Hledám těhotnou kamarádku či maminku na MD z Prahy 6- Břevnov

belleclare
4. říj 2018

Ahoj holky, ráda bych zde touto cestou našla kamarádku na zkrácení dlouhé chvíle, na procházku, kafčo či prostě na pokec. V půlce listopadu čekáme naše první miminko. Nyní už jsem na MD a většinu času trávím sama, poněvadž všichni z měho okolí pracují nebo zkrátka mají málo času. Navíc málokdo touží řešit těhotenství a vše s ním spojené tolik jako někdo, kdo je zrovna sám v očekávání nebo si tím už prošel 🙂
Strucne o mne: je mi 26 let, zajimam se o zdravou stravu, cvičím jogu a rada pobyvam v prirode.
Pokud by zde byl někdo v podobné situaci a byl ještě k tomu z Břevnova, nechť se mi ozve 🙂

holka_zelenooka
14. črc 2019

@belleclare Ahojky, jsem taky z Břevnova! Mám 11ti měsíční holčičku😊 a ty? Zřejmě cca půlroční miminko, že?😊

renunka01
15. čer 2020

@holka_zelenooka
@belleclare
Ahoj maminky, obnovuji diskuzi, chtěla bych najít kamaráda/kamarádku pro mého syna a pro sebe někoho fajn na popovídání z Prahy 6 Břevnov, Střešovice..🙂

belleclare
autor
15. čer 2020

@holka_zelenooka Ahojky, tve zpravy jsem si vsimla bohuzel az ted. Kazdopadne vas moc radi pozname 🙂 ! Muj email klara.frank@email.cz. Zatim ahoj! Klara

belleclare
autor
15. čer 2020

@renunka01 Ahojky, take radi se synkem pozname nekoho noveho, tak klidne nekam muzeme spolecne vyrazit 🙂

renunka01
1. črc 2020

@belleclare ahoj, promiň za pozdní odpověď, ale řešíme teď pořád nějaké zdravotní potíže a navíc si syn minulý týden zlomil nožičku a má nechodící sádru od kotníku až k zadečku, jsem z toho všeho fakt nešťastná... Tak to vidím, že setkání nám vyjde nejdříve na srpen/září.🥺 Kam rádi chodíte? A kolik je synovi? Mikimu jsou 2 roky a 2 měsíce.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru