HCG roste pomaleji, než by podle doktorky mělo

laky88
9. říj 2014

14 dní OP, posunutá ovulace, takže podle MS bych měla být 5tt ale prakticky je to druhý tt, hcg 7.10 . 65,4 a dnes 77,4, měl někdo takovýto postup a vše bylo v pořádku? Moje doktorka mě strašila, že musí dojít k násobení hodnot dvounásobně cca co druhý den, dnes jsem chtěla nezávislý názor a bylo mi řečeno gynekologem- porodníkem, že to nic neznamená a je moc brzy...Tak opravdu nevím...na usg samozřejmě zatím nic....Děkuju za každou reakci...

zazulka
9. říj 2014

Já se obávám, že ať Ti tady řekneme cokoli, tu pravou odpověď Ti dá akorát čas a to se na začátku těhotenství zdá jako věčnost, viď? 🙂

78marcela
10. říj 2014

Ahoj. Asi se ti to nebude líbit, co ti řeknu, ale bohužel si nemyslím že to bude dobré. Je mi jasné, že to není to, co by jsi chtěla slyšet. Zázraky se možná někdy stanou, ale osobně na ně už nevěřím. Prošla jsem si tím také, navíc po umělým. Také jsem tyto názory nechtěla slyšet, ale zpětně vím že mi pomohly připravit se psychicky na neúspěch. Moc ti přeji, vlastně každé,co touží po mimi, moc přeji, ať se co nejdříve dočká.

tarra27
10. říj 2014

před rokem jsem byla ve stejne situaci, lékař mi řekl, že bud se to rozjede a nebo ne....že tehotenství není podle tabulek a ideální...že tomu dáme čas, že šance je....a já jsem do dvou týdnů začala MS...ale nemusela jsem na revizi...
Uvidíš...dej tomu šanci....co má být bude a pokud to nevyjde, než mít nemocné mimi, to si radeji počkej....
😉

drž se.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru