Energetický nápoj ( Redbull apod.) v těhotenství ?

pitruskaskarolinkou
27. čer 2011

Vkládám ještě jednou do diskuze, abych mohla reagovat, což v otázkách nelze 🙂

pitruskaskarolinkou Může se pít v těhotenství? Nemám na mysli každodenně, jedná se mi o jednorázovou akci, tzn.asi 1-2 drinky v jednom dni. Na netu jsem našla, že kofein se má užívat v těhotenství max. 300mg/den a energydrink má přibližně 28-80 mg. Co myslíte ? Pijete je některá nebo máte zkušenost? Děkuji.
Dnes v 08:32 • 1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2011 (18. tt) • •



apollo11 Jednorázově určitě nevadí, jen pozor jestli neobsahuje chinin. A kromě kofeinu tam jsou i další povzbuzující látky (taurin, guarana..) takže když se to sečte, je to celkem slušný nakopávák pro mimi ale určitě to přežije. Nepila bych to pravidelně.
Dnes v 08:39 • 1 dítě • To se mi líbí • •

0
To se mi líbí

mamkamarketa muzu se te spis zeptat,proc mas potrebu pit redbull? kdyz se podivas na plechovky techto drinku je tam napsano,ze to neni vhodne pro deti,mladistve,tehotne,kojici zeny atd... jak pise apollo11 jsou tam i jine povzbuzujici latky. kdyz uz tak fakt si dat loka a ne 1-2 plechovkyv jednom dni. nerikam,ze miminku ublizis,ale faaakt mu tim nic nedas.
takze za me NE.
Dnes v 08:54 • To se mi líbí • •

0
To se mi líbí

smithi Já je pila při prvním těhotenství téměř denně, bylo to v prvních 5 měsících jediné co jsem udržela v žaludku a zároveň mi to dávalo sílu vstát ráno z postele, ale je fakt že jsem měla jeden malý (250ml) na dva dny. Dle mého si bez obav dát občas můžeš
Dnes v 08:59 • 1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2011 (34. tt) • To se mi líbí • •

0
To se mi líbí

@apollo11 děkuji za názor.
@mamkamarketa jsem odpověděla do IP
@smithi

Holky,ještě abych se vyjádřila dokonale - ten nápoj bych vypila 1 max 2 za celé těhotenství 😉 Nenapadlo by mě pít jej jako např.nealko drink na oslavách 😀
Jedná se fakt o jednorázovku 😉 Potřebuji totiž být čilá pro jednu noc a hledám způsoby, jak si to zajistit. Netěhu jsem šáhla po této možnosti, protože zabrala, teď mě nic jiného nenapadá. Kafe na mě nezabírá 😀 Proto to tady řeším 😉
Jsem si samo vědoma, že miminku tím nedopřávám žádné "vitamíny" 😀 Nejsem na hlavu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru