• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

EPI-NO

13. března 2017 
Holky, a davate tam nejaky gel ci nejaky olej (jako pri masazi hraze), nebo cvicite "nasucho?"
2. bře 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tiki, já nasucho, ale někdo používá lubrikanty
2. bře 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupím EPINO... :slight_smile:
2. bře 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tiki. já zatím cvičila 3x a taky jen nasucho, ale zavedení poprvé je asi o dost hor´ší než s nějakým gelem. Prosím tě - olej a guma nee! to poškozuje balonek! kondomy i lubrikanty apod. jen na vodní bázi :slight_smile:

holky děkuju za tip :slight_smile:
2. bře 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za typy!
Zdeni, mne se zda, ze se sejdem v porodnici :slight_smile:
2. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tiki: ahojky :slight_smile: to je hezký... a kde chceš přivést malé na svět? Já jsem rozhodnutá pro Krumlov...
2. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám termín taky 9.4. :slight_smile:)
2. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, aha, ja pocitam s Budejicema, byla jsem tam posledne moc spokojena :slight_smile:
Holky, muzu se jeste zeptat, jestli mate nejakou osvedcenou znacku toho lubrikantu?
2. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko super! Takže na to hned mrknu! Ty u toho EPI máš pravdu že jsou německé... tohle by ale mělo jít objednat!
2. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže jo, ta značka co psala Majka, je to samé! A můžou vám to objednat v každé lékárně! jen si pořádně napište ten název, aby věděli co. Já už jsem si to objednala a budu to dělat teda bez kondomů s tím roztokem. Ty kondomy jsou blbý, že nesmí být s tím olejem...takže jen nějaké durexy a to je pak pekelně drahé :unamused:
2. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
scai - to jsem ráda, že jsem pomohla :wink:

tiki - já používám přímo od Tee Tree oil s čajovníkem a ten je super :wink: Nebo jsem měla ještě od Ty a Já ale taky s čajovníkem :wink: Ten čajovník popřípadě rychle hojí malé ranky. Můžu ho doporučit i mimo epino :grinning: :grinning:
2. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko dik, ale Crawler tu teď psala, že vše jen na vodní bázi... Já už jsem z toho jelen :confused: :astonished: :fearful:
2. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tiki, ale to co píše Majka je na vodní bázi! Ony skoro všechny lubt¨rikanty jsou na vodní bázi! není třeba takový ten dražší glide 4 you, to je silikonový, ale ty od mullera, altermedu jsou na vodní bázi! Když tak na to mrkni než to koupíš!
Jo a ten čajovník je sice olej, ale ho je tam tak malinko (nevím přesně, tipuji tak 1%), že to se nedá ani brát, že by to bylo olejové!
2. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já používám gel Ty a Já
2. bře 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pouzivam femisan je s tea tree a je to lubrikacny gel proti vselicomu :sunglasses:
2. bře 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
On obecně čajovník léčí, takže je to super složka - ale jak píše scai - je to na vodní bázi :sunglasses:
2. bře 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holčiny a teda... má nebo nemá být lubrikant na vodní bázi? :confused:
2. bře 2010 v 16:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETJA - MÁ být vodní bázi :wink: :wink:
2. bře 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: děkuji!
2. bře 2010 v 16:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem asi na pár vteřin dala 30 :grinning:
2. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aronku, tak ty se tužíš. Já dnes nechtěně 31,5 až jsem se lekla. Ani jsem nechtěla vílc než 30, ale nějak jsem to neodhadla. Hlavně, že to nebolí. Já už to dost flákám. Teď už mě to neba, když je to pořád stejné a nemusím se snažit o pokrok.
2. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky moc za typy, zítra to koupím...
2. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakelin, já to dám vždy jen na chvilku, teď budu cvičit výdrž :grinning: 31,5 je supr :grinning:
2. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zese 30, ale jen na chvilku. Nějak to víc bolí, myslíte, že jsem se mohla nějak pohmoždit?
3. bře 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aronku, co chceš když jsi tak rychlá. Já jsem vynechávala semtam nějaký den a ty cvičíš každý den. Tak to nechej zítra odpočinout a bude to lepší. I tak máš určitě dobrý pocit, že jsi pro sebe něco udělala a 30 je super. Vzpomeň na počátky. :grinning:
3. bře 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakelin, já mám taky dojem, že jsem to vzala moc hopem a asi jsem to přehnala, ale já se tak bála, že to nestihnu :frowning2:
3. bře 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aronku i tak už by stačilo co máš nacvičeno. Oni v tom návodu ani víc než 30 cm nedoporučují. Ještě se vše poddá při porodu.
3. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypada, ze budu mít příští tden taky epino, jsem na to zvědavá... :sunglasses:
3. bře 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ještě by mne zajímalo, jak jste se vůbec o epinu dozvěděly?
3. bře 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenie, já tady :wink: a cítím se líp, že dělám něco pro hladký porod :grinning:
3. bře 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek