• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co s oteklýma nohama ve 38tt?

23. července 2013 
Maminky nemáte někdo prosím radu co s oteklýma nohama? Jsem ve 38tt a ted jak je porad vedro, tak mi strasne moc otekly, hl. kolem kotniku, narty a prsty... uz me skoro i boli chodit, tak budu rada ze kazdy tip, dekuju :slight_smile:
21. črc 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jediné co pomáhá je ledovat ledovat a zase ledovat a mít nohy nahoře :slight_smile: Mám to stejně tlak v pohodě takže je to z vedra :unamused:
21. črc 2013 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím, jediné co pomáhá je ledovat a nohy nahoře!:slight_smile:
21. črc 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nohy nahory, ledovat a hlavne vypit 3-4 l vody, mozna vic.
21. črc 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně hodně pomáhá chladivá koňská mast, dávám velkou vrstvu několikrát denně. Oteklé nohy mám sice pořád, ale je to o hodně snesitelnější.
21. črc 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kupte si Diorex, mohl by pomoci. Je to v podstate to stejne jako Detralex, ale ten je na predpis.
21. črc 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mi bude končit šestinedělí a oteklé nohy mám pořád, už jsem z toho nešťastná. Doktoři mi řekli, že na to nic není, že v šestinedělí otoky zmizí...mám mít nohy nahoře...to je sice hezký, ale musím "fungovat" a chodit po rukách vážně neumím, teď se vejdu jen do dvou sandálů, který musím mít ještě povolený, jinak nevlezu do žádných bot, nevím, v čem bych jako chodila v zimě, stačí teď, když prší...ponožky na nohách nesnesu. V noci spím s podloženýma nohama, tak je to chvilku ráno lepší, ale pak repete. Ach jo. :frowning2:
22. črc 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivacekb taky jsem po prvním porodu hodně natekla a doktorka mi říkala, že musím jíst hodně bílkovin - kvalitní šunka, cottage apod. a je dobré si koupit v lékárně Protifar - je to prášek, smíchá se s vodou a hoodně mi to pomohlo.
22. črc 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Bílkoviny a magnézium, třeba minerálka Magnesia.
22. črc 2013 v 17:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně maminka v těhotenství poradila babskou radu - nastrouhat syrovou bramboru, dát na starý ručník (pozor barví! Nepůjde vyprat!) a zabalit do toho nohy a odpočívat s nohama nahoře. Mně to pomáhalo... Hodně zdaru!
23. črc 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek