Gelové nehty v 19. tt, mám si je nechat sundat?

wendyv
13. lis 2016

Ahoj maminky, mám dotaz. Kamarádka mě upozornila že bych neměla si lakovat nehty v těhoteství natož si nechat dělat gelovky. Můj problém je ale že už nějaký čas si nechávám dělat nehty u vietnamců a nikdy jsem neměla žádný problém. Teď si nevím rady jestli si mám nehty okamžitě nechat sundat nebo si je nechat když už jsem v 19 tt. Děkuji za odpovědi

rickym
13. lis 2016

Já mám taky gelovky, ale teda k Vietnamcům bych asi nechodila...moc dobré reference jsem na ně neslyšela:( Jinak znám spoustu holek, co gelovky nosi během těhu i po porodu. Já je teda před porodem sundám a už dávat nebudu...

dasapavel
13. lis 2016

toto je jen fáma. lakování nehtů abarvení vlasů v těhu nevadí. na nova plus se o toto téma zajímala moderátorka pořadu maminy s rozumem

fallingstars
13. lis 2016

Já už některé kamarádky beru s rezervou, jedna mi tenhle týden vynadala, že nosím podpatky 😄🙄 Lakování nehtů i barvení bych neřešila, někde jsem teda četla, že akrylové nehty nejsou nic moc, ale gel nebo normální lak... 😕 Já si nehty lakuju, střídám normální lak a gel-lak (doma dělaný), na vlasech mám přeliv... Rozum do hrsti, to by člověk musel být fakt v izolaci a za pár měsíců k nepoznání... 😨 🙄 😀

lv
13. lis 2016

Můžeš je mít, jen některým lékařům to vadí u porodu (kontrola prokrvení, jestli nemodrají nehtová lůžka), zvlášť tedy u cs. A některým to neva.

sovulka
13. lis 2016

gelové nehty nevadí v těhu, četla jsem na to studii. Ale vietnamské nehty ty škodí i když nejsi těhotná! Používají sajrajty! http://zena-in.cz/clanek/nehty-od-vietnamcu-neb...

kacca11
14. lis 2016

Grlove nehty nevadi, ale ty od vietnamcu ano - ty skodi i mimo tehotenstvi.

yerry
14. lis 2016

@sovulka husty clanek. Taky jsem mela jednou nehty od vietnamcu a nastesti v poho. Je fakt ze drzely jako zadne pred tim....pamatuji se ze mne zarazilo ze vietnamky delaji nejty s rouskou kdezto v jinych salonech nee. Mysle jsem ze je to kvuli prachu jak to brousi ale bude to spis kvuli tem vyparum z tech chemikalii....

berusinka1
14. lis 2016

@wendyv Ahoj,já jde tedy chodila do nomalniho nehtoveho studia ne k vietnamczm a gelovky jsem sundavala 3tydny pred porodem,protože jde se bála,ze po porodu tam nestihnu zajit a ty odrosty by byli hrozne.Každý to má jinak,ruka se,ze v ehotenstvi by si clovek nemel barvit i vlasy,ale je to prezitek z dob minulých,kdy ve všech těch pripravcic nebyla chemie mic ok.Ja se barvim,gelovky mam a dcera je ok a druhy mimco predpokladam,ze bude taky ok.

babanci
14. lis 2016

V každém těhotenství jsem měla umělé nehty, kdysi akrylové a poté gelové.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru