Co slyším v AngelSounds? Může to být moje srdce?

giraffe8
23. zář 2011

ahojkyjsem 12tt dneska mi došel angel sounds... mám pocit že slyším prckovo srdíčko ale nejsem si jistá..nemůže to byt i moje srdce?ale slyším ho jen nekdy prave na miste v levo.. nekdy to ztratim tak to zase hledam takze to asi nebude moje srdce ne?napocitala jsem cca 104uderů za minutu... ale ja mam taky rychly tep .- (tak ted nevim.. a zda se mi jako by ta sebou prcek plácall v te vode že to tak jako šploucha..nebo jsou to streva?ale v deloze asi nééé co..poradte co myslite je to prcek?

veronika.deskova
13. led 2012

@maja3.s Já našla na netu za 650,- ... takže to je plus mínus na stejno 😉
No, poradím se doma, zda to kupovat už teď, dám ti pak do IP vědět. Nejpozději v pondělí, jo?

maja3.s
13. led 2012

@veronika.deskova ...jasně, v klidu si to promyslete...já na to rozhodně nespěchám 😉 a jinak přeju hezký večer.

veronika.deskova
13. led 2012

@maja3.s Děkuji, jste zlato 🙂

veronika.deskova
13. led 2012

@dasa24 To věřím. Vám přeji, ať dobře odrodíte a jste všichni zdraví!

dasa24
13. led 2012

@veronika.deskova dekuji a at se podari brzo mimco🙂

tina74
14. led 2012

@veronika.deskova Mně to určitě moc pomohlo. Ze začátku jsem se pořád bála , aby miminku nepřestalo být srdíčko, a čekání na kontroly bylo nekonečné. Od 13. týdne, kdy jsem si koupila AngelSounds, a mohla si kdykoli poslechnout srdeční akci, jsem už byla mnohem víc v klidu. Od 18. týdne jsem začala cítit pohyby, od 20. týdne už o miminku vím skoro celý den, takže už poslouchám srdíčko jen vyjímečně. Ale i tak to pro mě osobně byla investice k nezaplacení.

veronika.deskova
14. led 2012

@tina74 Děkuji za info.

Holky, tady je diskuse, že ten strojek je pro miminko nebezpečný 🙄
http://www.emimino.cz/diskuse/co-to-slysim-v-an...

Říkaly jste gynekologovi /gynekoložce, že to používáte?

pajinka85
14. led 2012

@veronika.deskova
taky jsem četla pár názorů o tom, že UTZ je škodlivý atd. To je stejné jako očkování.Někdo tvrdí, že očkování je zbytečné, že všechny choroby (černý kašel, záškrt, pravé neštovice..) vymizely sami od sebe atd....
Nikdy všechny nebudou mít stejný názor.... a četla jsme celou diskuzi a je tam jen jedna maminka která to tvrdí, ostatní tomu něvěří....

veronika.deskova
14. led 2012

@pajinka85 Děkuji za váš názor 🙂 Hezký den 😵

pajinka85
14. led 2012

@veronika.deskova
Já ho mám taky a jsem ve 12 tt, původně jsem si miminko spletla s mým tepem, ale po přečtení všech diskuzí jsem to zjistila a před chvílí našla miminko. Je to opravdu rozdíl. 😉

tina74
16. led 2012

@veronika.deskova Já jsem taky četla různé názory - i Ty negativní. Osobně si myslím, že je pro miminko méně škodlivé krátké poslechnutí srdíčka pomocí AngelSounds 1 x týdně než neustálá úzkost maminky, která se bojí, jestli srdíčko ještě bije... Kdyby byl přístroj vyslověně nebezpečný, předpokládám, že už by nebyl na trhu.

veronika.deskova
16. led 2012

@tina74 Děkuju. No já si taky říkala, že kdyby to bylo životu nebezpečný, že by se to nesmělo prodávat 🙂 děkuji

denulins
8. bře 2013

Ja mam ted nove angelsounds... prvni den jsem ho nasla docela rychle, vedle pupku na prave strane 🙂 aspon si myslim ze to bylo ono 😉 a pak uz nic... uz druhy den ho nemuzu najit... slysela jsem, ze je mozne, ze je otocene, a proto nejde slyset.... tak doufam ze je vse o k...

pimpula
30. bře 2013

Ahoj, holky poraďte - Nějak se teprve rozhlížím...koukala jsem, že tyhle ultrazvuky jsou dneska už hodně levné, ale nevím jak jsou kvalitní a trochu mám strach to kupovat na Aukru a tak. Taky co tady píšete, není lepší si připlatit za nějaký který ukazuje i tep srdíčka ? Nebo to počítate "rúčo" ?

carpatia
22. kvě 2013

Holky, ktere mate angelsounds, stalo se vam nekdy, ze byste slysely, ze miminku bije srdicko, pak se zpomali,jakoby na chvili zastavi a pak zase rozjede?Stalo se mi to uz asi tak 3x a hrozne me to vydesilo...diky

adelinkkaa
22. kvě 2013

@carpatia Ahoj spíš bych řekla že se miminko pohnulo a ty jsi stratila signál🙂 taky se nám to ted v pátek stalo🙂

carpatia
22. kvě 2013

@adelinkkaa No,to bych nerekla,protoze to bylo slyset porad stejne nahlas...a stalo se mi to trikrat....kdyz se prcek pohne,tak to za prve citim, ze se hybe a za druhe je to proste z niceho nic uplne utnuti a ne zpomalovani az do skorozastaveni a pak zase rychle rozbehnuti...konzultovla jsem to dneska s dr. a ten rikal,ze to muze byt tim,jak posloucham na zadech,ze deloha tlaci na dutou zilu a tim padem se nedostava privod krve me ani prckovi...prej to mam sledovat a kdyz se to bude nejak casto opakovat, tak rychle prijit...jinak vydrzet do velkeho UTZ, ktery mam cca za 2 tydny...

adelinkkaa
22. kvě 2013

@carpatia aha tak hlavně at to nic není.a dneska jsi už poslouchala?ja jsem ještě krátce těhotná,takže pohyby ani nevím jak vypadají🙂 držím palce at to nic není

carpatia
22. kvě 2013

@adelinkkaa Diky, dneska jsme prave poslouchala jeste pred tou kontrolou a bylo to tam zas....doufam,ze to je jen nejaka nahoda a nic to nebude...

adelinkkaa
22. kvě 2013

@carpatia přeji at to opravdu nic není🙂 ja se svym strachem bych už běžela k dr. na utz 🙂

maximka33
21. čer 2013

holky, dokdy jste používaly angelsounds? přemýšlím, že ho už prodám..

pellullinka
1. říj 2013

Ahoj holky,dnes jsme podle MS 13+0 dle ultrazvuku o něco méně,dnes dorazil angel sounds a nedaří se mi miminko najít.
je možné,že hledám špatně nebo není slyšet? Jak je možné že někdo mimco slyší třeba i v 10tt? Diky

martina_81
1. říj 2013

@pellullinka ahoj, musíš to zkoušet, prcek může být třeba otočenej zádama. Já ho předevčírem taky našla až na třetí pokus, vždycky jsem to zkoušela tak po půlhodině. a ze začátku doporučuju hledat s plným močákem, je to taky lepší. 😉

martina_81
1. říj 2013

@pellullinka a taky musíš hledat hodně nízko, ne na břiše, ale až v podbřišku. Ale to možná víš. 🙂

pellullinka
1. říj 2013

@martina_81 děkuju,jojo hledám v podbřišku,ale nic :(
zkusím večer s plným mocakem

martina_81
1. říj 2013

@pellullinka hlavně to nevzdávej, mně to taky vždycky trvá,než ho najdu, a pak ho většinou během chvilky zase ztratím. 😉

ined77
23. led 2014

Dobrý večer milé těhulky a maminky 🙂 ,
do naší Wiki knihovničky byl vložen nový článek https://www.modrykonik.cz/angelsounds/.
Budu moc ráda, pokud vyšetříte chviličku a napíšete nám své zkušenosti s tímto přístrojem. Vaše rady, tipy a recenze jistě ocení i ostatní těhulky a maminky, které třeba zrovna teď uvažují o koupi AngelSounds.
Své příběhy můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Mockrát Vám děkuji, že pomáháte 🙂 .
Krásný večer všem
D.
@martina_81 @pellullinka @maximka33 @adelinkkaa @carpatia @pimpula @denulins @tina74 @veronika.deskova @maja3.s ... a další 🙂

ivsi
27. únor 2014

Ahojky, chtěla bych se zeptat, jak často se může AngelSounds používat? 😉

liskovasona
3. led 2015

Je špatné když slyším přes Angel Sounds srdce svého miminka moc dole ?? Skoro u močového mĕchýře?? 😢

liskovasona
3. led 2015

@ivsi muzes ho pouzivat klidne kazdy den je to jen na tobe...ale nekde jsem cetla ze se to miminku nemusi libit

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru