Používáme cookies. Více informací zde. OK

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí v těhotenství?

sofiek
26. říj 2015
Dobre rano, zajimalo by me jestli si v tehotenstvi nechavate na kosmetice cistit plet ultrazvukovou spachtli? Jsem v 1.trimestru a nejak nevim, jestli je to skodlive nebo ne... Tudiz zda tento typ cisteni radeji odmitnout...

Dekuji za nazory 🙂
jaded_
26. říj 2015
Nemelo by se....Zjistovala jsem to cca pred mesicem.
verunka_korunka
26. říj 2015
Taky jsem chtěla v těhotenství jít a nakonec jsem nešla. Většina salonů uvádí, že je to i pro těhotné, ale pár odkazů ze salonů a výrobců přístroje uvádí , že to pro těhotnou není jsem taky našla. Takže v rámci jistoty jsem na to raději nešla.
dankakotrbova
27. říj 2015
U prvního jsem se také vyhýbala, protože se vždy kosmetička ptala, zda je někdo těhotný. Pak jsem se jí po porodu přiznala. Hned se na to informovala, že pokud je to jen v oblasti obličeje, vůbec to v těhu nevadí. Nechávala si to potvrdit na více místech. Takže v klidu.
pip2
4. lis 2015
Holky já jsem kosmetička a se špachtlí pracuju. Měla jsem už spoustu těhulek a pleť jsem jim tím čistila normálně. V těhotenství se nedoporučuje akupresurní masáž obličeje. Jinak s citem si můžete dopřát cokoliv. Mám to vážně vyzkoušené. Sama jsem těhotná a pleť si čistím každý týden. Tak se nemusíte bát.

Sem začni psát odpověď...

Odešli