• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Celulitida v těhotenství. Máte také problém?

30. června 2011 
ahojky, má tu někdo také problémy s celulitidou?
Já jsem na ní trpěla i dřív, když jsem více sportovala. ted co jsem těhule a něco jsem přibrala tak se to zhoršilo. A dost mě to rozčilzuje. Mám ji pocelých stehnech až ke kolenům, fuj a fakt to jde vidět. Tak snad se mi jí podaří když budu po těhotenství hubnout se jí zbavit. tak pá :frowning2:
5. led 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendeta,myslím, že s celulitidou tady už má problémy většina z nás :sweat_smile: Těhotenství se na postavě většinou podepíše.S tím se prostě musí počítat.Teď je navíc zima, tak to ani moc nemusíš řešit, páč to nikde nevystavuješ,krom doma :wink:
5. led 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám taky problémy, ale moc to neřeším, prostě se talo a s porovnáním se zlatíčkoem, které mám, je to nic. mě se celulitida udělala až koncem těhu a to jsem i s malým v bříšku přibrala jen 8 kg. když jsem přišla z porodnice, tak jsem měla o 2 kg méně než před porodem :sunglasses: . asi to neovlivníme
5. led 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna jsem takove nejake podobne tema hledala..ale vidim, ze zde neni moc prispevku...tak holky jak to resite???? ja mam celu strasnou:frowning2:((( mazu se kremy proti celulitide, trochu pomahaji, ale neni to uplne ono..mate nejake jine rady? nebo jake kremy pouzivate?
26. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jste nekdo na neco prisel??? nejaky prirodni prostredky nebo neco takoveho?
4. čer 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misala já jsem o celulitidu přišla na power plate :wink: a když jsem šla cvičit, tak jsem se natřela skořicovým krémem. Troufám si říct, že ji nemám. Snad jen když si sednu a nakrčí se mi stehna, tak trochu na bocích, ale minimálně. Taky to chce hodně zeleniny jíst.
4. čer 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
parada dekuju moc a co to ten power plate je?
4. čer 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misala http://www.powerplate.com/cz/ akorát teda koukám, že téma je celulitida v těhotenství...takže to v těhotenství určitě nee, to bych vůbec celulitidu neřešila. Ale až přestaneš kojit, tak určitě jo :wink: přeju hodně úspěchů
6. čer 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zadr holky. Diky zadrzovani vody mam celulitidu i na lytkach, o stehnech a zadku ani nemluvim:o( No, co nadelam. Zas vim, ze po porodu se to spravi a budu mit jen tu svoji stehenni :grinning: A mazani nepomaha.....stejne tak na strie :unamused:
30. čer 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek