Dobrý gynekolog v Praze, poradíte?

monikaa_p
13. lis 2016

Ahoj holky,
Mohla by mi některá prosím poradit super gynekologa v Praze? Ráda bych někoho, u koho se nebudu cítit,že ho obtěžuju, když chci častější kontroly nebo když se na něco zeptám. Jsem ochotná i zaplatit nějaký nadstandart ale doktora chci opravdu kvalitního. Děkuju vám za radu 😉

jaja01k
13. lis 2016

http://www.gy-nek.cz/ordinace.html
Chdim k MUDr Rozsypalove a jsem moc spokojena. Pani doktorka je mila, pecliva, trpeliva, vsechno vysvetli. Sama dela vsechna vysetreni vcetne screeningu a velkeho ultrazvuku. Za cele tehotenstvi jsem nezaplatila ani korunu.

lolam10
13. lis 2016

Doporucuji Levret.cz ☺

kukokuko
14. lis 2016

Mudr. Andrea Zemanová, Praha 6 - Suchdol...Vše vysvětlí, plus moc milá sestřička a pěkná ordinace..

monikaa_p
autor
14. lis 2016

Děkuji za typy. Jde mi hlavně o příjemný a pozitivní přístup. Doktor,který to má pouze jako práci je k ničemu :-/

kaccistar
14. lis 2016

@monikaa_p doktorka mikešová-klimková.. KCK Salve, Americká 2.. je super..

monikaa_p
autor
14. lis 2016

@kaccistar děkuji 🙂

kaccistar
14. lis 2016

@monikaa_p rado sa stalo.. je fakt skvelá, má výborný prístup, snaží sa pomôcť, a hlavne má záujem, nie je to pre ňu rutina..

monikaa_p
autor
14. lis 2016

@kaccistar o to mi právě jde. Své doktorce sem řekla,že chci častější kontroly než ucítim pohyby abych věděla,že je vše v pohodě a koukala jak sůva z nudlí. Klidne si ty ultrazvuky zaplatím.

teeerez
14. lis 2016

MUDr. Rausova na Evropske P6 je skvela

monikaa_p
autor
14. lis 2016

@teeerez nějaký bližší info by bylo prosím? 🙂

kaccistar
14. lis 2016

@monikaa_p tak to tam fakt zavolajte, len neviem, či vás tam už ako tehotnú zoberú, to býva u veľa doktorov problém. Ale skúste, ona je fakt ochotná, doporučí, postará sa, keď si nie je istá, že je niečo zle a nechce zbytočne strašiť, dá žiadanku do nemocnice na rýchlu kontrolu... ja som s ňou spokojná.. a aj je to správna ženská 🙂

monikaa_p
autor
14. lis 2016

@kaccistar super děkuju za radu 🙂 ještě jsem neslyšela,že by byl problém,když je ženská těhotná,tak aby ji vzali. Ale třeba mi dá košem 🙂

vladienka
14. lis 2016

@monikaa_p pani doktorku mikesovu odporucam aj ja. Ale co sa tyka ultrazvuku, aj ja by som najradsej chodila kazdy tyzden, len neviem ci je to uplne to prave pre mimco :/

monikaa_p
autor
14. lis 2016

@vladienka jsem ráda,že v tom nejsem sama 😀 jde mi pouze do doby,než ucitim pohyby. Pak sama poznám zda je mimčo ok nebo je něco špatně. Je to vždycky takový balzám na nervy když je ultrazvuk v pořádku 🙂 na netu píšou,že bere pouze pí. Holá nebo jak se jmenuje ta druhá doktorka,takže mám asi smůlu :-/

vladienka
14. lis 2016

@monikaa_p chapem no, ale treba nechat mimino nech to zvlada same.. si uz v 15tt, po skriningu takze to je urco v poriadku 🙂

teeerez
14. lis 2016

@monikaa_p ordinace Gynevra, zastavka tram. Hadovka 🙂
netehotna plati 500,- rocne, tehotna vic (za boha si nevzpomenu kolik to bylo). Standard jsou kontroly 1x mesicne vzdy s utz, jakmile mela podezreni, ze se ji neco nelibi tak jsem chodila 1x za 14 dni
Na kazde kontrole tedy dela utz, poslechne srdicko, da fotku, odpovi na vse na co se budes ptat
Objednava na cas a nekona se zadne dlouhe cekani 🙂 Jen sestricka je trochu osobita, ale kdyz si na ni clovek zvykne tak i ta je docela fajn 🙂

monikaa_p
autor
14. lis 2016

@vladienka do teď bylo vše super ale jednou v 6tt mě doktor vyděsil,že je to možná zamklé těhu a od té doby je ve mě strach a obavy ze všeho. Týden sem čekala jak to dopadne ale vše bylo ok. Takže proto noo ☹

kaccistar
15. lis 2016

@monikaa_p a čo skúsiť angel sound?

monikaa_p
autor
15. lis 2016

@kaccistar z toho mám taky strach 😀 jak nenajdu srdíčko, tak budu plašit 🙂

hul
15. lis 2016

MUDr. Lochmanova Gynservis. Je u miraku ulice Korunní. Chodim k ni už dlouho. Je to mladší doktorka. Maji výbornou sestricku a za ty roky co chodim se mi stalo max. 2 ze jsem čekala dyl než 10min. Je to moderní nova ordinace. Jak jsem ted těhotná tak mi dělají ultrazvuk každou prohlídku každé 3 týdny. Standart to není. Pojišťovny platí pouze 3 utz za těhotenství takže jsem si platila 3000 Kč. Není to malo ale za ten klid to stoji 🙂 Jako ne těhotná platim 1000czk a na prevenci chodim 2x ročně.

monikaa_p
autor
15. lis 2016

@hul jo to mě nevadí když si za ten ultrazvuk zaplatím 🙂 děkuji za typ

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru