• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

7. prosince 2016 
Oni v těch obchodech fakt nevědí co by za ty věcičky měli chtít a pak ještě zjistíš že to stejně nakupujou u větnamců :angry:
12. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Já někdy natrefím na MMB na balíček, ktzerý je skoro zadarmo nebo třeba za symbolických 100. Když věci vyperu, což bych stejně musela - a naavivážuju, jsou krásný jako ty z obchodu....holčinky, budeme dostávat jednu mateřskou, ne dvě.... :frowning2:
12. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Já ani to ne :angry:
12. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Peťulí, posílám Ti do IP kontakt naq masérku - řekni, že jsi od Karoliny a Aničky Sattranů, že jsem Ti ji doporučila a chceš olejíček na těhu bolesti zad a Myorel
12. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
No to mě štve Arwenko nejvíc :frowning2: Ale prý by měla být mateřská o něco víc, aspoň víc než minimální mzda. Tak doufejme, stejně nechápu proč tady je všechno tak drahý. Jsem psala kámošce z USA o tom kočárku co mám v albíčku a ona že tam je dost drahej a přitom tam vyjde na 12tis a tady na 18 tis. A pro ně je to mooc drahý. Věcičky tam seženeš za pusinku a tady vše předražený :angry: Nu nic pádím domů, ozvu se z domova :slight_smile:
12. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Arwenko, díky hned jí jdu zavolat :slight_smile:
12. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík
Tak jsem se snažila najít nějaké fotečky, tak adwar nic lepšího jsem nenašla :grinning: Ale musím si znova vyfotit aktuální břuch :grinning:
12. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucinko, jsi tady????
12. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
juju jsem :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem koukala na fotecky.....dovolim si tvrdit, ze cekas holcicky, kdyz ne dve, minimalne jednu :slight_smile: Ale spis obe :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jůůůů to by bylo úplně super, to bych si mooooc přála :slight_smile: Mě totiž tchýně a švagrová říká že to budou dva kluci, a já bych ráda aspoň jednu holčičku :slight_smile: No to jsem arwi zvědavá co mi na tom UTZ řeknou :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja bych Ti to taky prala, kocicko - jsem napnuta jako ksandy :slight_smile: Opravdu vypadas na devcatka :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Tak kdepak je kdo?

Arwenko já jsem taky napnutá, jestli mi to příští týden neřekne nebo aspoň nenaznačí tak asi prasknu :grinning:
13. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucinko, to je brzo na to, aby Ti to rekl, to by se musely deticky sakra dobre otocit :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
No většině holčin už to řekl kolem toho 16-17tt tak uvidím, aspoň náznak :wink: Jinak budu muset vydržet, ale bude to sakra dlouhý :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to mne ne, mne snad poprve kolem 19.tt - a jeste si pak doktor nebyl jisty, pak jsem sla na 3D a tam mi to teprve potvrdili na 100%. Myslela jsem si to ale :slight_smile:
Jak je dneska? Mne zas od rana strasne bolej zada - usnula jsem nekdy v deset a spala do 7.30 jak mimi - je to desny, jak strasne jsme unavena :angry:
13. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
No dneska jsem taky ospalá, v noci lítám na záchod tak se moc nevyspím a v šest vstávám do práce, takže nic moc:frowning2: No s těma zádama nestraš, mám skoliozu a čekám kdy mě ty bolesti taky popadnou :confounded:
Navíc chlap v noci chrápe takže někdy na pěst :frowning2:
Ale včera jsem konečně vyklidila jednu skříňku v děcáku takže jsem ráda že jsem se přemluvila :sunglasses:
13. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty se mas, ja nemam co vyklizet nebot zadnou nemam. Ted jsem sehnala na MMB satni skrin za odvoz, ale nemuzu sehnat ten odvoz. Uz se z toho fakt pícnu. U nas chrape mamka, nekdy Danecek, kocka i pritel - a ted v tehu i ja. To musi byt prisernej koncert :grinning:
Necjci strasit se zadama, Boze chran, me tohle trapilo i u Danulicka....
13. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
A od kdy tě začaly záda bolet? A vy se s přítelem budete brát nebo jak to máte?
13. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Uz me to timhle silenym stylem boli pres mesic. Pomaha ten olejicek a Myorel, ale pokud zapomenu nebo nemam nikoho, kdo me namaze, jsem v haji. Jestli se budeme brat, to teda vazne nevim,mne osobne se do toho moc nechce, ale asi by to bylo dobre....
13. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
No David je taky ,,jen,, přítel, nevím jestli se to pak finančně víc vyplatí se vzít nebo ne :frowning2: Chtěly jsme se vzít, ale pak jsme šli do toho umělka, a nebyla nálada na to vše obýhat, pak jsem otěhu a bylo mi špatně, pak jsme zjistily že budou dvojčátka takže peníze na svatbu se budou spíš hodit pro dvojčátka, větší auto, kočár..... No tak nevíme a tápeme :cry: Kdyby vše někdo oběhal za mě tak by to bylo super, ale takhle se mi do toho nechce, je toho moc co zařizovat :frowning2:
13. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Lucy.koukám ti do alba a máš vybranej hezkej kočárek.Můžeš mi říct jaký to je?
13. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky jmenuje se Bumbleride India Twin :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
jj díky moc.Koukám na kočárky tenhle jsem měla taky napsanej,ale u tebe na fotce vypadá ještě líp :wink: A teď mě překvap celkovou částkou za vše co k tomu patří :pensive:
13. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Angie a ty taky čekáš dvojčátka?
No sporťák, s vloženýma taškama a fusakem vyjde na 18tis. Takže si myslím že na dvojčecí kočárek je to celkem dobrá cena, lepší než Easy Walker, u něj je cena brutální :unamused:
13. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě nevim,ale psychicky se na ně připravuji :wink: jak tak brouzdám po netu a čučim na výbavičky tak jukám i na kočár pro dvojky.To je super cena i super kočár.a viděla si na vlastní oči všechny barvy?
13. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
to je hezký psychicky se na ně připravovat :slight_smile: A vy je máte v rodině? Nebo se chystáte na IVF?
No kočárek jsem na živo viděla jen ten zeleno modrej a ty barvy jsou ve skutečnosti ještě hezčí než na obrázku, je to novinka tak ho ještě moc lidí nemá :frowning2:
13. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Byla jsem na 3 a posledním pokusu IVF ISCI a povedlo se :wink:
13. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jůůů tak to moc moc moc blahopřeji a ještě ti neřekly jestli to jsou dvojčátka? :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem zase tady, kočičky, nějak nestíhám. Ahoj Angie - tak drzim palecky - Ty bys chtela, aby byly dve?
13. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek