Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

tulanek
26. srp 2010

@sarri http://www.emitex.cz/k-zimni-pytel-combi.php takmy mame ty se snehulackem a tak jsou i do autosedacky,jsem blba no 😀

tulanek
26. srp 2010

koupili jsme je od pani,od ktere jsme kupovali i kocarek,takze nemam zadnej original obal,kde bych si to precetla,proto me to nenapadlo,aby jste si nemyslely,ze jsem echt blba 😀

sarri
26. srp 2010

@tulanek
😀 😀 😀
Ty jsou fajn, jenom doufám, že se do nich letos holky ještě vlezou. Jak bude chladno na podzimek, tak už je zas vytáhnu, je to do kočáru lepší než deka a líp to vypadá.

tulanek
26. srp 2010

@sarri 😀 tak to jsem rada!! 🙂 ty vase jsou nadherny,holcicky jsou v nich k sezrani!!!! 🙂 🙂 my mame takovy,nasla jsem fotku,ale je to z mobilu,tak omluva za kvalitu 😀

tulanek
26. srp 2010

jo a ta barva je krasne merunkove oranzova ve skutecnosti 😀

chrobacek
26. srp 2010

ahoj holky, no vaše rady nad zlato 🙂)) jsem ráda, že se můžu přiučit...

tulanku co jste kupovali za kočár?

gilotek
26. srp 2010

Hihi tak holky už to ví naše máma 🙂

O na z toho málem měla infarkt 😅 😅 😅

Chytla se za obličej, zrudla, slzy v očích, no sranda, nechtěla uvěřit :D :D :D :D :D :D :D

Řekla: Proboha 3 děti 😲 😲

Myslím, že se bude dlouho vzpamatovávat 😀 😀 😀

majka07
26. srp 2010

@rozara děkuji a máš pravdu, my už máme jednoho prcka a teď to vyšlo nečekaně hnedka taky, o to víc překvapení, že jsou dvě, páč v rodinách co víme dvojky nebyli takže je fakt sranda. Ale samo jsme moc rádi, co by za to některý dali.
@atreides díky, koukám že u Vás bude taky veselo:o)

Ty zavinky od emitexu jsou super, máme jednu od kamarádky tak ještě musím sehnat jednu 😀

tulanek
26. srp 2010

@chrobacek Chrobacku,my mame tento presne: ahttp://kocarky-autosedacky.sbazar.cz/prodam-koc... akorat ze dvojceci,vlozne tasky mame od Emitexu,ten nas je jako novej,koupili jsme ho od lidi,co ho meli chvilku a pak kupovali novy,pac koupili nove auto a tento se jim tam nevesel 🙂 je odlehceny a dobre ovladatelny,hlavne siroky,maji tam ditatka dost mista...Aaale samozrejme nejlip poznam,az si v nem holcicky parkrat povozim 🙂

tulanek
26. srp 2010

A prodali nam ho za 5.500,- byla jsem a porad jsem unesena 🙂 tenkrat to byl rychly kup a to jsme jeste nevedeli stopro,jesli budeme mit holcicky,tak barvy jsou proto neutralni 🙂

tulanek
26. srp 2010

@gilotek Uzasny,chtela bych tu reakci videt v primem prenosu 😀 😀 😀

gilotek
26. srp 2010

Ještě dávám fotečky těch našich zlatíček. Klučina se moc fotit nechtěl, i když jsem se byla projít a pak to zkusila Dr. ještě jednou tak se prostě do profilu otočit nechtěl.

Takže vpravo kluk, vlevo holčička 😉

chrobacek
26. srp 2010

@tulanek jo tak ten taky patří mezi naše favority 🙂 akorát teda novej vychází kolem 25tis 😖

majka07
26. srp 2010

@gilotek hezký fotečky, nám se fotečky moc nepovedly, no klasika 😀

gilotek
26. srp 2010

@majka07 Kdybych měla fotky od nás z gyndy tak by taky stály za houby 😉

Koukám, že máme skoro stejně staré první dítko 😉

tulanek
26. srp 2010

@chrobacek Nooo prave,jsou to prdy za ne,proto jsem tenkrat nemohla ani verit,ze jsme ho fakt koupili za tu cenu 🙂 je vysel tenkrat se vsim vsudy pres 18000,- a je fakt jako novej 🙂 a jetej asi neches vid?Nekdy jsou fakt jak novy,jen se jich potrebujou lidi zbavit,pac uz se nehodi,ale musi se to hodne hlidat,vetsinou je to boj o ne...My jsme meli sileny stigro,narazili jsme na nej nahodou...Ted schanim jeste na chalupu,to chci fakt uplne obycejnej,jen na jezdeni po zahrade a pres vesnici...Myslim,ze s tim Hartanem by jsi byla spokojena...Ale 25tis by jsme na nej nemeli,coz te uplne chapu,ze se musite hodne rozmyslet...

kaficko
26. srp 2010

Holky,ahoj,prosim o radu.Jak se presne pozna tvrdnuti bricha?Mne se ted holky v brise dost vyvaluji dopredu,najednou jakoby vystoupne bricho a je tvrde,treba vickrat za de.Nemam ale zadnou krec nebo bolest.A tak si nejsem jista,jestli je to to obavaane tvrdnuti bricha a nebo jestli se jen mimca nejak prevaluji 🙂 Mate to nekdo take tak?

majka07
26. srp 2010

@gilotek tak já to mám od nás lepší, z Veveří to jako vůbec se nedalo zachytit dobrý záběr, ale nevadí, jako až budou větší určitě bude lepší fotečka 😀

Budeme mít doma veselo co 🙂

gilotek
26. srp 2010

@majka07 asi se z toho zblázním 😀 Ale už to beru z nadhledem, hlavně aby tam zůstali co nejdýl 😵

chrobacek
26. srp 2010

@tulanek no jasně já jsem taky pro bazarovej, protože ty nové jsou opravdu dost drahé a pokud je to kvalitní kočár tak by měl ještě jedny děti vydržet ne?

tulanek
26. srp 2010

@kaficko Ahoj,me tvrdnuti bircha pripada,jakoby se to bricho ztahlo,je to neprijemny,chvili to tak zustane a je uplne tvrdy,za chvilku povoli...Tezko rict,me se taky holcicky kolikrat vybouli,ale to je jiny, tohle citis boule,jakoby to miminko obrysovane a fakt uplne tvrde...Nevim,jak to lip popsat 🙂

tulanek
26. srp 2010

@chrobacek Ja si myslim,ze urcite,hlavne jsem byla rada,ze jsme se na nej jeli podivat a prohlidli si ho poradne,to je dulezity a jak vidis na vlastni oci,ze neni ponicenej,ze vsechno drzi a funguje,jak ma,tak hura do nej 😀 tak tfuj tfuj tfuj,at sezenete!!!! 🙂

kaficko
26. srp 2010

A jak casto tak to bricho tvrdne?Ja byla predevcirem na kontrole a dr prohmataval a rikal,ze dobry.Beru magnezko 2krat denne.

tulanek
26. srp 2010

@sarri ja jsem ho ted nasla nahodou https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/bjr6/lo... tajik v bazarku trochu levneji 😅

rozara
26. srp 2010

Kaficko,co vim tak tvrdnutí cca do 30 tt je normal do 10 ti denně a od 30 tt 20 krát denně. Já jsem s tím zrovna včera byla v nemocnici. Bylo to,ale dobré. To mi tvrdlo několik hodin. Uplně celé tvrdé.Píchli mi magnézko.Každopádně si přidej dva hořčíky,tím nic nezkazíš.Já beru šest denně.

majka07
26. srp 2010

Gilotek jj určitě, co nejdýl tím líp.

atreides
26. srp 2010

Ahoj holky,
právě jsem přišla z poradny, tak nám paní dr. potrvrdila páreček 😵 😵 😵 , mám ATB na zánět v moči, ale jinak je vše naprosto v pořádku. Do 24tt budu prý chodit ještě po měsíci a pak už po dvou týdnech na kontroly.

@gilotek tě normálka obdivuju, že jsi to vydržela neříct tak dlouho, že čekáte dvojky 😅 ale super ta rekace, já to taky miluju 😵

jinak k těm fusakům, myslím, že se vám hokly nebude chtít předělávat je pořád z kočíku do sedajdy a mmch v autě by jim v tom bylo stejně horko. Na to mi přijde právě super ta zavinka od Emitexu, že jde pěkně odkrýt a venku zakutat 😉

atreides
26. srp 2010

@gilotek jééé te´d koukám na fotečky, to jsou bobečci 😵 😵 😵

darma
27. srp 2010

Ahoj, všechny vás zdravím, ráda bych se k vám přidala.
V pondělí jsme se dozvěděli, že čekáme dvojčata 😲 - dvojvaječná. V rodě je sice jedny máme, ale opravdu jsme to nečekali. Doma už máme dvouletého raubíře, takže jsme všichni docela v šoku. Jsem zatím hodně na začátku 8tt - takže to ještě může dopadnout všelijak, jak mi řekla doktorka ☹ . Manžel to zatím nevstřebal, a neche o tom moc mluvit, tak potřebuju tuhle novinu s někým sdílet 🙂

kathy.skal
27. srp 2010

@darma Ahoj Darmo. Za to nikdo nemůže, ani vy, ani ty miminka... 😉 Já jsem to taky nemohla vstřebat, dvojčátka jsem v životě nechtěla a ejhle... jako naschvál 🙂 U nás o to horší, že na první prohlídce mi doktorka tvrdila, že je tam jen jedno a že už se to určitě nerozmnoží 😀 Trvalo mi zhruba měsíc, než jsem se zase začala těšit, ale hodně pomohla rodina. Tak držím pěstičky, když už jsou dvě, tak ať jsou zdravoučká a hodňoučká a ať máš těhu v pohodě 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru