:56  •  7 dětí - čeká miminko, termín má v listopadu 2016 (43. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (8)
@luckamb gratuluji ke krásným slecnam :slight_smile: přeju ať hezky papaji a jedete brzy spolu domu :slight_smile:
12. říj ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@tanapa1 vám taky gratuluji, jsou moc krásný :slight_smile:
12. říj ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@tanapa1 gratuluji!!
13. říj v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@zoot dekuji
13. říj v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckamb a @tanapa1 gratuluju k malým krasavicím :slight_smile:
13. říj v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak koukám, že statistiky moc nekecaj:grinning:. Prý nejvíc je dvojčátek holčičky, pak je páreček a kluků je nejméně. A tady jsou to snad samý princezny:relaxed:.
13. říj ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@nukyna Tak my jako ve všem budeme vyjímky :D v únoru čekáme dva kluky :D
13. říj ve 21:34  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (30. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@nukyna vzhledem k tomu, ze vsechny kamaradky ted cekaji kluky,tak jsem rada,ze jsem to vyvazila trochu svyma holkama.
13. říj ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@hel18 Můj chlap před otěhotněním také furt říkal, jak klučičí populace pomalu vymírá a jak je málo kluků, tak jsem mu říkala, že si to pojistil rovnou 2x aby populaci zachránil :D Ale teké mi příjde, že se teď rodí více kluci :slight_smile: V mém okolí mají všechny kamarádky kluka a my to nemáme jinak :slight_smile:
13. říj ve 21:40  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (30. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, řešily jste hodně, kde budete rodit a zda má nemocnice neonatologické oddělení?
14. říj ve 21:06  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (26. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@milovnikkoni ja ano. Bylo to pro me dulezite. Chtela jsem byt v klidu, ze treba ja nezustanu nekde v nemocnici a deti v pripade problemu neodvezou jinam...byla to asi intuice. Holcicka se narodila bez problemu a chlapecek hure dychal. Dva dny si polezel na jip a pak uz byl s nami na klasickem pokoji o patro niz. A pece na neonat. uzasna :slight_smile:
14. říj ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaczenka2 u nas je to parecek :slight_smile: a starsi sourozenec je take holcicka :slight_smile:
14. říj ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sobtik1986 mne take jedno odhadovali starsi. Narodil se parecek ale nenechali jsme si to rict predem :slight_smile:
14. říj ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaczenka2 mam naprosto stejny kocarek i barvu a jsem opravdu spokojena. Je prostorny a dobre se s nim jezdi i manipuluje. Zatim ho vsichni co mi vozili mimca chvalej :slight_smile:
14. říj ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky kdy jste začaly poprvé otékat? A co ruce nebo nohy?
15. říj ve 13:50  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (37. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@zluva To jsem moc ráda - za ten kočárek, já jsem na něj právě četla samé dobré recenze a pak se nám poštěstilo jej za dobrou cenu koupit z druhé ruky v dobrém stavu, tak jsem šťastná jako blecha, protože tohle byla láska na první pohled :slight_smile:
15. říj ve 14:57  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (30. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rarynka já jsem teď 22+ 1 a zatím naštěstí nic.. :slight_smile: ;)
15. říj ve 14:58  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (30. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek