Free beta hCG. Jaká hodnota je u holčičky?

berushe14
13. led 2023

Holky, jaká hodnota free beta hCG by měla být u holcicky?

pajusz
13. led 2023

@berushe14 prosím tě já v jedné diskuzi na emimino četla že pod 50 kluk nad 50 holka. Já koukala do papírů že screenu a mám tam 34 🤔 a dr řekla na 90% holka

berushe14
autor
13. led 2023

@pajusz tak já mám 13, takže by to mel být kluk. No nic holka hold nebude.

zet83
Autor odpověď smazal
Zobraz
zet83
13. led 2023

@berushe14

Jestli jsou to zase jiné hodnoty, tak se omlouvám, já jsem z toho totální magor.

zet83
Autor odpověď smazal
Zobraz
pajusz
13. led 2023

@zet83 záleží v jakých je to jednotkách. IU/l IU/ml

zet83
13. led 2023

@pajusz aha... děkuji, to asi nikde nevyčtu.

pajusz
13. led 2023

@zet83 výdrž juknu se a vyfotím co mám já. Taky to mám takový že tomu úplně nerozumím. Já si nejsem jistá ani tou předchozí odpovědi 😄 to je má domněnka

zet83
Autor odpověď smazal
Zobraz
pajusz
13. led 2023

@zet83 já ti potrhla co tam mám já.. Takže já tomu rozumím jako koza petrželi....ale chytla jsem se te hodnoty 34 😄

pajusz
13. led 2023

@zet83 v ty zase nemám nic já 😄 já už jsem tu tvoji fotku u nějaký diskuze zahlidla covece 😄 ty jsi taky dobře praštěná vid😄😄😄 jako ja😄 ještě se můžeš vycurat na jednou sodu a sledovat jak peni nebo ne 😄😄

zet83
Autor odpověď smazal
Zobraz
zet83
Autor odpověď smazal
Zobraz
pajusz
13. led 2023

@zet83 šílená kombinace když se setkají dvě gynekolozky amaterky 😄😄😄 já nevím, jo vím proč, ptz ta diskuze na miminu.. Nad 50 pod 50 říkám sakra kde mám naky takový číslo, Joo tady 34.4 😄😄

zet83
13. led 2023

@pajusz Ty mě fakt bavíš 😀 😀 musím se smát sama sobě. Ano, hodně to tak píší. Ale když vezmu opravdu ten můj koment, to je ofoceno z MK, tak PAP-A máš 0,5905 a tam to holky píší, jakmile je nad 50 (takže beru jako v jiné tisícině jenotky jako 0,5 a výš), tak je to holčička. Kdyby to bylo těch 34,4 tak je to pod 50 a je to klouček 🙂 Oprav mě jestli se mýlím 😀 😀 Doktorky hadr 😀

zet83
13. led 2023

Jen já s jistotou vím, že hodnoty PAP tam nemám uvedené, to už jsem hledala.

Kočko, @berushe14, ty tam máš stejné hodnoty vypsané, jak tady @pajusz vyfotila? Já to mám fakt jiné schéma. Navečer vložím.

lilian2111
13. led 2023

Máme dvě holky u jedné byla 53 u druhé 55

berushe14
autor
13. led 2023

Mám to trochu jinak, kdyžtak pak vyfotim

berushe14
autor
13. led 2023

Kamoska mi teď posílala a u syna měla nad 90 a u dcery daleko méně. Tahle metoda fakt nesedi

zet83
Autor odpověď smazal
Zobraz
pajusz
13. led 2023

@zet83 já jsem už jelen a líbí se mi tvá teorie tak se jí budu držet 😄😄 twl a to ještě nemáme mliko na mozku 😄😄 ale je fakt že mě ty děti berou mozek, tuhle čtu návod nahlas jo aby mě mohli ostatní opravit kdyžtak, doctu to, začnu dle návodu jednat a najednou smích a manžel Twl kdybych to neslyšel a neviděl tak tomu nevěřím, vždyť ty to děláš úplně obránlcene, tak čteš ten návod?? Čtu znovu, lépe a nahlas a udělám to zase stejně spatne 😄😄😄a to se jednalo o nahrání mp3 do Albi tužky😄

kristynaprandl
16. led 2023

Tak mě to taky zajima ! Schválně jsem se koukla naa to když jsem čekala syna
U nej to bylo 59 a 1.15MoM
A teď čekám další a mam tam 26 IU/I a 0,571MoM
Tak teď to vypadá zas na kluka neebo? 😄fakt tomu nerozumím 😄

berushe14
autor
16. led 2023

@kristynaprandl Jo na kluka, ale neplati to. Schválně v pátek ti reknu

berushe14
autor
16. led 2023

Já mám 13 a 0,3

kristynaprandl
16. led 2023

@berushe14 no tyvole, to jsemm zvědavá 😄 ale asi to fakt neplati protože u kazdyho kluka to volný beta bylo jiný a teď taky 😄

berushe14
autor
16. led 2023

@kristynaprandl jako me to u syna sedelo, když to tak vezmu

kristynaprandl
16. led 2023

@berushe14 no v tom případě muj první syn měl bejt holka když mel nad 50 😄😄

berushe14
autor
16. led 2023

@kristynaprandl není zzenstily? 😂😂😂 podle me je tahle teorie hloupost. Ale přesvědčil se v pátek. Teď teda mas co? Holku?

kristynaprandl
16. led 2023

@berushe14 hele a vis ze docela jo! 🤣🤣 on je taková herečka, jenom se bouchne do ruky a slyší ho snad všichni ne brecet ale jecet.. ze by si jeden myslel, ze ji má zlomenou 😄
Hele zatím mi to dvě doktorky naznačili, ze tam není co by kluk měl mít a dle jejich slov mam velkou naději naa holku 😄 každopádně na kontrolu jdu 30.1 v 17tt a tam mi to snad už nějak řekne 🙂
Uvidíme, zda tam něco narostlo neebo ne no 🤷🏻‍♀️ co vím tak kluci na UTZ sli hezky vidět už ve 13tt
Uvidíme

berushe14
autor
16. led 2023

@kristynaprandl myslím čísla ze screenu😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru