• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

EPI-NO

13. března 2017 
Ahoj :slight_smile:
Po dnešním cvičení (8. v pořadí), mám podle tabulky průměr 9, po přeměření metrem je to 26 cm ... @luckap123 takže taky trochu zklamání :sweat_smile: Na druhou stranu se pomalu ale jistě posunuju a pořád lepší, než jít úplně nepřipravená, to bych fakt nedala :sweat_smile:
22. bře 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kulenka tak manžel přišel domů tak jsem mu říkala,že to je divný...tak to zkusil a říkal,že to naprosoto sedí a vysvětloval mi to i v palcích apod. čemuž já vůbec nerozumím :grinning: ale fakt to zkoušel a přeměřoval i metrem a že to prostě tak je ..a ještě to různě převáděl..no prostě já tomu nerozumím,takže mám s klidem měřit dle šablony ..takže dneska dle šablony 27 :wink:
22. bře 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckap123 Já bych se toho taky držela, naprosto souhlasím s tvým příspěvkem, že u věci za 2.500 Kč se asi nepředpokládají takový odchylky a nutnost měření vlastním metrem....
22. bře 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckap123 Dobře, takže mám po dnešku průměr 9 ... jsem fakt dobrá :sunglasses: :grinning: :grinning: Hlavně, že se to pořád zlepšuje a zlepšuje ... :slight_smile:
Koukám, že máme podobný termín, takže ještě dost času na 10 :wink:
22. bře 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 přesně tak :wink:

@kulenka seš fakt dobrá,super..to víš,že tu 10 dáme :slight_smile:
22. bře 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckap123 Mně se ten posun vždycky zastaví a pak najednou bum a mám zase o kus větší průměr :fearful: Takže dva dny pořád stejně a dneska naprosto bez problémů 9, až jsem to 2x měřila :grinning:
Jé, koukám, že jste si nenechali říct pohlaví ... tak to bych nevydržela :slight_smile: To budete mít hezký překvapení :slight_smile:
22. bře 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulenka my nechali...budeme mít chlapečka :wink:
22. bře 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckap123 Aha, tak to jo :wink: Takže páreček :slight_smile: My prý holčičku, snad Dr. nešilhal :grinning:
22. bře 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulenka jj páreček..no já taky doufám,že se nesekli...protože jsme prodali vše holčičí a přsměrovali se na věci klučičí :grinning:
přemýšlím,jeslti ještě před spaním zkusím balonek,ale už se mi moc nechce :sunglasses:
22. bře 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckap123 Spoustu věcí máme neutrálních, ale samozřejmě i růžové, tak by byla škoda to nevyužít :grinning:

No, když jsem se teď dva dny ne a ne dostat přes 8 uvažovala jsem, že budu cvičit 2x denně ... ale po dnešku to nechám na 1x minimálně do úterka, to jdu na kontrolu do porodnice. Podle toho, co mi tam řeknou a jaký průměr budu zrovna mít, se rozhodnu, jak budu cvičit dál :slight_smile:
Zatím cvičím jen večer :slight_smile:
22. bře 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckap123 , @paja.o v DM-ke majú mleté tie semiačka :slight_smile:
22. bře 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckap123 a podľa čoho si si pozerala 8,5? lebo keď to pozeráš len tak od oka môže to byť klamné...ja si to tiež meriam krajčírskym metrom, príde mi to najpresnejšie :slight_smile:
22. bře 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbyes jsem je tam minule neviděla, musím se zítra mrknout. díky :wink:
22. bře 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbyes no dám si pravítko na hranu nebo malinko před hranu 0cm na měřítku a přiložím balonek,když přivřu oko tak vidím,že balonek je fakt na hraně a to samý i na druhé straně :sunglasses: ..no ale tím metrem mi to vychází mín,ale mužeskej říkal,že je to blbost zkoušel to a říkal,že je to úplně stejný a zkoušel to i u těch palcích na druhé straně tabulky
22. bře 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak to jste vážně dobré. to já mám tak 3 dny stejnou hodnotu než se mi zase zvýší, ale teď si musím dát nucenou pauzu-kvůli natrhnutí. Vzhledem k tomu, že je na víc místech,přitom to až tak nehrotím. Tak snad zvládnu nacvičit.
23. bře 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j1tka Nijak se tím nenech vykolejit - také jsem byla tři dny na 22, pak na 23... Určitě to stihneš i s pauzou :wink:
23. bře 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se nám před 5 dny narodil druhý chlapeček. Porod proběhl hladce, bez problémů, žádný nástřih ani poranění, vůbec nic. Obvod hlavičky 35cm :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Děkuju Bohu za EPINO nebo podobné náhražky v mém případě, protože můj spodek je v naprostém pořádku, jako bych ani nerodila :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@veronika.h kolik si měla nacvičeno? :slight_smile:

Jinak já dneska dvakrát protáhla těch 25cm :slight_smile: a poměrně bezbolestně :slight_smile: tak přidám až v pondělí.. :slight_smile: ;) o víkend budu udržovat :slight_smile:) mám z toho fakt radost, jak ta hráz se mnou spolupracuje :D
23. bře 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion cca 31cm, ale dost jsem to flákala:slight_smile:
23. bře 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika.h moc gratuluju k Ondráškovi a krásnému porodu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. bře 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika.h jé velikánská gratulace :dizzy_face:

@dandelion a čím ty teda měříš metrem nebo šablonou?
23. bře 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, když jsem si koupila lněné semínko mleté ... musím ho ještě nějak vařit nebo stačí nasypat třeba do jogurtu? A kolik asi?
23. bře 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulenka lžíci až dvě - můžeš ho nasypat do jogurtu, ale pak radši ještě zapít.
23. bře 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. bře 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé a mně se konečně podařilo najít zkratky z UTZ vyšetření, takže vím, že prcek měl ve 30 tt průměr hlavičky 76 mm :grinning: Tak to by mě zajímalo, jak je na tom teď :confused: :slight_smile:
23. bře 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak dneska trošku přes devět, ale asi jsem se krapet natrhla, na papíru byla trocha krve :confounded: Tak si budu muset dát pauzu :unamused:
23. bře 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulenka taky mám dneska na měřáku epina 9...a když to nafouknu na těch 10 tak na měřáku je to 31 ,metrem malinko nad 30..takže budu měřit nejdřív jejich měřákem a až dám těch 31 poměřím metrem a nacvičím ještě kousek...na 5 den cvičení myslím že dobrý
23. bře 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckap123 Super, jseš fakt šikovná :wink: :slight_smile: Já dneska 9. cvičení a průměr lehce přes devět ... 9,5 to nebylo ...
Teď radši tedy o víkendu nic a pak se asi budu bát ho pořádně nafukovat :sweat_smile:
23. bře 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulenka no já vidět krev tak se taky vylekám,ale určitě to bude dobrý..já bych asi ještě dala i víc,ale bojím se taky právě poranění,ale na doraz to nemám...no nebudu přehánět :grinning:
23. bře 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckap123 Právě, že mi přišlo, že bych mohla ještě i přifouknout, ale neudělala jsem to :unamused: Kdybych nečetla tuhle diskuzi, nejspíš letím na pohotovost, takhle předpokládám, že jsem se prostě natrhla nebo odřela :sweat_smile: Byla to jen troška, snad to bude v pohodě :slight_smile:
23. bře 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek