• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

EPI-NO

13. března 2017 
Po dnešním cvíču na krejč.metru 29,5cm a bylo to celkem v poho,jen jsem prodýchávala,ani to nebolelo :wink:
16. dub 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
17. dub 2012 v 05:05 • babika0
dneska 5cvičeni a bylo tam 27,5cm :frowning2: myslim že tu třicítku nedám,ale je fakt že necvičím každej den,od zítřka začínam 36tt tak už budu cvičit každej den
17. dub 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova určitě to dáš, na 36tt je 27.5 skvělý :slight_smile:
17. dub 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova Vždyť to je super! Já teď koukala, že před 10 dny (37.týden) jsem dala 28cm - takže máš týden náskok :wink: - a včera jsem dala naprosto bez problémů 30... Já osobně bych šla klidně rodit :grinning:
17. dub 2012 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lajcikova Ahojky,také bych řekla,že můžeš být spokojená,pamatuji,jak jsem cvičně nafoukla na 30cm a říkala si,že tedy fíííííííha :grinning: ,no a včera po cca7cvičeních jsem na 29,5cm a bez bolesti,neboj,to dáš,dáme! :dizzy_face: :wink:
17. dub 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radun ja bych taky šla už rodit,sem jak slon,nemužu dýchat,břicho mam pořad nahoře,vypadam jak hruška v obrácenem směru :frowning2:
17. dub 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova No to věřím,také se tak už cítím,jako taková velrybka,bříško mám opravdu velikééé :grinning:
17. dub 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,aj ja by som sa k vam rada pridala.Mam z porodu velky strach,pretoze babetko je uz dost velke a ja mam uzku panvu.Cvicim 4den a na krajcirskom metri som dnes mala 28cm(co podla toho ako to ide vam nieje vela:frowning2: ) Velmi dufam,ze mi to pomoze
17. dub 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dominikaa
@lajcikova holky co blbnete vždyt cvičíte krátce,já se taky posouvala pomalilinku a tuším na 30 jsem byla za 14 dní..takže máte času dost nebojte to dáte s přehledem..vždyt někdo začíná na 17cm a taky to dá :wink:
17. dub 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dominikaa Ahojky,vítám Tě :slight_smile:
Jak málo :confused: ,to je super 28cm na 4cvíča :wink:
Určitě Ti to pomůže,věř tomu :dizzy_face:
17. dub 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckap123 Přesně tak,moje řeč :wink:
17. dub 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se k vám hlásím:slight_smile: Dnes jsem si pro ten ďáblův přístroj byla na poště a když jsem ho nafoukla na těch 30 cm, tak mě polilo horko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To přeci nemůže prolézt!!!:grinning: No nedalo mi to, zkusila jsem to, i když jsem teprve 35+2. Ale bylo to silnější než já:grinning: A podle krejčovského metru 19 cm:stuck_out_tongue_closed_eyes: No tedy nic moc, ale snad se to zlepší...
17. dub 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tichackova Jani 19cm napoprvé jseš dobrá, já cvičím od čtvrtka a jsem na 18cm a začínala jsem na 16ti blázne :grinning: prej málo
17. dub 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dominikaa 4den jen 28cm jsi mě pobavila viz příspěvek nad tímto a to jsem první dva dny cvičila 2x denně úzká pánev neznamená úzký poševní vchod :grinning:
17. dub 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka_brno No mě to přijde málo. Když si představím, že musím nacvičit ještě aspoň 10 navíc, tak mě jímá hrůza...:grinning: No teď to nechám být, přeci jen je na mě fakt ještě brzo, ale ty poctivě cvič a dej vědět, jak pokračuješ, ať mám nějakou motivaci...:wink:
17. dub 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova Chápu - taky vypadám jako bych přenášela slůně :slight_smile: Dnes jsem byla s malým na hřišti, potřeboval 3x čůrat, vestoje neumí, takže jsem šla do podřepu, držela dítě před pupkem a pak vstávala - vrchol elegance! Radost pohledět, bavila jsem davy :grinning:
17. dub 2012 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dominikaa jo tak ten strach znám,ja panickou hruzu :frowning2: nevím čeho se bát víc,jestli té bolesti,nebo to že to nevytlačím,ted vidím všude ty komplikace co mužou nastat,sem fakt magor :angry: ale musim uznat že epi-no mi moc pomáha,určo to nebude takova brnkačka to tlačeni jak při epi-nu ale tak aspon náznak toho co mě čeká
@radun no dneska sem byla vybírat fotky,jako děs,nejdřív prsa,pak ooobr báchor a pupek převyslej,mam to jak ty ciganě co chodi s těma pupkama ven :unamused:
17. dub 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde se dá EPI-NO koupit nejlevněji? Popř. teda použitý, věřím, že na hygienu poukazovat nemusím ... Já viděla na internetových obchodech pořád cenu přes dva tisíce, to je fakt moc :frowning2: Jsem ve 32. tt a když jsem si pročítala tuhle diskuzi tak mě to vyloženě nadchlo, i kdyby to mělo pomoci jen po psychické stránce :slight_smile:
18. dub 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanafarkova použitý se prodává tak +- za 1500 - dá se i levněji, když bys byla třeba třetí majitelka.
18. dub 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Tak už máme malou doma, narodila se 10. 4., ale byly jsme dlouho v nemocnici kvůli žloutence.

Bohužel se nemůžu přidat do řad nenastřižených ... ke konci porodu se malé začaly ztrácet ozvy, bylo potřeba ji dostat rychle ven, takže mě Dr. střihla :unamused: Ale hlavně, že je prcek v pořádku :slight_smile:
Jako psychická podpora to pro mě bylo k nezaplacení, k porodu jsem šla opravdu v pohodě a už jen za to mi to určitě stálo :slight_smile:
Pokud by bylo všechno OK, porodila bych ji bez problémů, měla hlavičku 33 cm a ramínka 34 (večer před porodem jsem dala podruhé 10 cm podle Epi-No metru) ... tak příště to už snad dám :slight_smile:

@ivicek1
18. dub 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanafarkova Mně to přišlo taky hrozně moc, ale nakonec jsem se odhodlala koupit si nový (už jsem neměla tolik času shánět z druhé ruky) s tím, že ho pak prodám. A dokonce už mám zájemkyni...
18. dub 2012 v 16:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulenka Ahoj! Gratuluju hrozně moc! To se nedá nic dělat, že to nedopadlo ideálně, udělalas pro to maximum. Buďte obě zdravé a užívejte si jedna druhou.
18. dub 2012 v 17:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radun Děkuju moc :wink: Jj, beru to tak :wink: Ona šla i v blbé pozici, bokem s rukama u hlavy ... takže i proto :sweat_smile:
18. dub 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kulenka Holt vám to nebylo přáno,ale napodruhé to určo vyjde :wink: Buďte v pohodě!
18. dub 2012 v 17:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petja Děkuju :slight_smile: Taky doufám :wink:
18. dub 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulenka strašně moc gratuluju :dizzy_face: a to je jasný,za to jak se malá drala si nemohla hlavně že jste v pořádku :slight_smile: já už chci takýýýýýýýýýýýýý :wink:
18. dub 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska 3x za sebou 10!!! Naposledy jsem to dokonce vytlačila vleže - jestli to zvládnu - pro jistotu - a nebyl problém! Jupííí, už chci rodit :grinning:
18. dub 2012 v 18:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
dievcata zo Slovenska, ake kondomy pouzivate k Epi-no? zatial sa mi nepodarilo najst nelubrikovane a na navstevu sex-shopu nemam dost guraze :grinning: uz by som chcela od pondelka zacat s treningom :sweat_smile:
18. dub 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckap123 Díky Luci :slight_smile: To jo, pro mě je nejdůležitější to, že je prdelka v pořádku :slight_smile: Příště to snad vyjde :slight_smile:

V nemocnici jsem na tebe myslela, jestli už taky nejsi v porodnici :confused: No, ještě máte pár dní čas :slight_smile: Beátka se s tím holt nepárala :grinning:
18. dub 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek