Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

eshta
12. říj 2010

@majka07 majko, s jednovaječnýma je lepší být připravená dřív..stejně tě pak asi preventivně hospitalizují, což je lepší, aspoň si tě pohlídají 🙂

eshta
12. říj 2010

@bubisek No vidíš, tak to nejsme tak daleko 🙂 Přijedeme do Čech zase v září, to už budou prckové větší, tak bysme se třeba mohly sejít...

eshta
12. říj 2010

A já měla s prsama po 3týdnech takový problémy, že jsem pořád omývala, větrala, fakt jsem trpěla bolestí, ale pak jsem začala kojit se silikonovýma kloboučkama (říkala jsem jim moje umělý bradavky 😀 ) a nemůžu si to vynachválit !!! Kojila jsem takhle plně až do Karímkových 9měsíců a v pohodě. Přestala jsem kvůli jinejm problémům, nehojila se mi jizva po nástřihu, ale mlíka jsem měla dost.. kloboučky doporučuju pokuď někdo bude trpět jak já 🙂

broukb
12. říj 2010

holky jen na skok abyste se mohli pokochat...děkuji všem jsem přešťastná a nemůžu se vynadívat 😵 😵

eshta
12. říj 2010

@broukb To jsou budulínkové !!!! Nádherní !!!! úplně jsem se teď rozněžnila, jak to vidím..

mikii
12. říj 2010

@eshta myslím, že to snad nikomu vadit nebude. Je to velmi zajímavé. A taky se trošku odreagujeme od těch našich prolémů...

@majka07 tak snad to bude dobré, kdyžtak si pocumlej hřebíček snad se teda v těhu může
Jsem si uvědomila, že jsem ještě ani nebyla u zubaře. Ale dr. řekl, ať nikam nechodím, pokud mi nic není. Dokonce nemusím ani na ten cukr ... 🙂

@gilotek @eshta té holky, to abych si sebou vzala největší kufr...ale děkuji za seznámek, určitě bych půlku věcí nevěděla...

mikii
12. říj 2010

@broukb jé ti jsou krásní ..... já bych se taky pořád jen kochala...moc si to užívej....dlouho ses načekala...

majka07
12. říj 2010

@broukb 😵 😵 😵 😵
@mikii zkusím, trpím, J. je na školení a už toho mám dneska fakt plné zuby. Na cukr zatím nikdo nic neříkal, tak možná mě to mine ...kéž by.

gilotek
12. říj 2010

@broukb ježiš ty jsou krásní 🙂 🙂 🙂 🙂 Moc gratuluju a užívej si to 😉

eshta
12. říj 2010

@gilotek Tak tady pár foteček od nás pro představu, jak jsi chtěla 🙂

atreides
12. říj 2010

@broukb jééééééééééééééééééééééééééééééééééééé no já mám husí kůůůůůůůůůůži 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Mám ohrmonou radost!!!!! Jsou nádherní a super, že se zadařilo rodit přirozeně. Opatrujte se a GRATULUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

betina
12. říj 2010

@broukb broučku, závidím!!!!!!!!!!!!!! 😀 jsou krásný miminka!!!!!!!!!!!!!!!!

eshta
12. říj 2010

@gilotek A ještě pár..

gilotek
12. říj 2010

@eshta děkuju 🙂 No tam to máte fakt krááásné 😵 Já chci taky do teplááááá 😀

betina
12. říj 2010

@eshta jj, po dnešní předpovědi počasí, kdy má o víkendu sněžit, se stěhuju na jih 😀 😀

gilotek
12. říj 2010

@betina hele beti jedeme ne? 😀

majka07
12. říj 2010

@eshta jůůůůůů jsem taky chtěla poprosit o fotečky a jsou tady, já bych jela taky hnedka:o)))

eshta
12. říj 2010

A ještě pro pobavení, jak náš malej vyrůstá v písku 🙂

monika.tdm
12. říj 2010

@broukb Jéééé, kde jsou ty casy!!!!! ☹ My už mame pres 4 kila!!!! 😉

frodo78
13. říj 2010

Ahojky všem, sice pozdě, ale přece, se mi podařilo vložit pár foteček našich miláčků. Jinak asi Basina už psala za mě, že se narodili 3.10.2010 Honzík ve 13.20h a vážil 2806g a Boženka ve 13.22h a vážila 2280g. Oba v naprostém pořádku. Jinak jsou moc moc hodní - fakt andílci (snad to nezakřiknu 🙂 ). Rodila jsem ve spinální anestezii a musím se přiznat, že když je vyndali a já uslyšela jejich křik, tak jsem se rozbrečela štěstím 😅 😅 😅 Je to fakt nádherný a naprosto jedinečný pocit.....Tak, omlouvám se, ale musím letět do sprchy - mám nějak hodně mléka a teď problém s prsy (snad to nebude vážné a rozmasíruji to 😖 ). Tak zatím ahoj a hodně štěstí a zdravíčka Vám přejeme i s Honzíkem a Boženkou 😵 😵 😵

chrobacek
13. říj 2010

ahoj holky, to je fakt doják já vám tu skoro brečím u těch fotek miminek 🙂 to mi nedělejte 😀 už bych je chtěla mít taky u sebe... ale před námi je ještě dost dlouhá cesta 🙂

jinak s tím praním já asi taky začnu trošku dřív, protože předpokládám, že po 30tt už moc schopná nebudu 🙂 a asi budu klidnější když ty věci budu mít tak nějak nachystané 😉

sovicka_
13. říj 2010

@atreides ten první a druhý je z kolekce 2009, to je ten co se stahoval z prodeje, asi bych do něj nešla. Ten zelenomodrý je můj favorit, vím, že je tam na něj inzerát, je to barva, kterou bych si vybrala, ale na mě je prostě příliš brzy, nemůžu kupovat kočár v 11. týdnu 😀 Tak budu doufat, že se jich začnou maminky po novém roce zbavovat. Třeba se jich pak bude prodávat více, jak bude k mání ta nová kolekce.

sovicka_
13. říj 2010

@frodo78 nádherné fotky. Nádherné děti. Já chci taky 🙂

atreides
13. říj 2010

@frodo78 jsou nádherní 😵 😵 😵 😵 a copak je s mlíčkem? Tady jedna známá doporučuje jedny homeo, tedy pokud na to věříš.
V případě, že matka nemá dostatek mléka (a to kdykoli během kojení), podáváme lék Ricinus communis 5CH 5 granulí při každém kojení. Tento lék většinou velmi dobře kojení nastartuje. Pokud bychom lék použili v ředění 30CH, umožní to naopak zástavu laktace při odstavování kojence.

sovicka_
13. říj 2010

@atreides ona Frodo píše že má mléka nějak hodně 😀

lenca78
13. říj 2010

@broukb
@frodo78 holky, mate moc krasna miminka. Zavidim Vam je a uz se nemuzu dockat tech svych 🙂

atreides
13. říj 2010

@sovicka_ aha, tak to bych ani nepoznala co přesně za kolekci který je 😅

atreides
13. říj 2010

@sovicka_ aha, jsem ještě v pyžamu a mám zalepené oči 😅 😀 jsem si přečetla hlavně, že to musí rozmasírovat, tak jsem předpokládala, že ho má zatuhlé

sovicka_
13. říj 2010

@atreides no já mám vychytané ty barvy a ta hnědá v 2010 nebyla 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru