• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

12. července 2017 
My čekáme kluky... :sunglasses: Jednoho už mám, moc jsem chtěla aspoň jednu holčičku ale to se nedá nic dělat :slight_smile:
3. srp 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro me to nadhera je,dve holcicky. Jen manzel rika,ze by nevedel,co s nima.
Ale ono se to vystribri:slight_smile:. Vzdyt budou jeho.

@beatrice7 To se neda nic delat:slight_smile: Vratit se nedaji a i kdyby se dalo,tak bych nic nevracela. Proste jsou vasi.
3. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beatrice7 to neovlivníme vid? tak třeba časem zkusíte čtvrtou holčičku :grinning:
3. srp 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bubisek přesně tak.
Muj manžel chtěl zas moc dvě holčičky, tak jsem ráda, že aspon jedna tam je :wink:
3. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak o těch holčičkách bych mohla povídat :grinning: Já zase chtěla alespoň jednoho kluka kvůli manželovi, ale on je nadšený, že už ví, co s holkama a že by se aktivity musely pak rozdělit .... S naší Aničkou se pere, jezdí hodně na kole, hraje fotbal .... prostě se holky nebojte - tatínkové jsou z holčiček poprděný :slight_smile:
3. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si to taky rikam,ze ty holcicky to s tatinkama proste umej.
Jen toho tatinka mam ted z te predstavy takoveho zmateneho:slight_smile:
Proste si neumi zatim predstavit,ze holky si nehraji jen s panenkama,ale ze se i perou, jezdej na kole a hrajou fotbal a jine pro neho klucici veci. Holt v jeho rodine zadna holka nikdy nebyla, jen sami kluci.
3. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@salu Díky za zprávy od Moniky!!!

@Monika03 Veliká GRATULACE!!!!! a Vojtíškovi s Kristýnkou (moc krásná jména) do života jen to nejlepší, co jde! Ať Kristýnka brášku co nejrychleji dožene!!! a můžete jít brzy domů :slight_smile:
3. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosim, jakou mate zkusenost s kojicima kosilema?
Jsou lepsi na knofliky uprostred,nebo jen takove ty prekladaci,ze nemusite nic knoflikovat.
A jestli kojite v tandemu,tak o to vic by me zajimaly vase zkusenosti.
Diky moc.
3. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bubisek Ahoj Bubisku, tak jsem dohledala stare papiry a vypada to, ze máš fakt macky :wink:
U nás ve 20+2 měla holčička FL 35,2 mm a vážila 349 gr a klučík FL 30,9 mm a vážil 331 gr.
3. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lita Moc děkuji i za odkaz na drogerii - už jsem si našla, že je kousek od nás v Braníku, tak tm zajdu. Super. Určitě to jsou ty dudlíky, co mi doporučuje pediatr, tak ráda začnu právě s nimi. Moc díky za informace! A pak ještě chci napsat, že fotky kluků jsou fakt moc krásné - připojuji se ke všem, kdo je chválí. :wink:
3. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basina Diky za to,ze sis dala praci a dohledala udaje. Jsem zase vic klidna:slight_smile:
Jdu nakrmit maciky,at mi nezhubnou.
3. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj těhulky :slight_smile:
tak dnešní návštěva na Veveří byla zážitek, dr. úžasný, miminka zdravý, krev vyšla 1:21.000 a už nám řekl i pohlaví :sweat_smile: :dizzy_face:

3. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
VELIKÁ GRATULACE Monice03 k mímáčkům. Tedy kluk jak buk, jen co je pravda :grinning: . Holčička drobínek - musí hodně baštit, aby bráchu dohnala :sweat_smile: . Přejeme malým i mamince HOOODNĚ moc zdravíčka a radosti!!!
@bubisek mám kopii UTZ z 20+5 tt a plod A měl FL 36,0 mm a plod B 33,O mm. Váha: plod A 451g a plod B 407g.
jinak si také myslím, že to bude v pořádku.Já nevím jak u Tebe, ale tam co chodím ta naměřená čísla nabouchají do PC a on jim to pak nějak vyhodnotí. Třeba váhu odhadují z naměřených hodnot BPD-HC-AC-FL. Což by měla být biparietální průměr-obvod hlavy-obvod trupu-délka stehenní kosti.Tak si myslím, že kdyby bylo něco špatně,rozhodilo by to i tu váhu.Ale také bych raději zavolala. Naprosto Tě chápu. Člověk je hnedka vyplašený - tolik se o ty své drobíčky bojíme :confounded:. Já už si kolikrát říkám, že těm doktorům musím lést tak na nervy,že mi ev.další těhotenství zakážou...Pomalu abych měla jednoho stále k ruce :grinning:
No nás čeká UTZ zítra v 10 hod. Doufám, že to dobře dopadne. Minule mělo Béčko nějako víc plodovky :frowning2:
Jsem nervní,už aby bylo zítra odpo :frowning2:
3. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika03 Moni, velke gratulace:slight_smile:)) Přeji hodně štěstí a radosti.
3. srp 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atreides
Byla jsi u Vlašína? A byl úžasný, jo? :astonished:
3. srp 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarri jj u Vlašína. Byl super. Pročpak ten údiv :pensive:
3. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak mám vybraný kočárek a ve čt si pro něj asi pojedu a nechám ho u našich...

jukněte

http://aukro.cz/item1155470373_kocarek_leviroo_pro_dvojcata_s_autosedackami_cerny.html

3. srp 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bubisek Tak já kojím v tandemu a zakoupená košile s knoflíčky uprostřed jaksi naprd, obě prsa ven nevylezou :grinning: , takže pokaždé ji svlíkám :wink:
3. srp 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik1 tak ten mě mile překvapil. Vypadá fakt dobře. Jakou barvičku? Jaká je šíře - 94?
3. srp 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@salu černou barvu a barevné doplnky :slight_smile: taky mě to překvapilo.... to víš Bumbleride nemají až do Ledna tak tohle je super jiná varianta.. šířka nevím.... pořešíme na místě :slight_smile:
3. srp 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@salu ja jsem si to prave rikala,ze kdyz to hodim na jednu stranu,tak mi nebude koukat druha.
Tak zkusim jinaci druh.
3. srp 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to asi zaváděci cena... je to novinka.... já sem z něho nadšená..... lítám tu jak tornádo a jsem šťastná... :grinning:
3. srp 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik1 moc krásnej kočárek, taky jsem ho obhlížela, ale až teď když já hledala, tak ještě nebyl v nabídce, že bych si pořídila další dvojčátka?? :grinning:
3. srp 2010 v 17:15  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka72 :grinning: proč ne? Já chci velkou rodinu, jen u dvojčat asi neskončím, chci 3 :slight_smile:
3. srp 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik1 no jo, ale já další už eee, já už mám 4děti-to stačí, mám splněno na 200% :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2010 v 18:04  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik1 :fearful: moc pěkný kočárek. To si miminka budou lebedit :zipper_mouth:
3. srp 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. srp 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frodo78 Děkuju, taky mě to dalo práci, najít něco co by nám vyhovovalo... super je že korba je dost velka.... 80 cm na délku, to nemá chybu
3. srp 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@salu Díky za super krásnou zprávu a Monče samozřejmě přejeme vše nej :dizzy_face:
3. srp 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
****** Č E K A T E L K Y ******

BASINA - 28. srpna - chlapeček a holčička
MRKVICKA28 - 7. září - jednovaječná dvojčata a trojče
ZKA - 15. října - asi holčičky ???
ALSOU - 17. října - dvojvaječná, chlapec a holka?
FRODO78 - 21. října - dvojvaječná, chlapeček a holčička
PAVCAHOLA - 23. října - kluci
BETINA - 24. října - kluci
PROVAZEK - 24. října
TULANEK - 25. října - holčičky
BROUKB - 27. října - chlapeček a holčička
KAFICKO - 5. listopadu
CEPECEK - 6. listopadu - dvojvaječná - necháme se překvapit co je v bříšku
BLER - 17. listopadu
ROZARA - 17. listopadu - dvojvaječná
BEATRICE7 - 29. listopadu - dvojvaječná, ???
SARIK1 - 1. prosince
BUBISEK - 16. prosince - jednovaječná, ???

**** R O K 2 0 1 1 ****

ANNAMAT9 - 6. ledna
GILOTEK - 9. ledna - dvojvaječná, ???
JITAKL - 9. ledna
LENCA78 - 9. ledna
JARA - 11. února
ATREIDES - 15. února 2011, dvojvaječná, ???
3. srp 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek