• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

12. července 2017 
@sarri http://www.emitex.cz/k-zimni-pytel-combi.php takmy mame ty se snehulackem a tak jsou i do autosedacky,jsem blba no :grinning:
26. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
koupili jsme je od pani,od ktere jsme kupovali i kocarek,takze nemam zadnej original obal,kde bych si to precetla,proto me to nenapadlo,aby jste si nemyslely,ze jsem echt blba :grinning:
26. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek
:grinning: :grinning: :grinning:
Ty jsou fajn, jenom doufám, že se do nich letos holky ještě vlezou. Jak bude chladno na podzimek, tak už je zas vytáhnu, je to do kočáru lepší než deka a líp to vypadá.
26. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarri :grinning: tak to jsem rada!! :slight_smile: ty vase jsou nadherny,holcicky jsou v nich k sezrani!!!! :slight_smile: :slight_smile: my mame takovy,nasla jsem fotku,ale je to z mobilu,tak omluva za kvalitu :grinning:
26. srp 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ta barva je krasne merunkove oranzova ve skutecnosti :grinning:
26. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, no vaše rady nad zlato :slight_smile:)) jsem ráda, že se můžu přiučit...

tulanku co jste kupovali za kočár?
26. srp 2010 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hihi tak holky už to ví naše máma :slight_smile:

O na z toho málem měla infarkt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Chytla se za obličej, zrudla, slzy v očích, no sranda, nechtěla uvěřit :D :D :D :D :D :D :D

Řekla: Proboha 3 děti :astonished: :astonished:

Myslím, že se bude dlouho vzpamatovávat :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozara děkuji a máš pravdu, my už máme jednoho prcka a teď to vyšlo nečekaně hnedka taky, o to víc překvapení, že jsou dvě, páč v rodinách co víme dvojky nebyli takže je fakt sranda. Ale samo jsme moc rádi, co by za to některý dali.
@atreides díky, koukám že u Vás bude taky veselo:o)

Ty zavinky od emitexu jsou super, máme jednu od kamarádky tak ještě musím sehnat jednu :grinning:
@chrobacek Chrobacku,my mame tento presne: ahttp://kocarky-autosedacky.sbazar.cz/prodam-kocarek-zn-hartan-racer-xl-model-2007-praha-o2890841.html akorat ze dvojceci,vlozne tasky mame od Emitexu,ten nas je jako novej,koupili jsme ho od lidi,co ho meli chvilku a pak kupovali novy,pac koupili nove auto a tento se jim tam nevesel :slight_smile: je odlehceny a dobre ovladatelny,hlavne siroky,maji tam ditatka dost mista...Aaale samozrejme nejlip poznam,az si v nem holcicky parkrat povozim :slight_smile:
A prodali nam ho za 5.500,- byla jsem a porad jsem unesena :slight_smile: tenkrat to byl rychly kup a to jsme jeste nevedeli stopro,jesli budeme mit holcicky,tak barvy jsou proto neutralni :slight_smile:
26. srp 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gilotek Uzasny,chtela bych tu reakci videt v primem prenosu :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě dávám fotečky těch našich zlatíček. Klučina se moc fotit nechtěl, i když jsem se byla projít a pak to zkusila Dr. ještě jednou tak se prostě do profilu otočit nechtěl.

Takže vpravo kluk, vlevo holčička :wink:
26. srp 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek jo tak ten taky patří mezi naše favority :slight_smile: akorát teda novej vychází kolem 25tis :confounded:
26. srp 2010 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gilotek hezký fotečky, nám se fotečky moc nepovedly, no klasika :grinning:
26. srp 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 Kdybych měla fotky od nás z gyndy tak by taky stály za houby :wink:

Koukám, že máme skoro stejně staré první dítko :wink:
26. srp 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek Nooo prave,jsou to prdy za ne,proto jsem tenkrat nemohla ani verit,ze jsme ho fakt koupili za tu cenu :slight_smile: je vysel tenkrat se vsim vsudy pres 18000,- a je fakt jako novej :slight_smile: a jetej asi neches vid?Nekdy jsou fakt jak novy,jen se jich potrebujou lidi zbavit,pac uz se nehodi,ale musi se to hodne hlidat,vetsinou je to boj o ne...My jsme meli sileny stigro,narazili jsme na nej nahodou...Ted schanim jeste na chalupu,to chci fakt uplne obycejnej,jen na jezdeni po zahrade a pres vesnici...Myslim,ze s tim Hartanem by jsi byla spokojena...Ale 25tis by jsme na nej nemeli,coz te uplne chapu,ze se musite hodne rozmyslet...
26. srp 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,ahoj,prosim o radu.Jak se presne pozna tvrdnuti bricha?Mne se ted holky v brise dost vyvaluji dopredu,najednou jakoby vystoupne bricho a je tvrde,treba vickrat za de.Nemam ale zadnou krec nebo bolest.A tak si nejsem jista,jestli je to to obavaane tvrdnuti bricha a nebo jestli se jen mimca nejak prevaluji :slight_smile: Mate to nekdo take tak?
26. srp 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gilotek tak já to mám od nás lepší, z Veveří to jako vůbec se nedalo zachytit dobrý záběr, ale nevadí, jako až budou větší určitě bude lepší fotečka :grinning:

Budeme mít doma veselo co :slight_smile:
26. srp 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 asi se z toho zblázním :grinning: Ale už to beru z nadhledem, hlavně aby tam zůstali co nejdýl :dizzy_face:
26. srp 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek no jasně já jsem taky pro bazarovej, protože ty nové jsou opravdu dost drahé a pokud je to kvalitní kočár tak by měl ještě jedny děti vydržet ne?
26. srp 2010 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaficko Ahoj,me tvrdnuti bircha pripada,jakoby se to bricho ztahlo,je to neprijemny,chvili to tak zustane a je uplne tvrdy,za chvilku povoli...Tezko rict,me se taky holcicky kolikrat vybouli,ale to je jiny, tohle citis boule,jakoby to miminko obrysovane a fakt uplne tvrde...Nevim,jak to lip popsat :slight_smile:
26. srp 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek Ja si myslim,ze urcite,hlavne jsem byla rada,ze jsme se na nej jeli podivat a prohlidli si ho poradne,to je dulezity a jak vidis na vlastni oci,ze neni ponicenej,ze vsechno drzi a funguje,jak ma,tak hura do nej :grinning: tak tfuj tfuj tfuj,at sezenete!!!! :slight_smile:
26. srp 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak casto tak to bricho tvrdne?Ja byla predevcirem na kontrole a dr prohmataval a rikal,ze dobry.Beru magnezko 2krat denne.
26. srp 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarri ja jsem ho ted nasla nahodou http://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/bjr6/lodger-bunker-postovne-zdarma/ tajik v bazarku trochu levneji :sweat_smile:
26. srp 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaficko,co vim tak tvrdnutí cca do 30 tt je normal do 10 ti denně a od 30 tt 20 krát denně. Já jsem s tím zrovna včera byla v nemocnici. Bylo to,ale dobré. To mi tvrdlo několik hodin. Uplně celé tvrdé.Píchli mi magnézko.Každopádně si přidej dva hořčíky,tím nic nezkazíš.Já beru šest denně.
26. srp 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gilotek jj určitě, co nejdýl tím líp.
26. srp 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
právě jsem přišla z poradny, tak nám paní dr. potrvrdila páreček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , mám ATB na zánět v moči, ale jinak je vše naprosto v pořádku. Do 24tt budu prý chodit ještě po měsíci a pak už po dvou týdnech na kontroly.

@gilotek tě normálka obdivuju, že jsi to vydržela neříct tak dlouho, že čekáte dvojky :sweat_smile: ale super ta rekace, já to taky miluju :dizzy_face:

jinak k těm fusakům, myslím, že se vám hokly nebude chtít předělávat je pořád z kočíku do sedajdy a mmch v autě by jim v tom bylo stejně horko. Na to mi přijde právě super ta zavinka od Emitexu, že jde pěkně odkrýt a venku zakutat :wink:
26. srp 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gilotek jééé te´d koukám na fotečky, to jsou bobečci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, všechny vás zdravím, ráda bych se k vám přidala.
V pondělí jsme se dozvěděli, že čekáme dvojčata :astonished: - dvojvaječná. V rodě je sice jedny máme, ale opravdu jsme to nečekali. Doma už máme dvouletého raubíře, takže jsme všichni docela v šoku. Jsem zatím hodně na začátku 8tt - takže to ještě může dopadnout všelijak, jak mi řekla doktorka :frowning2: . Manžel to zatím nevstřebal, a neche o tom moc mluvit, tak potřebuju tuhle novinu s někým sdílet :slight_smile:
27. srp 2010 ve 03:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darma Ahoj Darmo. Za to nikdo nemůže, ani vy, ani ty miminka... :wink: Já jsem to taky nemohla vstřebat, dvojčátka jsem v životě nechtěla a ejhle... jako naschvál :slight_smile: U nás o to horší, že na první prohlídce mi doktorka tvrdila, že je tam jen jedno a že už se to určitě nerozmnoží :grinning: Trvalo mi zhruba měsíc, než jsem se zase začala těšit, ale hodně pomohla rodina. Tak držím pěstičky, když už jsou dvě, tak ať jsou zdravoučká a hodňoučká a ať máš těhu v pohodě :wink:
27. srp 2010 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek