• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

27. července 2017 
@luciferka29 tak cooo???? kluci nebo holky???? :grinning:
24. lis 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciferka29 ee, byla jsem před 14 dny u své OG a nic, oni se potvory dost schovávali, tak teď to snad bude lepší.
24. lis 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruja neřeknu :angry:
24. lis 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zvalentova můj doktor má taky starý utz tak by ještě asi nepoznal :wink:
24. lis 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruja ale my jsme to věděli aj bez doktora bude velká přesila :grinning:
24. lis 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:grinning: @luciferka29 ja jsem zvědavá, přála bychmanželovi aspoň jednoho kluka
24. lis 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruja můj chtěl vždycky holku a říkal když by měl mít tři děti, tak radši dvě holky a kluka opačně ne, tak mu to zas tolik nevadí, naša cácorka je víc do kluka žádná panenka jenom vláčky a autíčka, tak mu kluka určitě vynahradí
24. lis 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciferka29 tak našemu to taky nevadí, naše holčička je pěkný šídlo, tak se mu to líbí
24. lis 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruja taky vypadá jak andílek a je to čert :grinning: , to je dobře že si moc na klukovi nezakládají, aspoň se mohou pyšnit krásnýma princeznama :grinning:
24. lis 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciferka29 jo je drahej, ale super... :grinning: Bazarový žádný nejsou neboť ten kočárek se představil v ČR asi před dvěmi týdny takže nic není to už sem koukala. Mě by to taky nevadilo ale bohužel. Sedačky na něj jdou maxicosi.
24. lis 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem postoupila ve výběru kočárku. Resp. zrušila jsem X landr, protože nemá ložiska a některé komponenty jsou plastové, tudíž chatrné.
poohlížím se po Teutonii nebo Easy Walker, už koukám i na německé shopy, snad se něco vybere. :sunglasses:
27. lis 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova ahoj, no my ten EW asi už určitě. Manžel právě proto že má bytelnou konstrukci. A právě včera jsem koukala na anglickej a německej web
27. lis 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika.m čeče tak jsem byla znovu obhlédnout toho donkeyho a nechat si spočítat cenu, je to raketa teda, jen co je pravda :astonished: a ještě musíme kupovat autosedačku, naštěstí jen jednu, ale stejně :confounded:
27. lis 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík, zdravím všechny budoucí maminky dvojčátek. Kdyby měl někdo zájem, tak budeme prodávat dvojčecí kočárek Dorjan Duo Cross. (pro ilustraci dávám fotku nového http://beruskakocarky.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1556518, ten náš je také červený). Je vhodný jako druhý kočárek třeba někam na chalupu, nebo pokud bydlíte na vesnici jako my a v okolí máte pořádný terén (má nafukovací kola). Má sice už lecos za sebou, ale bude za "hubičku". V případě zájmu mi prosím písněte do IP.

Ještě dávám odkaz na zítřejší aukcičku oblečení po našich holkách.
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=8171006

Mějte se krásně a ať Vás mrňousci nezlobí :wink:
27. lis 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, co je s váma? To už se věnujete Vánocům? :grinning:
1. pro 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Veru, finišuji s úpravou bytu, do toho pomáhám rozjet nový obchod, a ještě musím začít připravovat (alespoň rámcově) co pro děti. Hlavně že jsem doma na rizikáči a "nic" nedělám :grinning:
1. pro 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem včera večer koupila bazarového Easy Walkera duo. Holka k tomu dala se slevou i adaptréy na autosedačku, kterou si vyzvednu ji známé příští týden. Takže to nejhorší mám za sebou. UFF UFF
2. pro 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zvalentova tak gratuluju ke koupi, velká položka za tebou. :wink:
2. pro 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruja skoro, on ještě není zaplacen, to bude cash po neděli, ale záloha už byla :grinning:
Ale i tak je to peněz jak za kozu.
2. pro 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova to jo já když jsem řekla švagrovi kolik stojí novej tak mě nabidnul že mě za stejný prachy koupí auto :grinning:
2. pro 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova gratuluju ke kočárku, paráda! jaký barvy a tak?
3. pro 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie je limetkově zelený v kombinaci s černou, takže se hodí jak pro "gymnastku" a tak "nail designera" :sunglasses:
4. pro 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zvalentova ahoj, já bych chtěla černý nebo tmavěmodrý, ale určitě EW už jsme úúplně rozhodnutý :slight_smile:
5. pro 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruja já původně také, je rozhodně praktičtější, ale vybírat si mohu u nového, bazarový beru jaký je, pokud to není nějaký šílená, např. bílá :grinning:
5. pro 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: @zvalentova tak na MMB jich je celkem dost tak snad nějak pochodíme
5. pro 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem po screeningu. Obě miminka jsou v pořádku a v normách. Tak mě primář docela uklidnil
5. pro 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maruja super zpráva :slight_smile:
7. pro 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se objednala do Gennetu na 4D ultrazvuk, snad tam budou děti vidět.
7. pro 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se objednala v lednu do Gennetu na 4D ultrazvuk, snad tam budou děti vidět. Jinak by to byla zbytečná cesta a 400,- v pytli :sunglasses:
7. pro 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: @zvalentova to určitě budou když maj 4D tak maj silnej UTZ a bude vidět všechno pěkně
7. pro 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek