• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

EPI-NO

22. prosince 2016 
@domeli @andelka ďakujem krásne za takéto povzbudenie :slight_smile:
@adyp tak som rada, že nie som jediná, kto začína na takýchto centimetroch... dnes mi doktor epi-no odobril, tak sa môžem pustit do cvicenia, dokonca mi ho odporucil, lebo že u mna to vyzerá, akoby sa ziadny porod konat nesiel :slight_smile: ale mam cas este 4 týzdne, tak snad sa tie centimetre, ci milimetre budu zvysovat...

je povzbudzujúce čítat, ako sa tu niektoré zlepsujete a je to aj silná motivácia ... dufam, ze aj ja sa budem moct chvalit uspesným cvicenim a dotiahnut to na ten správny obvod...

tým čo maju pred terminom drzim palce , nech vsetko dobre dopadne a nam ostatným, nech cvicenie ide s radostou a nie naopak :slight_smile:
11. říj 2013 ve 14:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@romy31
@kika214 Tak ja som dnes dala 30 :grinning: dokonca bez poranenia... Idem si este uvarit malinikovy caj, pochrumat hrst lanovych semienok a cakat... :slight_smile: Tak drzim palce epinacky, aj ked sa to zda zo zaciatku nemozne, ono to predsa len po kuskoch ide :wink:
11. říj 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lila69 ja si dam dnes opat pauzu :slight_smile:
11. říj 2013 ve 14:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vám holky závidím ty nádherný čísla, to je pro mě nereálný, ale jsem šťastná, že jsem dala 25 cm bez krve, do termínu mně zbývá týden, tak třeba něco ještě nacvičím, pokud se mimčo nerozhodne jinak. Uklidňuju se tím, že jsem i zde četla že některé nacvičily také tak málo a nakonec byl porod bez poranění (nebo jen malé), i dvě PA mně říkaly, že stačí 8-9. Tak uvidíme, zatím budu ještě cvičit a podám zprávy, jak jsme dopadly.
Držte se a centimetrům a krásným porodům zdar :slight_smile:
11. říj 2013 v 15:05  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@adyp No, treba to stihnes. Jak dlouho denne cvicis? Ja pokazde zacinam na male a postupne se to roztahne. Za tech 20 minut. Vzdycky se dostanu o dalsi 0.5-1cm dopredu, mozna by to slo jeste dal, ale to bych cvcila dyl jak tech 20 minut a to nechci. Zkouselas menit polohy?
11. říj 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mam este do terminu 4 tyzdne, zatial cvicim tyzden aj nieco a som na 27...akurat ze dr merala hlavicku a ze ma 35...no kym pojdem rodit neviem na kolko sa to vysplha...vraj s velkostou sme popredu 2 tyzdne ale termin neposuva, tak som zvedava...a cvicim tak raz do dna..budem dufam ze sa mu zachce kym nebude mat 5kil...
11. říj 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby tak dnes slabota...cvičila som, ale nejak som sa nevedela uložiť, brucho už stále tvrdlo, dala som len nejak 25cm a som to nechala tak, lebo nejak to nešlo :unamused: snáď sa ešte večer k tomu dostanem a posuniem sa zas trošku dopredu
11. říj 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monique07 Ahoj, ty nelubrikované kondomy mám z http://www.kondomshop.cz/, balík asi 50 za docela slušnou cenu, :slight_smile:
11. říj 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janiju Už jsem ho bohužel prodala:(
11. říj 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja dneska iba 19,5 cm - nejako sa neviem pohnúť z miesta :frowning2:
12. říj 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja budem cvicit okolo 17:30.. dam vediet.. ale predpokladam, ze krvicka bude opat.. :/
12. říj 2013 v 15:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff..po dnesku sa citim nejaka opuchnuta dolu..ma to boli jak po presexovanej narocnej noci :D ale dala som 25..
12. říj 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska 27, včera 26, předtím pauza... celkem to jde. Ikdyž v této fázi už to moc příjemné neni. Ale za ty tři týdny do termínu ty 3 cm jistě dám.
12. říj 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kdo by měl zájem, prodám epi-no, viz bazar. Konečně jsem se dostala k tomu to nafotit a vyvěsit. Je opečovávané, kupované nové, používané s kondomy - ty prodávám taky, hodně mi jich zbylo, objednala jsem si jich pro jistotu "do foroty".
Jinak mně udělalo (opět - při prvním jsem taky měla koupené) výbornou službu, zase jsem rodila bez jakéhokoliv poranění, super. A to měla malá obvod hlavičky 35 cm.
O ceně jsem ochotná smlouvat, napište si :slight_smile:
13. říj 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nastal posun vpred a hlasim 27.5cm.. bohuzial tentokrat aj s krvou trochu..zajtra sa musim s lekarom poradit, lebo moja kostrc dostava poriadne zabrat..tak som skusala rozne polohy, aby ma to co najmenej bolelo
14. říj 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Maminky poridila jsem si balonek,ale mam pocit,ze s tim neumim cvicit navod sice mam,ale asi to potrebuju polopate od nejake maminky abych si byla jista co mam presne delat.Taky kdyz si zavedu balonek tak at je nafoukly a nebo ne,tak mi sam vyjizdi ven a musim si ho neustale drzet abych vubec mohla cvicit.Muzete mi nejak poradit prosim?
14. říj 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@claudie21 tak rukov pridrz..'alebo viac nafukni.. v tedy by nemal vybehovat :slight_smile: alebo viac dat dnu, aby trcala len hadicka :slight_smile:
14. říj 2013 v 16:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kika214 neboj nic.. ono sa to pohne.. len to chce cas :slight_smile:
14. říj 2013 v 16:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja dnes hlasim po jednodnovej pauze.. skor 28cm, potom 28,5cm, a nakoniec 29cm.. :slight_smile: a konecne len jemne spinenie a nie vacsie.. uvidime ako bude v stredu..
14. říj 2013 v 17:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kika214 zkousela jsem i prifouknout i strcit cely ale proste mi to vyklouzava,dela mi to i zrcadelko kdyz jsem na gynde.Jeste mam jeden dotaz.Jak s tim balonkem cvicite?Proste nafouknete a stahujete panevni dno a pak ho tam proste jen nechate jak to tam pisou?Ja mam pocit ze to moje cviceni nebude mit moc ucel,protoze mi prijde ze to delam spatne.
14. říj 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@claudie21 mne tiez najskor vyliezal von, som pridrziavala..potom sa mi podarilo uz ako tak ho udrzat na tych 2/3. ale casto vklzne ku koncu dnu..tak nafuknem co znesem, snazim sa stahovat tie svaly..a potom vytlacam
14. říj 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@claudie21 ja ho vlozim dnu, nafuknem takych 20x.. zo zaciatku to bolo menej, pockam 10 minut.. a este potom niekolko krat, kolko mi pusti nafuknem.. a vytlacim von..ale v tedy si ho pridrziavam, aby isiel pomalicky.. mna to v tedy aj menej boli.. ako ked vyhupne.. no a potom zas vlozim.. nafuknem co to da, tiez prifukujem a po 10 minut opat dam von..vzdy sa mi viac podari dat.. a potom do tretice to iste.. :slight_smile:
14. říj 2013 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@claudie21 já myslím, že můžeš být v klidu. Nejsi zdaleka jediná, komu vyklouzával balonek ven sám, že ho musel silou držet uvnitř. Já to měla zrovna tak. Co se týče efektivity cvičení, jakékoliv napínání hráze zvýšeným průměrem balonku je plus pro budoucí lepší porod resp. vyhnutí se poranění, jde o tu pružnost, stahovat svaly není nutné, to je spíš na cvičení pánevního dna. To si spíš nech až po porodu. Teď stačí udržet nějakou dobu nafouknutý balonek uvnitř, pak nechat vyklouznout ven a každý den se snažit průměr malinko zvětšovat. Věř si, to dáš!
14. říj 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsecky ste zlate,hrozne vam dekuju :slight_smile:
15. říj 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, predavam epino, kto by mal zaujem. Pouzivany len s kondomami, par mi ich este zostalo, tak pridam ako darcek :wink:
15. říj 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, oplati sa to epi-no delphine plus? ma ten ukazovatel tlaku nejake velke vyhody, alebo staci obycajne epino? dakujem :slight_smile:
15. říj 2013 ve 13:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majusqa77 jasne, ze staci obycajne :slight_smile:
15. říj 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky dneska mi došlo poštou epino, začínám cvičit a chci se zeptat, na kolik napumpnutí jste to zvládly na poprvé? mě jde jenom 5 přifouknutí a mám pocit, že prasknu, není to nějak málo? vypudím ho samozřejmě bez problémů a jak tak na to koukám, tak se mi nechce věřit, že bych se někdy dostala třeba na 55 apod.... :unamused:
15. říj 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petja Ahojky, byla by jsi tak hodna a poslala mi recept na ten elizir:slight_smile:??dekuji
16. říj 2013 v 11:15  •  čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@selverin nepočítat nafouknutí,řešit to srdcem,s klidem,dýchat,nehonit cm,všecko půjde,někomu dřív,někomu později,ale všechny děláte max :slight_smile: Nesrovnávat :slight_smile:
16. říj 2013 v 11:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek