Furon 40 mg, užívaly jste v těhotenství?

klara2016
21. črc 2016

Ahojky holky, chci se zeptat, zda nekterá z vás uzivala Furon 40 mg v tehu? DOktorka mi to vcera predepsala na otoky nohou ale mam strach to brat vuci malemu 😒 😒

tery_s
21. črc 2016

Ahoj Klárko, pokud to předepsala doktorka, ví co dělá. Otoky jsou horší než jedna tabletka, pokud zadržuješ vodu je to riziko preeklampsie k tomu další příznaky např. vysoký krevní tlak, bílkovina v moči, poruchy zraku, bolest hlavy atd. Takže bych doporučila užívat, jak řekla paní doktorka a neboj se, že to miminku uškodí.

klara2016
autor
22. črc 2016

@tery_s Ahojky dneska jsem se odvazila a vzala jsem si tabletku tak uvidime🙂 Nohy mam nonstop otekle a bolestive tak snad to pomuze🙂

tery_s
22. črc 2016

Určitě ano já jsem ho občas brala ještě před těhotenství když jsem byla otekla a zadrzovala vodu a žádný problém. Chodila jsem víc na WC takže určitě ho ber jen ráno nebo dopoledne. Hodně si davej nohy nahoru a přes den sprchuj studenou a pak promasiruj kremem 🙂

klara2016
autor
22. črc 2016

@tery_s Tak to presne vsechno delam, ale stale nic nepolevilo, ale uz se blizi konec tehu tak to jeste vydrzim🙂

tery_s
22. črc 2016

Ty otoky ke konci trápí snad každou, k tomu teď v létě o to víc. Hlavně, když je všechno ostatní v pořádku, tohle se vydrží a už to nějak dotáhneš těch pár týdnů 😀 Držím moc palce, ať se ti daří a odpočívej 😉

klara2016
autor
22. črc 2016

@tery_s jojo to vydrzim🙂 moc dekuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru