Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Elektrický depilátor v těhotenství. Může se používat?

Jsem těhotnáTěhotenství
8. kvě 2020

Je tu někde kdo používal elektrických depilátor v těhotenství? Může něčemu škodit? Nerada bych se ho vzdala😑

blbajulca
8. kvě 2020

Nějak netuším, čemu by měl škodit....v klidu ho používej a nestresuj se tolik...😉

autor
8. kvě 2020

@blbajulca děkuji, já právě slyšela, že potom praskají nějaký cevky či co.. Tak snad opravdu nevadí 😊

malytlustyhroch
8. kvě 2020

V navodu k memu se pise, ze se v tehu pouzivat nema, ale kdyz jsem se ptala gynekolozky, tak se smala, ze si nedovede predstavit, cemu by to melo vadit. Nakonec jsem ale depilator nepouzivala, nejak se mi v tehotenstvi snizil prah bolesti, tak se mi do toho moc nechtelo.

amazonkajanik
9. kvě 2020

@malytlustyhroch tam jde zřejmě o tu bolest. Je to jako se zubem,má se při opravě umrtvit,jelikož bolest uvolňuje adrenalin a ten škodí dítěti

ruzova_pastelka
9. kvě 2020

Nejspíš to nikdo netestoval a taky si kryjou záda. Já se holila celé těhotenství a naposled než jsem jela do porodnice a vše bylo naprosto ok.

lenka_tom
10. kvě 2020

Vidíš, tak to jsem nikde ani nečetla. Používala jsem ho celé těhotenství a teď mám 13 dní do porodu. Je teda fakt, že nemám práh bolesti moc vysoko, spíš to holení vnímám jako masáž. Bavím se teda jen o nohou.

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru