Co na těhotenské nevolnosti?

guliii
25. únor 2022

Ahoj holky jsem na začátku těhu a nevolnosti mi dávají docela zabrat. Trochu mi pomáhá studená cola, ale říkám si, že to není ideální teď pít. Co vám pomáhalo?

nazka
25. únor 2022

@guliii pomohlo jen přejít do 4.měsíce. Fakt mi nic nepomáhalo, v obou těhotenstvích. Bylo to peklo 🙈

jjasmina
25. únor 2022

@guliii přešlo po porodu a přidalo se zas něco jiného 🤣

lentilkah
25. únor 2022

U dcery trochu pomahal Antimetil, u syna nic.

guliii
autor
25. únor 2022

Tak to jste mě nepotěšili. 😭u syna v prvním těhotenství to ještě šlo, ale teď to druhé žádná sláva. No, ale může být hůř. Tak budu doufat, že snad 2 trimestr to bude lepší a pak už se bude zase blížit konec 😅

guliii
autor
25. únor 2022

@lentilkah zkusím děkuji

ella95
25. únor 2022

@guliii ahoj, pomáhají mi trochu ty lizatka pro těhotné na nevolnost, ale po ránu mi nepomáhá nic (kromě trošku coly)

zmrzlinka
25. únor 2022

@guliii nic.Skoncila jsem na kapackach.Ale pila jsem studenou colu a nealko pivo a obě děti jsou zdravé.

lenulen
25. únor 2022

@guliii kdyz jsem cekala dceru, umirala jsem prvni pulku tehotenstvi. Asi jen doporucim, jist co dve hodiny mensi porce a hodne spat.

zuzaaaaa
25. únor 2022

Mne pomahal matovy, fenyklový a hermankovy caj

martiniquest
25. únor 2022

Na MK jsem nasla tip na Rennie a vazne mi to pomohlo. Par tydnu jsem cucala nonstop a bylo mi dobre. Doporucuju!

elesse
25. únor 2022

Porad neco jist, nenosit nic tesneho, pit ledovou colu🙂

guliii
autor
25. únor 2022

Děkuji holky určitě vyzkouším co mi bude sedět. Cola mi pomáhá, ale nechci to pořád pít. Je mi jasné, že by se miminku zřejmě nic nestalo, ale ráda zkusím i jiné věci. Tak moc děkuji za typy. 😉

guliii
autor
25. únor 2022

@zmrzlinka to mě mrzí, já na tom nejsem tak hrozně, aby to bylo na kapačky, ale i tak je to vyčerpávající. Doufám, že se to nebude zhoršovat.

srnii
25. únor 2022

Mě pomohla až hospitalizace, kdy mě nalívali glukózou a deganem 🤷 před tím mi docela pomáhalo nealkoholické pivo a hrozny.

anickaaa28
26. únor 2022

@guliii Ahoj me bylo spatne tak od 4 do 13 týdne. Zkusila jsem colu i ty lízátka pro tehotne a muzu říct že ani jedno mi nic moc extra nepomohlo.Stale nevolnosti a zvracení. Nesnasela jsem když jsme někam šli, delal mi zle i studený vzduch venku a teď jsem ráda že jsem uz v 14 tydnu a nejak to přešlo samo :D Je to třetí těhotenství ale musím říct že tohle byla fakt jízda. Kamaradka radila třeba emesin a piškoty ale me fakt nepomohlo nic,drzim ti palce ať tě brzo přejdou nevolnosti.

guliii
autor
26. únor 2022

@srnii to je mi líto, že to bylo až tak zlé, já byla hospitalizována s tlakem ke konci. Toho se také bojím. Naštěstí u mě nejsou nevolnosti až tolik, i tak je to velice nepříjemný.

guliii
autor
26. únor 2022

@anickaaa28 ano taky nesnáším někam chodit, hlavně mezi lidi. Teď mám nejradši, když si můžu někam chvilku zalézt a mít klid. Děkuji, co bychom pro ty naše zlatíčka nevytrpěli. Také bychom ještě chtěli třetí, no jestli se to bude stupňovat tak to mě klepne 😅

terkezz
26. únor 2022

@guliii Ahoj, týjo já s tím bojovala snad až do 5-6 měsíce😀 chvilku cola, pak nejaký cucací pastilky od dr maxe s medem a zázvorem ale hold jsem se musela prozvracet až do toho 5 měsíce😀

lilian2111
26. únor 2022

Občas mi pomohl antimetil, občas vychlazené pomelo…. Ale do 6-7 měsíce se mě to drželo 🤭😏

shirilka
26. únor 2022

@guliii Teď u druhého těhu mi nepomáhalo snad nic a pak manžel někde vyzkoumal, že pomůže sníst těstoviny s máslem s parmazánem, že je to prý italské nemocniční jídlo na podrážděný žaludek nebo co, no a světe div se,fakt to zabralo. Takže jsem do sebe ráno nacpala těstoviny a pak už mi bylo dobře.

guliii
autor
27. únor 2022

Děkuji holky, vyzkouším co mi z toho pomůže 😉

guliii
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru