Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

gilotek
5. říj 2010

@betina No nááádherné bříško 😉 😉 😉

gilotek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
matteka
5. říj 2010

ahoj holky - tak koukám na ty vaše bříška - to je mazec, já mám teda nahoře už 17 kilo a poslední foto bříška mám v albu, já budu za chvíli buldozer 😲 😲 😲 vy jste všechny takový hubeňourky - já teď dávám kilo za týden - no hrůza

gilotek
5. říj 2010

@matteka ježiš co povídáš? Vždyť máš břicho srovnatelný se mnou, ty hubendíro 😀 😀 😀 😀 😀 a kde máš jako těch 17 kg?

matteka
5. říj 2010

@gilotek hlavně stehna a zadek - začínala jsem na 70 kg. Ale což, však snad to s holkama pak půjde rychle dolů.

hoky, chtěla jsem se zeptat jaký berte těhu vitamíny a jestli je budete brát až do konce - někdo už je ve 3.trimestru nebere, tak jsem se chtěla zeptat, co vy

broukb
5. říj 2010

@matteka ty dostaneš na zadek 😠 co to o sobě plácáš, vždyť ty máš úplně malinkatatý bříšánko, kam si těch 17 dala to fakt nechápu 😝 podívej se na mě..co mám říkat já jsem proti vám obr 😀

@gilotek krásný bříško a krásná fotečka celkově..na to že máš už jedno mimi tak teda smekááám 😉

@betina teda ty taky nemáš vůbec břuch njn klučíci přidávaj na kráse 😵

broukb
5. říj 2010

@matteka já teda jsem ostuda ostudná a nepapám žádný vitamíny celý těhu..jen jsem brala magnésko a teď mám železo.Já totiž po IVF měka dost všech léků a všeho, takže jsem byla ráda, že už nic nemusim dlabat 😉 Místo toho jsem se opravdu snažila jíst hodně ovoce, zeleniny a mléčných výrobků tak snad to stačilo 🤐
Jinak jsem koukla do tvýho albíčka a je zajímavý, že ti ze 13 vajínek taky zbyly jen tyhle dvě, mě i Tulánkovi taky ..máme to hodný děti, oni nechtěli abysme zbytečně platili zamražení 😀

gilotek
5. říj 2010

@matteka tak já zatím vitamíny stále beru, zatím jsem o tom nepřemýšlela, jestli je vysadím. U Martínka jsem je jedla taky a defakto asi do 38 tt a měl 3,6kg, takže nikterak obrovský dítě 🙂

@broukb děkuju, se až červenám :o) Nevidělas moje důlkatý stehna a prdel :o)))))

matteka
5. říj 2010

@broukb A ty jsi byla taky v Unice? Tulánek vím, že jo, ale u tebe nevím - každopádně máme bojovníčky. Já právě přemýšlím, že už ty vitamíny brát nebudu - páč beru Calibrum Mami - 2patáky denně. Tak buď to snížím nebo už vysadím - přesně z toho stejnýho důvodu, co ty.

atreides
5. říj 2010

ahoj holky
tak koukám, že frodo porodila 😵 😵 😵 Mooooc gratuluji!!!!!!!!!!!!! Už se těším na fotečky.

jééé
@betina
@gilotek vám to ale sluší holky, fakt nádherný ty pupíčky, mě se vždycky líbí na ně koukat a pořád si představuji, jak jsou tam ti dva prdískové 😵

atreides
5. říj 2010

@matteka ty jo kde máš těch 17kilo? 😲 já mám teď břicho jak ty, se úplně děsím co budu mít nakonci, kdyby to bylo jak u betiny, tak budu spokojená, tak ho má hezký 🙂

matteka
5. říj 2010

@atreides
@broukb mám je přesně tam jak píše gilotek - prdel a stehna 😀 😀 já mám totiž odjakživa postavu ala "kytara" 😀 😀 nebo-li ala "hruška" 😀 😀 😀 Takže právě tam se vše ukládá.. tzn.že z boku je to ještě v poho, ale pohled zepředu - jééééžiši ZEZADU!!!!!tak to je mazec 😀 😀 😀

Frodo, také se připojuji ke gratulacím a moc moc se těším na fotečky

jo holky - řeším teď furt dilema - holky se mají narodit v prosinci, tak jsem pořídila dvě kombinézky - pořizovala jsem je ještě hodně na začátku těhu - takže jsem jaksi neměla šajnu - že velikost 56 bude pro dvojčátka po narození hodně veliká. Jak tak pozoruji, tak se rodí okolo těch 45 cm - tak v tom budou asi dost plavat. Jaké velikosti kupujete vy?

atreides
5. říj 2010

@matteka já mám koupené kombinézky jen v 56

matteka
5. říj 2010

@atreides tak to je super - sice v tom budou trošku plavat, ale myslím že menší kupovat je zbytečný - rychle z toho vyrostou, že jo? Už vidím, jak si je vezeme z porodnice a budou schovaný za zipem - ale hlavně že jim bude teplo miláčkůůůůůůůům 🙂 🙂

atreides
5. říj 2010

@matteka tak já už tu mám jednu v 56 po synovci, tak jsem jen dokoupila ještě jednu tu samou. Ale je fakt, že ten měl 2,7 a plaval v ní 😅 ale je pravda, že z toho začátku rostou rychle, v kočíku jim to bude jedno a zrovna ty kombinky nejsou levná záležitost

a taky kdo ví kdy s nimi budeme moct vyrazit ven a to už by jim mohly být taky líp a tu cestu z porodky v tom přežijou 🙂

matteka
5. říj 2010

@atreides jo, to je fakt, ty jo úplně jsi mě uklidnila - máš pravdu. Overálky malinký mám dvoje pro každou - myslím velikost 48 - ale vše ostatní až počínaje vel.56. Ještě chci koupit deky do kočárku - měla jsem vyhlídnutý od Bobase - ale v obchodě měli jen po jednom kuse - a prý už další nejsou k sehnání - tak asi nakonec něco spíchnu

atreides
5. říj 2010

hodně si holky chválí na zimu tu španělskou deku

kanegoo
5. říj 2010

Dobrý večer hoky!
Jé, dívám se, že se tady absence nevyplatí!! 😀
Slibuju, že vás zítra dočtu!! Už se těším.

majka07
5. říj 2010

ahojky

taky doporučuju španělku, je bezva, musím ju vyštrachat 😀 A kombinézky mám tu jednu v 62 co jsem dostala, ale to jsem ještě nevěděla, že čekáme dvojky takže koupím ještě 56 a porovnám, páč mi přijde, že vel. 62 neodpovídá, že je menší řekla bych tak 58, no uvidím.

Holky máte krásná bříška 😵

matteka
5. říj 2010

děcka koukám, že ta španělská je teda pěkné mastex a my ještě - krát 2. No uvidíme, mě se ještě líbila tato
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34663328&tab=0

matteka
5. říj 2010

@majka07 Majdi, teď jsi mi připomněla, že je možné - že jedno bude větší než to druhé ...jédamane no budeme to asi řešit operativně.

majka07
5. říj 2010

@matteka no to klidně může 😀 😀 😀 takže si fakt tu 62 raději nechám 😀

valmark
5. říj 2010

@chrobacek ahojky, teď jsem se dočetla, že už cítíš pohyby. Já ještě vůbec nic. Nebo to aspoň nepoznám...
Jinak já také doufala alespoň v jednu holčičku, ale zatím to vypadá na dva klučíky 🙂

provazek
6. říj 2010

ahoj holky,zdravim vas z nemocnice,kde uz tyden valcime.Svedeni a vyrazka spatne jaterni testy neprokazali ale za to atop. Ekzem a to jsem ho nikdy nemela.no ale domu me uz nepustili,prej co kdyby nahodou uz se neco delo. a taky ze jo. otviram se, takze bud jeste tento nebo snad v utery nas ceka cisar. A co vy ostatni spolucekatelky, kdy na to jdete vy?drzim vam palce, at vse probehne hladce. Ja se uz moc tesim a zaroven zacinam trochu klepat.mejte se krasne a tfuj tfuj.

matteka
6. říj 2010

@provazek ahojky provazek, tak já mám ještě daleko - doufám. Ale už se taky moc na berušky těším. Zrovna na mě jedna teď špulí zadek 🙂) Tak to je mi líto, že jsi v nemocnici, ale zase na druhou stranu - jsi pod dozorem - to jsem si říkala taky, když jsem ležela v nemocnici. Je super, že máš aspoň net a můžeš být v kontaktu s okolím, páč vím jaká je tam nuda 🙂 Tak držím pěsti, ať vše probíhá bez problémů

chrobacek
6. říj 2010

ahoj holky,

mluvíte o kombinézkách jsou vůbec důležíté když mám termín na začátku března? když do 3 kilo s nima nebudu moct ven? Právě jsem si říkala, že cestu z porodky přežijí ve fusaku a kombinézku asi nestihnou vynosit.....

@valmark jo už týdne cítím pohyby, ale opravdu jen lehounké ... a když sedím 🙂 ale ted třeba dva dny jsem necítila nic, protože se mi dost nafouklo břicho tak si myslím, že zase mají víc prostoru tak je není cítit.... navíc cítím asi jenom jedno ..... takže strašně netrpělivě čekám na utz 🙂 at vím kde vlastně vůbec které je ... dost vám závidím ty utz co máte navíc já jsem je neviděla od 12 tt
@matteka ty má krásné bříško malinké ... kéž bych měla takové taky za deset týdnů 🙂 protože ted mi nějak moc roste 🙂

atreides
6. říj 2010

@provazek jejda atopák? tak to jsem netušila, že i ten může v těhu být. Tak se drž a už v úterý jo? to je mazeeeeec 😵

@chrobacek podle mě je mít nemusíš na březen, i já váhám jestli je v nich budu vůbec dávat do fusaku, no uvidíme.
K těm pohybům - naprosto chápu, taky jsem se těšila, kdy už budu vědět, kde který je, protože jsem cítila víc jen Eli. NO a taky se na UTZ ukázalo, že Mari čučí obličejem do mého těla, tak mě kope asi dovnitř 😀

kathy.skal
6. říj 2010

@atreides mě se v prvním trimestru ekzém taky objevil, dokonce i astma 😠 , ale do měsíce to přešlo 🙂
@valmark Val, ony ty pohyby, mě to přišlo ze začátku, jak když ti v břuše proudí bublinkatá voda 🙂 Jak jsme byli v pondělí na tom utz, tak tam bylo jasně vidět, jak jedno mimčo trénuje kopance a šťouchance - pravá ruka upažit, levá připažit... 😀

majka07
6. říj 2010

@provazek držte se a už se těším na miminka 😵 😵 😵 😵 😵

jinak hezké ráno

ještě ke kombinézkám, člověk fakt neví....když vezmu, že by měla být zima ještě horší jak loni tak s prťatama ven nepůjdeme hodně dlouho a pak už se možná víc jak zimní uplatní nějaké fleec. Kdyby člověk věděl kdy fakt porodí, jak na tom prckové budou 😀 😀 😀

atreides
6. říj 2010

@kathy.skal pane jo, koukám, že si musím vážit toho, že se cítím naprosto v pohodě!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru