• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

EPI-NO

22. prosince 2016 
tak dnes mi dorazil balicek s epinom.tak som na seba zvedava.
4. únor 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už si koupila gelík,tak můžu od příštího týdne začít :sunglasses:
4. únor 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
androna: užij si to :slight_smile:
4. únor 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
androna tak co?zkusila jsi balónek cvičně nafouknout? :sweat_smile:
4. únor 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Zdravím, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Není tu některá co by prodávala EPI-NO? Měla bych o něj zájem.
Pište do interní pošty. Předem díky :slight_smile:
5. únor 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele,tak fakt je to den ode dne lepší a lepší......už jsem na 5,5cm:slight_smile:
5. únor 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak už jsem taky začala a fakt jsou pokroky vidět - první den obvod 17 (průměr tak 5,4) a dneska 23 (7,3) - po čtyřech dnech myslím, že celkem úspěch, ale myslím, že to půjde teď čím dál pomalejc.
5. únor 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli ja to este cvicne nechcem skusat.nerada by som si tak brzo vyvolala porod.ja mas cs3 mozno uz i cs4.tak radsej neprovokujem.
5. únor 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
androna,tak to chápu.Včera mi ten balónek na tu dělohu tak nějak doléhal,že jsem se zalekla a přibrzdila.Ale fakt to jde....Já mám CS 3
5. únor 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud by někomu nevadilo používáné epino, prodávám ho za 1600,-
kdyžtak napište ip
8. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska 8cm:slight_smile:
8. únor 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli tak to je super.tak to ide rychlo.ja som bola v poradne a otvaram sa takze epino zatial polezi v skrini.asi staci zacat nafukovat 2tyzdne pred porodom??ja by som si ho nerada vyvolala predcasne.nafukujes 1x denne ci 2x denne?
9. únor 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
androna,nafukuju jednou denně,víc ani nemám čas.Musím na to mít klid,jinak se neuvolním.Myslím,že ty dva týdny předem musí stačit.
9. únor 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn.tak nech si brzo na 10cm
9. únor 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík:slight_smile:
9. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, dcera mi neda sancu citat celu diskusiu, preto sa chcem spytat - kde na Slovensku sa da epi-no zohnat, resp. da sa opatovne pouzit uz pouzivany? po niekom? :confused:
10. únor 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
venona na navodu k epinu sa pise ze by sa malo pouzivat iba 2tehu,a dievcata si kupuju pouzite.pouzijes kondom.neviem ale kde na sk kupis.
ja som objednavala na www.cord-med.cz
10. únor 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. únor 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venonna - mám epi-no ze stejného zdroje a napsali mi, že posílají i na Slovensko - poštovné 250 Kč, po Čechách 100 Kč
10. únor 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak nevím, jak epi-no pozná, že už pomohlo při dvou těhotenstvích :slight_smile: ale asi ten balonek nějakou životnost má - ale co tu psaly holky na začátku diskuse, tak prý se někde dá i půjčit - a to určitě nepůjčují jen na dvě těhu, tak nevím.... jinak k tomu balonku jsou desinfekční ubrousky nebo je tam napsáno, kterou desinfekci si máš na něj koupit v lékárně, takže bych se použitého až zas tak moc nebála (samozřejmě je lepší být druhá, když už nechceš (nebo nemůžeš) mít nový, než desátá...) .. tak hodně štěstí
10. únor 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, kocky dik za rady :slight_smile: je to dost palka... kedze ja sa uz asi na tretie vzhladom na vek necitim... :unamused: no nic, skusim podumat...
11. únor 2009 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo si teď můžeš koupit nový a pak ho prodat - občas se tu objeví někdo, kdo chce koupit ... ale máš ještě spoustu času na dumání :slight_smile:
11. únor 2009 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, sama jsem spokojená (bez nástřihu, bez natržení - bez jakéhokoli poranění) "epinovačka" a kamarádce jsem ho doporučila taky. Bohužel měla předem plánovaný císařský řez, takže sice Epi no koupila, ale nestačila začít používat. Pokud byste měly zájem, tak mi písněte do IP - je samozřejmě se slevou :wink:
11. únor 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviete koľko stojí epi-no v nemecku? Nejako sa to na tej ich stránke nemôžem dopátrať...
11. únor 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já teď koukala na http://www.epino.de/geburt.htm, tam píšou 71.90 EUR (což je cena podobná té naší), ale nehledala jsem, jestli to posílají i do zahraničí případně za kolik
11. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mavanka dík, áno je to podobná cena, ale v nemecku mám (možno) niekoho, kto by mi to mohol priviezť, čím by som ušetrila poštovné :slight_smile:
11. únor 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak včera jsem se dostala na 8,5 i s vytlačením.....
dneska mi odešla hlenová zátka,tak nevím jestli mám nafukovat nebo ne......spíš se na to vyprdnu :unamused:
jestli se nic nezačne dít,zítra pokračuju......
14. únor 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi bych to taky dneska nepokoušela... gratuluju k pokroku... já jsem na osmi horko těžko, ale snad mám ještě dva týdny čas :slight_smile:
15. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vcelku,ačkoli jsem v noci běhala s průjmem a myslela si,že se něco bude dít.Ale dneska je vše v normálu,tak budu večer nafukovat.

Popravdě řečeno,už bych chtěla rodit...tahat ten pupek ještě tři týdny se nechce :unamused:
15. únor 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím,tak už taky nafukuju. Nemám teda žádný měřidlo,ale obvod jsem dala na poprvé 24 :confused: Pak jsem ten balonek zkusila vytlačit a málem jsem oslepla,jak to bolelo :grinning: :sweat_smile: Úplně se mi vybavil první porod,tak doufám,že tentokrát to díky cvičení bude jiný kafe. Jo a pak jsem to samý zkusila vytlačit ve stoje (teda takový pokrčený postoj) a šlo to mnohem líp,ani to tolik nebolelo.
Chtěla jsem se zeptat - v rámci jednoho kola cvičení to nafukujete kolikrát? Jednou,víckrát...
16. únor 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek