Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

maruja
24. lis 2011

@luciferka29 tak cooo???? kluci nebo holky???? 😀

zvalentova
24. lis 2011

@luciferka29 ee, byla jsem před 14 dny u své OG a nic, oni se potvory dost schovávali, tak teď to snad bude lepší.

luciferka29
24. lis 2011

@maruja neřeknu 😠

luciferka29
24. lis 2011

@zvalentova můj doktor má taky starý utz tak by ještě asi nepoznal 😉

luciferka29
24. lis 2011

@maruja ale my jsme to věděli aj bez doktora bude velká přesila 😀

maruja
24. lis 2011

😀 @luciferka29 ja jsem zvědavá, přála bychmanželovi aspoň jednoho kluka

luciferka29
24. lis 2011

@maruja můj chtěl vždycky holku a říkal když by měl mít tři děti, tak radši dvě holky a kluka opačně ne, tak mu to zas tolik nevadí, naša cácorka je víc do kluka žádná panenka jenom vláčky a autíčka, tak mu kluka určitě vynahradí

maruja
24. lis 2011

@luciferka29 tak našemu to taky nevadí, naše holčička je pěkný šídlo, tak se mu to líbí

luciferka29
24. lis 2011

@maruja taky vypadá jak andílek a je to čert 😀 , to je dobře že si moc na klukovi nezakládají, aspoň se mohou pyšnit krásnýma princeznama 😀

veronika.m
24. lis 2011

@luciferka29 jo je drahej, ale super... 😀 Bazarový žádný nejsou neboť ten kočárek se představil v ČR asi před dvěmi týdny takže nic není to už sem koukala. Mě by to taky nevadilo ale bohužel. Sedačky na něj jdou maxicosi.

zvalentova
27. lis 2011

ahoj holky, tak jsem postoupila ve výběru kočárku. Resp. zrušila jsem X landr, protože nemá ložiska a některé komponenty jsou plastové, tudíž chatrné.
poohlížím se po Teutonii nebo Easy Walker, už koukám i na německé shopy, snad se něco vybere. 😎

maruja
27. lis 2011

@zvalentova ahoj, no my ten EW asi už určitě. Manžel právě proto že má bytelnou konstrukci. A právě včera jsem koukala na anglickej a německej web

amallie
27. lis 2011

@veronika.m čeče tak jsem byla znovu obhlédnout toho donkeyho a nechat si spočítat cenu, je to raketa teda, jen co je pravda 😲 a ještě musíme kupovat autosedačku, naštěstí jen jednu, ale stejně 😖

barracuda
27. lis 2011

Ahojík, zdravím všechny budoucí maminky dvojčátek. Kdyby měl někdo zájem, tak budeme prodávat dvojčecí kočárek Dorjan Duo Cross. (pro ilustraci dávám fotku nového http://beruskakocarky.mimishop.cz/detail.php?zb..., ten náš je také červený). Je vhodný jako druhý kočárek třeba někam na chalupu, nebo pokud bydlíte na vesnici jako my a v okolí máte pořádný terén (má nafukovací kola). Má sice už lecos za sebou, ale bude za "hubičku". V případě zájmu mi prosím písněte do IP.

Ještě dávám odkaz na zítřejší aukcičku oblečení po našich holkách.
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=8171006

Mějte se krásně a ať Vás mrňousci nezlobí 😉

veronika.m
1. pro 2011

Ahoj holky, co je s váma? To už se věnujete Vánocům? 😀

zvalentova
1. pro 2011

ahoj Veru, finišuji s úpravou bytu, do toho pomáhám rozjet nový obchod, a ještě musím začít připravovat (alespoň rámcově) co pro děti. Hlavně že jsem doma na rizikáči a "nic" nedělám 😀

zvalentova
2. pro 2011

ahoj holky, tak jsem včera večer koupila bazarového Easy Walkera duo. Holka k tomu dala se slevou i adaptréy na autosedačku, kterou si vyzvednu ji známé příští týden. Takže to nejhorší mám za sebou. UFF UFF

maruja
2. pro 2011

@zvalentova tak gratuluju ke koupi, velká položka za tebou. 😉

zvalentova
2. pro 2011

@maruja skoro, on ještě není zaplacen, to bude cash po neděli, ale záloha už byla 😀
Ale i tak je to peněz jak za kozu.

maruja
2. pro 2011

@zvalentova to jo já když jsem řekla švagrovi kolik stojí novej tak mě nabidnul že mě za stejný prachy koupí auto 😀

amallie
3. pro 2011

@zvalentova gratuluju ke kočárku, paráda! jaký barvy a tak?

zvalentova
4. pro 2011

@amallie je limetkově zelený v kombinaci s černou, takže se hodí jak pro "gymnastku" a tak "nail designera" 😎

maruja
5. pro 2011

@zvalentova ahoj, já bych chtěla černý nebo tmavěmodrý, ale určitě EW už jsme úúplně rozhodnutý 🙂

zvalentova
5. pro 2011

@maruja já původně také, je rozhodně praktičtější, ale vybírat si mohu u nového, bazarový beru jaký je, pokud to není nějaký šílená, např. bílá 😀

maruja
5. pro 2011

😀 @zvalentova tak na MMB jich je celkem dost tak snad nějak pochodíme

maruja
5. pro 2011

Ahoj holky tak jsem po screeningu. Obě miminka jsou v pořádku a v normách. Tak mě primář docela uklidnil

zvalentova
7. pro 2011

@maruja super zpráva 🙂

zvalentova
7. pro 2011

Tak jsem se objednala do Gennetu na 4D ultrazvuk, snad tam budou děti vidět.

zvalentova
7. pro 2011

Tak jsem se objednala v lednu do Gennetu na 4D ultrazvuk, snad tam budou děti vidět. Jinak by to byla zbytečná cesta a 400,- v pytli 😎

maruja
7. pro 2011

😉 @zvalentova to určitě budou když maj 4D tak maj silnej UTZ a bude vidět všechno pěkně

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru