• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

26. března 2017 
Velikost 32? To je snad na myšičku.... Zaplať Pánbůh za váhy, jaké jsme měli. :slight_smile:
28. dub 2010 ve 21:49  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
J.cien moc gratuluji k holčičkám,váhy jsou teda neuvěřitelný na dvojčátka.Holky vy jste tady teď teda pěkní držáci.Já rodila v 36 tt a sice jsem nějaký větší problémy neměla - až na ten tlak,ale když se teď dívám na fotky,tak jsem byla pěkně oteklá a vy máte všichni 38 tt.Jste fakt dobrý.
28. dub 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

tak já jsem dnes hezky vypinkala. Šla jsem spát brzy asi kolem 22.00 hod a hošani se vzbudili až opůl šesté ráno, půl hodky vzhůru a už zase spinkají :wink: . Richarda jsem vypravila do školy, umyla si gebulu a snad mám chvilenku ještě klidu. Za okny svítí slunéčko, tak snad bude dnes hezky.
Přeji všem hezký den bez uřvaných děcek, prostě jen samý usměv :wink:
29. dub 2010 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, bez řvaní bych dnes klidně vydržela. Když řvou před vycházkou při vypravování, tak sebe ani nezkulturňuju - ještěže svítí to sluničko - dám si přes celý ksicht brýle a je vymalováno.
29. dub 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarri, tak o tom jsem taky uvažovala, že ty brýle většinu ksichtu zakryjou, tak pak nemusím nic řešit, no ale vlasy stejně musím nějak zkulturnit... Včera jsem šla s tchýní a prej jak to, že nemám v uších aspoň náušnice... tak to dnes musím napravit :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, z krku jsem všecko zrušila, náušnice jen občas - za všechno mě chytají a včera jsem si narvala prstýnky a nešly z toho vedra sundat. Manžel mi dal za holky hodinky Jacques Lemans F1 a myslíš, že si někdy vzpomenu si je nandat - ne, nosím takové staré s hnusným řemínkem, protože pěkný náhradní stál víc než ty staré hodinky.
Přidala jsem fota našeho sporťáku. Ach jo, korbičky byly fakt hezčí.
29. dub 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarri, já právě taky, holky už za vše tahaly a ony hned všechno cpou do pusy, tak je to jistější nic nemít... Prstýnky nenosím už od těhotenství.... Ten kočárek je v pohodě, co máš :wink:... ale není vidět komplet... A holčičky jsou teda krásné, a ty dlouhé řasy :dizzy_face:
29. dub 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, celý je v albu kočárek.
29. dub 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak naše holčičky už prospaly 2hou noc za sebou. A dneska jsem si to fakt užila. Rochnila jsem se v postýlce jako náš pejsek v pelechu :grinning: Tu první noc jsem se pořád chodila koukat jestli ještě dýchají a to je mám na Nanny :grinning: :grinning: :grinning:
Holky jak to děláte s kojením pres noc? Prsa jsem měla nafouknutá k prasknutí, ale lenost jít odstříkávat byla větší než ten nepříjemný pocit....

Dneska bude krásně co? nabalim holkám mraky plenek a flaštiček a razíme do parku a po návštěvách. Když už jsem se takhle vyspinkala do růžova, tak toho musím využít.
29. dub 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarri co to máte na fotce za židličku? To je nějaká speciální pro 2 mimča? Jestli můžeš vyfoť mi jí pořádně.
29. dub 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha už jsem to dešifrovala, ona to je hrazdička :grinning: nějak mi přišlo že tam holky sedí
29. dub 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha Sarri, už jsem koukla :wink:.. no není to až zas takový rozdíl, ten sporťák je taky pěkný... ale ty korbičky byly opravdu kapičku hezčí :slight_smile:... to je tak vždycky... Já ten sporťák mám celej divnej a to přitom jsem žádnou korbu neměnila, jen vytáhla ty tašky... Já se těžce obávám toho, že stejně nakonec budu muset koupit zvlášť sporťák...
29. dub 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj bali, leží pod hrazdou.
29. dub 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, zdravím jen bleskově, Sofča už mi tu smrdí pod nosem :grinning:
Korbičky byly možná hezčí, ale takhle holky aspoň něco můžou vidět a neprudí, když zrovna nespí. Mě by vždycky šlehlo, když se hodinu vypravujeme, pak konečně celá zchvácená vyjedu, holky půl hodiny spí a pak hodinu na střídačku ječí. Nevím, proč se jim v kočáru nelíbí. Jsem proto zvědavá, jestli to v tom sporťáku bude lepší. Vůbec jsem netušila, že takové duše existují....a kde se dají sehnat? Manža to včera nakonec nějak nafouknul, ale klel u toho jak zedník :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jenže já potřebuju být soběstačná, když jsem většinu dne sama, potřebuju kolečka, co nafouknu během dvou minut :angry:
Jak jsem se včera probírala příslušenstvím ke kočárku, tak jsem objevila držák na flašku - taky věc, k dvojčecímu kočárku dají držák na jednu flašku :angry:
29. dub 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahojte,

nám taky pořád ucházelo kolečko a ten samý problém, děs. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí sporťák mě osvítilo koupit s pogumovanejma kolečkama, hurááá, nemá co ucházet. Oni ti výrobci to asi dělají na všech kočárech stejný, na tom starým Taku to taky bylo něco. Maui, manža u toho taky pěkně klel. :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska se Adu vzbudila v noci, tak jsem jí lupla na hlavu kašpíka a že půjdu udělat mlíko a ona usnula. :grinning: :grinning: :grinning: Takže hladem se ty naše poklady vážně nebudí, je to jen o zvyku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Papali až v 5 h ráno, taková lahoda. :grinning: :grinning: :grinning: Bali, naprosto chápu, jak ti je. :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Toma konečně krásně papá ze lžičky, trvalo mu to víc jak 2 měsíce, než na to přišel. Za to si oblíbil prskání, což mě rozčiluje, takže za každou lžičkou mu domlouvám, aby neprskal. :grinning: :grinning: :sweat_smile: Dneska převrhl konvu na zalívání, byla plná vody. Pochopitelně se vylila celá, voda ho zaplavila, tak spustil řev a teď musí být zavřený v ohradě, páč jsou koberce mokré. Zatím mu to teda nevadí, ale čekám, jak dlouho. :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocul, máš veselo, vidím :grinning: Naše Sárina taky při jídle děsně prská. Nechápu, co jí na tom přijde tak zábavného. Prská i s dudlíkem v puse :confounded: A Sofča si zas po každém soustu lupne palec do pusy. Potřebovala bych jestě jednu až dvě ruce při tom krmení :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, už vozíte děti bez nánožníků? Mně dneska připadá, že bude pařák, tak bych vzala asi jen dečky, ale bez toho nánožníku mi ten kočár připadá nějakej nedodělanej :rolling_eyes:
29. dub 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maui, já je zamotám do osušky, tuším že Sarri nebo Haňulka měla foto takové operace v albíčku a ještě přes ně dám ruku se skleničkou, aby je to náhodou nenapadlo oddělat. Musím to teda zaklepat, že už nejsme jako čuňátka, ale to prskání mě teda štve. :grinning: :grinning: Zase jsem ale ráda, že konečně papá, i když u toho dělá psí kusy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Krmím je zvlášť, páč jinak to byla kovbojka. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Vozím bez nánožníků, max. deky. Dneska musíme jít koupit letní, mám jen teplé španělky a ty půjdou do postýlek místo peřinek. Já z nánožníku nechávám jen ten spodek a to, co se přidělává na zip zvrchu na nožičky už nedávám. Ale ten spodek jo, ať jsou chráněni proti větru. Jestli mi teda rozumíš z mého šíleného popisu. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Prostě tu část, kde je hlavička a na čem se leží, to v kočárku máme.
29. dub 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky omlouvam se ze sem vam lezu, ale jdu uklidnit Maui a pozdravit. Mas hodne deticky a neprskaji tolik co Danysek my to vyndavame z vlasu susime sedacku a tak :D A jak se jinak mate???
29. dub 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme taky jen deky, máme už dvě letní a beru s sebou ještě jednu teplou, pokud se ochladí... A pokud fouká dost vítr, tak dávám i nánožník...
29. dub 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarri, ty jsi taky teda nastupovala mateřskou jak já v půlce října, že? Mně teď napsala účetní, že mi to končí 1. 7., máš to tak taky?
29. dub 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Adaj! Písnu IP :slight_smile:
29. dub 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocul, popsala jsi to naprosto přesně :wink: My ženský si snad vždycky porozumíme...to mi připomnělo situaci, kdy jsem jela s kolegyní a s kolegou na veletrh. Já řídila, kolegyně navigovala. Řekla mi "doleva", já zahnula doprava, kolega se vyděsil a kolegyně říká: klid, já myslela doprava :grinning: :grinning:
29. dub 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, 37 týdnů od nástupu na MD, eventuelně od termínu porodu, pokud přišel dřív....
29. dub 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak vypadá letní deka??? :confused:
29. dub 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maui, já vím, akorát se mi to nechtělo počítat, tak jestli to má Sarri stejně pro kontrolu :wink:... Ta letní deka je z bavlněná, dvojitá, taková tenoučká, prostě jen hadřík :wink:...
29. dub 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maui, výborný!!! :grinning: :grinning: :grinning: Přesně tyhle telepatické schopnosti má moje mamka. :grinning: :grinning: :grinning:

Ta letní deka je jen na přehoz, v těch zimních už by jim fakt bylo vedro. Jinak u nás se už netopí, takže je pořád přikrývám peřinou, páč Toma se totálně odkopává, tak spí ještě v teplém pyžamku. :grinning: :grinning:
29. dub 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, to ti řeknou na sociálce, kdy přesně. Já už to všechno oběhala, byl to docela fofr. A dala jsem si ty 3 roky. :wink:
29. dub 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, já nastupovala na mateřskou 16.10. - jsem si to vypočítala do 2.7.
Kdy mělas mít řádný termín? Já 27.11. - to jsme musely mít jen nějak o den. :wink:
29. dub 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Apropos - s těma rodičovskýma - to vymýšlel fakt nějaký kretén - ale ty mzdové limity, když chce jít člověk jen na 2 roky nebo automatická rodičovská na 4 roky, když nastoupíte hned po té první - zbytečně komplikované a diskriminující.
29. dub 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě k těm duším - já s tím zajela do cykloshopu- pán, jak mě viděl s kočárem, hned věděl, který bije, protože s tím prý jezdí všichni, že na tom výrobci často šetří a dávají ty duše s ventilkama, které netrčí. Zrovna se zeptal, jestli to chcu vyměnit zadara, tak mi to přezuli.
29. dub 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek