HCG 2610j. Je to moc nebo málo?

onno
11. kvě 2007

Ahoj jsem po prvním ivf-icsi a jsem těhotná.Teď jsem v 5tt+2.Dneska mě poprvé brali krev a mám 2610j.Volala jsem pro výsledky a více mi neřekliZaváděli mě jedno emryo.Chtěla bych se zeptat jestli je to dost?A nebo zas moc.Vůbec tomu nerozumím.Moc děkuji za odpověď.

misi76
11. kvě 2007

Onno, to je nádherné čísielko a gratulujem. Nemáš mať prečo obavy. Držkaj sa.

simus
11. kvě 2007

je to číslo akorát takže gratuluju!!!!!!!

onno
autor
11. kvě 2007

Tak to moc děkuji za odpověď.Snad vám to všem taky výjde.Moc vám to přeji.

lenusa
11. kvě 2007

babulky pozerám, že vznikla nová téma, ja sa tiež chcem opýtať, som tehuľka a po oplodnení iui 26.4., krv mi brali 14 dní po oplodnení a hcg som mala 87,7 je to dobré alebo zlé??? Vidím, že onno má pekne vysoké.

simus
11. kvě 2007

ona má vyšší protože je bíc dní těhu já měla 14dní po oplodnění 50, takže uvidíš jak to poroste nahoru, kdy jdeš znovu na krev??? já měla přes 1000 až po dalších 8-10dnech , jsem zdr. tak jsem si to brala ob den

aaandrejka
11. kvě 2007

onno, to mas nadherne cislo! 🙂 hcg v ranych stadiach tehotenstva by sa malo kazdych 2.5 dna zdvojnasobovat 🙂

lenusa
11. kvě 2007

joj babulky som si vydýchla 😉 , lebo doky ma včera trošku zneistil, že sa ešte nemám vytešovať a ja som bola taká šťastná, že som to roztrúbila celej rodine 😅 Som rada, že ste mi takto zlepšili večer 😀 Idem na ultrazvuk 24.5., ale neviem či mi budú znova brať krv, nič nespomínali 😒 . A ozaj ked budem vtedy na konci 4tt budem už vidieť bábetko a počuť jeho srdiečko?

simus
11. kvě 2007

lenuška to už budeš v 6tt musíš počítat od1.dne poslední menses takže 6-7tt a srdíčko už by mohlo tluct🙂

onno
autor
11. kvě 2007

Právě nevím jak se to počítá v kolikátém týdnu jsu.Jsem 18 den po ET.To jsme tak spočítali s mamkou jak si myslí že to je.

simus
11. kvě 2007

musíte vzít kalendář a od prvního dne poslední menses počítat týdny🙂 U vás co jste byli na ET to bude možná +- nějaký den ale počítat vám to budou takto, prostě v den kdy oš menses což je asi 14 dní po ovu už jsi ve 4tt, je to nepochopitelné ale je to tak. i když je sex prvního tak sedmého jsem ve třetím týdnu. počítá se to od začátku vývoje vajíčka ne od soulože 🙂

onno
autor
11. kvě 2007

Ve středu jedu na ultrazvuk do sanatoria,tak to už by měl na ultrazvuku jít vidět né?Jo a děkuji. 🙂

simus
11. kvě 2007

onno, to tam bude takový flíček🙂 a zvýšená sliznice

onno
autor
11. kvě 2007

Tak děkuji ,snad půjde vše tak jak má být.Tak že jsem tak asi koncem 5t už zachvilku 6t.

simus
11. kvě 2007

jo jo a gratuluju, at pěkně rostete a je vše jak má být, když budeš potřebovat radu napiš do IP🙂

onno
autor
11. kvě 2007

To je co nebo kde?Já jsem tu dnes poprvé.Takže to tu nemám ještě dostatečně prohlídlé.

simus
11. kvě 2007

u mého jména po tvé pravé straně je foťák, to je mé album , pak IP-interní pošta:_)
a nahoru si najed na nastavení a zadej poslední menses atak a vypočítá ti to termín porodu a tt. si najed na mou fotku a uvidíš

simus
11. kvě 2007

no vidíš a máš tam 6tt to tady na koníku jak máš 5tt nebo 5+1tt hned to píše 6tt takže se pak nelekej u dr🙂

tucniacik
15. kvě 2007

ahojte,
babula, zaujali ma tie cisla, moja kolegyna je v 5t+1 a mala hcg nad 10tisic... nie je to nejako moc?

pavlina05
15. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Já zjistila 2 // v sobotu. Jedna byla slabounká. Ale čla jsem k doktorce a měla jsem včera HCG 123,9. Tak jsem myslela, že mi dá průkazku a budu těhule jak vyšije. Ale protože bylo hcg jen tak malé, tak mám přijít ve čtvrtek.
´Jak píšete, tak by se mělo zvýšit??? 😀
Pavča

simus
15. kvě 2007

pokud má někdo tak vysoké HCGmůže se jednat o vícečetné těhotenství. nebo je už víc těhu ne jen 5+1
pavlinko, Hcg se zvýší, průkazka se dostává většinou ažkolem 9-12tt záleří na lékaři

pavlina05
15. kvě 2007

ok. Díky za rady. simus 😎
Takže do 9 tt musím počkat!!!!????
Prosím tě , co to znamená 5+1, 12+1,.... chápu že 5 týden těhu, ale to 1 ??? Jsem v tomto ještě neználek. Díky 😀

zuzan
16. kvě 2007

Pavlínko, první číslo značí týden těhotenství a druhé je den, takže když budeš mít od poslední MS 5 týdnů a 3 dny, tak těhotenství se bude značit 5+3 🙂

grej
16. kvě 2007

Ahoj holky, koukala jsem, že na začátku diskuze jste se zajímaly o hladiny hcg v různých obdobích těhotenství. Našla jsem jeden starší příspěvek od Len, tak vám ho sem kopíruju. Sem se prefektně hodí🙂

Len:
Tak, tady to je, teď si vemte, že i ty nejcitlivější testy reagují na hCG od 25, výjimečně už 10 mIU/ml, čili někomu se můžou ukázat // až 21.DPO či ještě později...

1. řádek - počet dní d početí
2. řádek - počet dní od poslední MS
3. řádek - hladina hCG v tomto období(mIU/ml)

7 dní (1. týden)
3 týdny
0 - 5

14 dní
28 dní (4 týdny)
3 - 426

21 dní
35 dní (5 týdnů)
18 - 7,340

28 dní
42 dní (6t)
1080 - 56,500

35 - 42 dní
49 - 56 dní (7-8t)
7,650 - 229,000

43 - 64 dní
57 - 78 dní (8-11t)
25,700 - 288,000

57 - 78 dní
79 - 100 dní (11-15t)
13,300 - 253,000

17 - 24 týdny
Druhý trimester
4060 - 65,400

Od 25 týdne
Třetí trimester
3640 - 117,000

pavlina05
16. kvě 2007

grej
to byl dobrej nápad. Tak jsem zvědavá,jaké hcg budu mít zítra já. Podle těchto tabulek bych měla mít okol 400. No, uvidíme 😀

tucniacik
17. kvě 2007

tie tabulky maju nejaky velmi siroky rozsah,nie? moc tomu nerozumie, to akoze ked zena je v 5tt a ma hcg IBA 18, je to ok?????

pavlina05
17. kvě 2007

To je hloupost!!! Řiď se tou vyšší hodnotou! 😀

evelyin
17. kvě 2007

Ahoj tučniačik, ja si myslím že ten rozsah je väčší kvôli dobe ovulácie.
Kto má ovulku okolo 14 dňa a skôr, zvyšuje sa mu hcg rýchlejšie a 14 dní po oplodnení, čo je asi okolo dňa vymeškanej menštruácie výjde už pozitívny test.
Ak však má žena ovulku neskôr, čoho som aj ja príkladom, tak jej hcg stúpajú pomaly a tehotenský test jej v deň vymeškania výjde negatívny, pretože hladina hcg nieje ešte tak vysoká, aby ho test zachytil.
Mne ukázal pred časom test // až po takmer týždennom meškaní mršky.

pavlina05
17. kvě 2007

evelyin něco na tom bude. Já měla po týdnu meškání MS test slabě pozitivní a hcg jen 123,9. Teď za 3 dny mám přes 512 🙂

evelyin
17. kvě 2007

Tak to gratulujem. Ja som mala hcg po týždni meškania mrchy 192-z krvného testu,domáci bol slabo pozitívny asi tak že silou vôle.
Až teraz v posledných mesiacoch som zistila že ovulku mávam na nejaký 16-17 DC, takže testovať ani nemusím, je to zbytočné, vždy si počkám na vymeškanie, a keď mi mrcha nedôjde na 28 DC tak je to jasné. 😉
Už aby to bolo.... 🙂

grej
17. kvě 2007

Já si spíš myslím, že jde o dobu luteální fáze. Ne ovulace. Ovulace může být 14 DC stejně jako 30 DC. Jen ta luteální fáze je vždy +- stejná, takže více méně máme všichni poměrně stejnou dobu od ovu do MS. Pohybuje se to nějak od 8 do 15 dní, nebo tak nějak. Takže v tom bude ten zakopaný pes. Ten kdo já má třeba jen 8 dní (i když by spíš měla být min 10),tak když má v den příchodu MS ještě hrozně malé HCG. Ten, kdo má tu fázi delší, třeba 15 dní, tak už má v době vynechání MS HCG mnohem vyšší.
Takhle bych to viděla já.
Počkáme si ale na Len, ta to určitě bude vědět líp...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru