• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

23. srpna 2017 
@sarik1 teeeeda kočárek fakt pecka!! to jsi ho nemohla najít dřív :D
3. srp 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@broukb taky co mě to dalo práce...... ufff ted je otázka jestli ho dáme do Fabie.... snad jo... :grinning:
3. srp 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem byli na kontrole, všechno je v pořádku, jen Vanesska už naléhá hlavičkou....prý se nemám děsit, je sice připravená,ale může tam takle být klidně až do konce.Tak doufám, že ještě chvilku vydržej. Jinak další KO je 18.3. a ta bude i s utz a odhady váhy..pak už se s našim gyndařem loučíme a začínáme chodit do poradny v porodnici.Tak se těšim a jsem moooc zvědavá kolik maj.

Jo a ve 20. týdnu jsme měli 32.10 a 370g a 33.40 a 378g :slight_smile:

3. srp 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@broukb tak to je super, že jste v pořádku..... mě dělala holčička starost je o 14 dní menši.... ted jdu až 16.8. na UZ a mám strach, aby dál rostla, ale ona bude. je to ženská,jsem pozitivně naladěná a proto jdu do kočátku pro dvojčátka :slight_smile: my měli ve 21 tt holčička 290g (takže byla 19tt) a chlapečke 430g
3. srp 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atreides
No, mně v 13tt řekl, že je sice vše OK, ale nemám se radovat, že taková dvojčata nejsou žádný důvod k radosti a v 22tt mi zas řekl, že se ještě nebudeme radovat, protože spousta komplikací ještě může přijít - no, já věčně postolicovaná, aby se něco nestalo, celé těhotenství nervy, první trimestr proležený v nemocnici a toto mi optimismu nepřidalo.
3. srp 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooooo a velká gratulace Monice 03 k Vojtíškovi i Kristýnce :dizzy_face: hlavně ať dětičky rostou jak z vody a jste brzy doma. :wink:
3. srp 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@broukb
To je bezva, že je vše OK, ale šetři se, holka, já jsem měla děti velmi brzy krásně nachystané a také celkem brzy chtěly ven, takže žádná námaha :dizzy_face:
3. srp 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarri já byla také 2x na začátku v nemocnici, v 9tt na 14 dní a po tom ve 14 tt na 14dní, to byly nervy..... doky říkala, že na tom velkém UZ ve 22 týdnu kromě té chybějící arterie u holčičky (v Motole řekl kardiolog, že srdce bije jak zvon, a vše je OK) nic špatnýho neviděla a oba jsou ok, jen ten rozdíl, no... ale je to holka a ty něco vydrží, já ji tam moc věřím, už mam pro ni oblečky
3. srp 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik1
Psávala tu jednou maminka, která měla dvojvaječná dvojčátka od sebe taky o nějaký ten týden - prostě otěhotněla a za týden zas. V TV byla dokonce dvojčata každé s jiným chlapem - černoušek a běloch, takže pokud nejsi po IVF, tak je to možné a není to problém.
3. srp 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarri jsme po IVF...
3. srp 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarri děkuji, to víš, že se budu šetřit..přeci jen mě to trošku vyděsilo :wink: potřebujeme ještě alespoň 5 týdnů aby měli nad 2 kg a pak už se mi uleví :slight_smile:
3. srp 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No by budem možná rádi za 28tt, pokud bude holčička růst hodně pomalu tak jdu na předčasný porod
3. srp 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik1 neboj holčička to dožene,prostě asi míň papala a teď to musí všechno dohnat :slight_smile:
Jinak my byli taky 2x v nemocnici v 8tt a pak v 11tt ...jsou to nervy, ale ty miminka nám za to stojí :wink:
3. srp 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@broukb no stojí to za to každopádně...... ona ale byla od začátku menší a pořád rostla.... jenže méně...ale je podle doky v pořádku,ale riziko tam je že se zastaví vývoj, ale to se nestane... včera manža dal ouško na bříšku a slyšel srdíčko holčičky, jak krásně tluče.. prej to slyší tak zřetelně jako když ti pustí u dokyho nahlas UZ srdíčka
3. srp 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@broukb Jinak my také máme poklady z Gennetu.... je to tam super, zlatá paní primářka Brandejská :grinning:
3. srp 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik1 Máš krásné bříško, já chci takyy..... já mam nějaký malý proti tomu co sem viděla u tebe ve fotoblogu
3. srp 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hups to mělo být pro broukb :grinning:
3. srp 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik1 my máme lásky taky z Gennetu od dr. Lovásové :dizzy_face: a buď ráda, že nemáš takovej břuch neni o co stát :confounded: víš co to je to tahat?? :D
3. srp 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@broukb mě Lovasová dělala transfér.... mám zatím +9kg
3. srp 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. srp 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gilotek Já mám domáci ultrazvuk značka - můj manžel - dá ouško na bříško a šmíruje tlukot srdíčka :slight_smile:
3. srp 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@broukb
@sarik1 ahoj holky, my je mame taky z Gennetu a transfer delala taky MUDr Lovasova - asi ma nejakou stastnou ruku na dvojcatka :slight_smile:)
3. srp 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gilotek jj já mám ten druhý angel sound..ale z vlastní zkušenosti nejvíc jsem ho využila cca od 12 do 20. týdne, pak jak už je dobře cítíš, tak už ho nepotřebuješ.Občas teda když se dýl nehejbaj a jsem z toho na nerv, tak si je poslechnu, ale myslim, že už ho moc nevyužiješ než ti přijde :wink: Jinak je to hezký :dizzy_face:
3. srp 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@broukb já ještě pohyby nic moc necítím.... ach jo....jen tak někdy...a slabě
3. srp 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenca78 Tak to je mazec, Lovasová má teda šťastnou ruku :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarri aha, tak to je mi líto :frowning2:ono to opravdu nepřidá ... budu věřit, že u nás je vše OK
3. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarri smím se ještě zepata jestli jsou holky jednovaječná nebo dvoj? Ony totiž jednovaječná dvojčátka jsou samy o sobě rizikovější :unamused:
3. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, muzu se Vas zeptat? Uz tyden hledam nejaky kocarek a cim vic o nich ctu, tim hure se mi vybira:slight_smile: Nemate nekdo zkusenost s kocarem TFK twinner twist?
http://www.kocarky.cz/kocarek-tfk-twinner-twist.html
3. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, kamarádka, co má dvojčátka má TFK a je moc spokojená, má jej už 3 roky, obecně jsou TFK velmi kvalitní kočárky.
Liti, tak at to dopadne dobře, ten reflux mě mrzí, kamarádčin chlapeček jej měl až do roka :frowning2: , tak vám přeji, at sr toho brzo zbavíte!!!!
U nás byli kluci ve 20.tt macíci, tak doufám, že rostou takhle hezky i nadále, A měl 450 a B 485g, tak se těším za dva týdny na ten další UTZ.
3. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek