• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

7. prosince 2016 
@monika.tdm hi hi, hezký :slight_smile: ale pro dvě se to prodraží :grinning: :grinning:

Mě tak napadlo, já furt melu o penězích, doufám, že vám to nevadí...
1. lis 2010 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, kdo máte přístup k nám do pokračující diskuze, tak na str. 54 jsem dala nějaké kousky oblečení, co prodávám po našich holkách... A kdo nemáte přístup a chcete, tak si zažádejte u Sarri :slight_smile: ... Jinak přeji, ať se vám daří a hlavně ke konci to zvládnete bez obtíží :wink:... Před rokem v tuto dobu už jsem čekala na porod jako na smilování :wink:))
1. lis 2010 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@sovicka_ 480 za dve se ti zdá moc??? Kdyz stoji v HM jedna???
1. lis 2010 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@monika.tdm tam bylo napsáno za jedno, ne? :confused:
1. lis 2010 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@sovicka_ za dve!!!
1. lis 2010 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
no jasně - je tam napsáno: 480,00 Kč za kus

@hanula83 a pokračovací diskuze je... která? Narozená dvojčátka?
@monika.tdm aha, no ono je tam totiž nahoře 480 za kus a dole je 480 za obě. Tak si vyber :grinning:

480 za obě je už ok :slight_smile:
@sovicka_ :grinning: :grinning: ono to snad na aukru prave nende dat pri kup ted vice kusu!! nemaji to vymakane!!
1. lis 2010 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanula83 taky by mě zajímala pokračovací diskuse :wink:
1. lis 2010 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
asi Maminky na mateřské s dvojčaty :slight_smile: No, to sice ještě nejsem, ale mohlo by se to hodit, kdybych se pak potřebovala při nakupování ptát na zkušenosti s tím či oním :slight_smile:
1. lis 2010 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ani nevim, proc jsme se vlastne zamkly!!! Jdu se poptat!! :grinning:
1. lis 2010 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
tak teda já bych spíš řekla že taky 480 za kus, když tam má kup teď. Určitě bych se informovala u prodejce a upozornila ho na to, než to člověk odklepne...já si nemůžu pomoct, ale na aukru jsou pěkní vyčůránci, ale alespoň má normální poštovné, někdy fakt člověk nechápe
1. lis 2010 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Mohla bych se k vám přidat.Dneska jsem byla na kontrole, jsme o tři dny napřed, jinak všechno v pořádku. Dvojčátka jsou po ivf, takže to nebyl takovej šok, když to dr. říkal.
1. lis 2010 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@monika.tdm aha, už jsem pochopila princip kup teˇ'd :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2010 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
zamčené diskuze jsou lepší než veřejné - osobní zkušenost. Já bych moc uvítala zamčenou i tuto diskuzi. Stejně, podívejte se na to - já jsem přišla před měsícem a za ten měsíc nikdo nový nepřišel. Takže čas od času pustit dál nějakou novou dvojčecí maminku by asi nebyl problém.

Problém by byl spíše asi jiný - že by to neměl kdo správcovat :slight_smile:
1. lis 2010 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
No zrovna když napíšu, že nikdo nepřišel, tak někdo přijde :grinning: :grinning:
@lintea ahoj, vítej :grinning:
1. lis 2010 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@lintea vítám Tě a gratuluji k dvojčátkum, hlavně a%t je všechno v pořádku :slight_smile:
1. lis 2010 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ano ano pokračovací diskuze je Maminky na mateřské s dvojčaty :slight_smile:... vím, že tam mají přístup i některé holky, co ještě čekají... Klidně tam můžou chodit i těhule :slight_smile:... Jde o to, že ta zamčená diskuze je přece jen lepší, můžem tam ledacos napsat a nemít strach, že si to kdekdo přečte :wink:)... Správce je Sarri, takže kdo se tam chce přidat, musí jí napsat a ona ho tam přidá :slight_smile:.
1. lis 2010 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
děkuju za přivítání, já jsem chtěla počkat aspoň než dostanu průkazku, ale zatím jsou pořád stejně velký, tak už to vypadá, že dvě zůstanou, i když jsem si taky musela chvíli zvykat :slight_smile:
1. lis 2010 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@sovicka_ koukám, že řešíš kočárek, já jsem teda na začátku, ale už jsme se taky dívali a není to sranda něco vybrat. Nakoukla jsem i na německý stránky, ale německy neumím a našla jsem nejlevnější sporťák TFK asi za 14500,- podařilo se ti najít levnější?
1. lis 2010 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@lintea ne, těch 14500 nejlevněji. Ale přes Ebay. Jinde jsem nenašla. S dopravou tedy těch 15 tisíc.
1. lis 2010 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@sovicka_ a je to jen za sporťák nebo za celej kočár i s korbičkama
1. lis 2010 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
bez korbiček. Jestli jsi někde našla cenu za kočár s korbama, sem s odkazem :grinning:
1. lis 2010 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@sovicka_ ne nenašla :grinning: jen že my to máme do německa dál tak se nám to nevyplatí, tady se dá sehnat za 15990,-
1. lis 2010 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@lintea fakt? kde? Za tu cenu jsem ho neviděla.
Teda pokud máme obě na mysli TFK Twinner Twix DUO - hlavně to "DUO" :slight_smile:
1. lis 2010 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, my máme tenhle kočár, v barvě hnědo-béžová. Je to možná jen "polskej" kočár, ale slouží moc dobře, nemáme s ním potíže. Akorát hned na začátku jak jsme ho objednali, tak se zjistila jedna závada, kterou nám do týdne na vlastní náklady opravili... takže v pohodě... http://www.gobaby.cz/?p=productsMore&iProduct=1161
1. lis 2010 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanula83 cena je super :slight_smile: jenže já bych chtěla, aby to bylo všechno dělené... a přeci jen, kupuju to na dva tři roky, ať to vydrží.... jaké jsou rozměry?
1. lis 2010 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@sovicka_ Má rozměry jako tenhle, 77 cm na šířku, vlastně je to ten sám, akorát jiné označení, ale tvar a vlastně vše je totožné http://www.gobaby.cz/?p=productsMore&iProduct=1028

Víš já taky chtěla, aby to vydrželo aspoň ty dva tři roky... Tak jednak můžeš se zeptat ostatních dvojčatových mamin, třeba budou mít jinou zkušenost, ale u nás to vypadá tak, že asi dýl než do jara ten kočár mít nebudem. Už mám stejně koupené golfky... A jednak já ten kočár používám rok a zatím si nemůžu stěžovat, službu dělá, jak má...
1. lis 2010 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@sovicka_ aha tak to není duo, jakej je rozdíl mezi tím DUO
1. lis 2010 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek