• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

EPI-NO

11. září 2017 
@gilea ja to robim v posteli opreta o stenu v takom polosede, a dam si pod seba uterak pre istotu
15. pro 2012 ve 13:26  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybicka3 no nacase, kedze vcera som mala termin :slight_smile: ked mam ten balonik vnutri, citim, ze by som dokazala dat este viac, ale ten brutalny tlak na konecnik mi to nedovoli, aj to vyklzavanie von ide lahucko, tak dufam, ze porod bude bez poranenia
15. pro 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leilab tiez to citim rovnako, ten tlak je neprijemny, ked je to uz na nevydrzanie ja trosicku vysuniem balonik von, lebo inac ho mam asi skoro cely vo vnutri a ten tlak sa zlepsi. Ale tiez nemam problem s vytlacenim, trosicku zatlacim a balonik vyleti von :grinning:
15. pro 2012 ve 13:29  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybicka3 ja ho tam mam tiez viacej zasunuty a len trosicku povolim ruku a on pekne sam vyklzne :slight_smile: ale je to fakt dobry pocit, ked si pomyslim, ze kde som zacinala a to som vtedy myslela, ze je nemozne dostat sa na tieto cisla
15. pro 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gilea no vidíš! A ver, že to pôjde ďalej. Vojde i výjde, hoc si to nevieš prestaviť. Bolesť ruky je mi známa, ale ber to tak, že ruky budú bolieť ešte aj od nosenia bábätka (hoci inak), ale ber to teda ako jeden z druhov prípravy :slight_smile: Inak ja mám polohu poloľahu/polosedu, s opretým chrbátom na gauči, zadok na konci, nohy na stoličkách.
15. pro 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidím, že Vy už máte za sebou pekné dnešné úspechy, kočice - teším sa s Vami. Ja si dnes musím uchmatnúť kúsok času, no hlavne priestoru pre seba, nakoľko máme plný byt ľudí - obe sestry s frajermi a teda v tom našom jednoizbáku sa niet kde skryť. Snáď až pôjdu na vianočné trhy, tak potom napíšem, ako po jednodňovej pauze. Peknú sobotu Vám všetkým!
15. pro 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leilab no tiez som na zaciatku nafukla balonik len tak naprazdno na tych 30 cm a kukala som na to ze NO WAY !!! toto sa nikdy do mna nevlezie! no a uz som skoro tam :wink:
15. pro 2012 ve 14:39  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
zienky, ale rodit bude kto? pekne ste sa tu uz vsetky nahlasili dnes :wink: teda okrem @kiss35? zeby nas vsetky predbehla?
15. pro 2012 ve 14:43  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edulkobaby jeeeeej :slight_smile:) moja mam radost s tebou :slight_smile:)
@rybicka3 niee nerodim len som bola na poradni a na monitor :slight_smile: a som len na spicku prstu otvorena :slight_smile: a dnes som este necvicila ale pojdem ked sa donutim tak potom podam info ci udrzujem :D
15. pro 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozno hlupa otazka ale som tu nova ten balonik sa da zapozicat niekde v nemocnici alebo sa kupuje...dakujem
15. pro 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@24daniela24 ahoj, vitaj medzi nami :slight_smile: O zapožičaní tu na Slovensku neviem, dá sa ale kúpiť buď tu od nás (stále niekto predáva) alebo cez perinbaba.sk
15. pro 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taaak som docvicila :slight_smile: pekne udrziavam na 30,5 a babuleee dnes uz to nebol taky strasny tlak na konecnik a vytlacanie baloniku bola hracka :slight_smile:)
15. pro 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gilea Ja cvicim na kraji vane. Teda som vo vani v takom polosede, lebo obcas mi ukapne krv, tak nech s tym nemam robotu...a aj na konecnik to tak tlaci, ze sa bojim nehody, tak nad vanou som taka kludnejsia. Myslim, ze ta poloha v sede na kresle bude podobna.
15. pro 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásim, ako som sľúbila: 29,5 a 30,5 cm :slight_smile: Na to, že dnes mám termín, som spokojná :slight_smile:
15. pro 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@domeli Dnes termin a babo sa este nechysta?
15. pro 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edulkobaby nie, nechystá a pravdu povediac, ani ja to tak necítim, žeby to už malo prísť (tvrdím to gyndošovi od začiatku)
15. pro 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domeli Ja sa citim takisto a termin mame zajtra, pripadne pondelok. Vyhrazame sa jej, slubujeme hory doly a slecna na nas kasle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@velrybous Měla bych asi zájem, jestli je nabídka jeste aktuální.
15. pro 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domeli no já jsem ho chtěla ani jsem mu to neříkala a on to navrhl sám..děkuju moc, už aby to bylo..:slight_smile:))
15. pro 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazajo poslala jsem IP, ano je to aktuální
15. pro 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes 30. Mozem ist rodit :slight_smile: Dufam, ze to ten krpec maly podvedome citi, ze ANO, uz moze, uz to mame nacvicene :slight_smile:
16. pro 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@edulkobaby jejooo tesim s tebou :slight_smile:) tak uz len sup sup rodit :slight_smile:
ja teda stale 30,5 udrziavam a tiez by som rada rodila ale na porod sa necitim zatial a ja chceeeeem :D
16. pro 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@edulkobaby @kiss35 Pekné číselká, šikovnice! Chcete byť na sviatky doma, že? Ja naopak. Teda, nie žeby som nechcela byť na Štedrý deň doma, ale rada by som rodiť pri mojom Dr. a ten slúži až vo štvrtok a nedeľu... + stále si myslím, že hoci podľa UTZ bol termín včera, skutočný termín má byť neskôr. Ale uvidíme, ako to celé vypáli. Krásnu nedeľu Vám.
16. pro 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte, maly by som zaujem kupit Epi-no ak by ste niektora predavali, dakujem.
16. pro 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iva87 Pozerala si uz v bazariku?
16. pro 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iva87 Tento je uz predany? http://www.modrykonik.sk/bazar/ine-pre-mamicky-a-tehotne/mkot/epi-no/

Ja si moj planujem nechat este na druhe babo...teda verim, ze bude aj druhe a ze aj ten porod bude taky lahsi vdaka epinu, ako pisu tu baby,
16. pro 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iva87 ahoj, ja budem isto predávať po sviatkoch - to by Ti stačilo, že?
16. pro 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte, tak my sme stále ešte doma :grinning: , zajtra idem ku svojmu doktorovi a potom už asi do nemocnice na vyvolávačku....už to bude 9 deň po termíne :frowning2: , drobcovi sa akosi nechce :grinning: ....cvičím každý deň a udržujem to na cca 32cm...takže verím, že pomôže ku pôrodu :wink:
16. pro 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunflower87 ahojky ty si este doma?? fuuu ha to preco ta nechavaju tak dlho prenasat?
ze 32cm to aka krasa ty isto skoncis bez nastrihu drzim palce :slight_smile:
16. pro 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunflower87 držím palce, nech sa bábo rozhodne ešte pred vyvolávačkou a za tých 32 Ti tlieskam - šikovná :slight_smile:
16. pro 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek