Holení intimních patií ve 3. trimestru, jak na to?

aspnet
17. lis 2014

Zdravím, jsem 33tt. a už pro mne začíná být problém holení intimních partií? Dá se říct, že to spíše dělám poslepu. Nedovedu si představit, že bych to nechala být... Má někdo nějaký dobrý fígl jak na to?

lamia
20. led 2016

Zatím si tam vidím (29.t), ale jinak bych to směřovala na partnera, at se snaží🙂)

joslin
20. led 2016

Poslepu, se zrcátkem a kdyby bylo nejhůř, tak chlap pomůže...Já to zvládala poslepu, sice to trvalo věčnost, bolely mě z toho záda....pak jsem si ale v porodnici uvědomila, že jsem to moc řešila...protože jsou v porodce asi na všecko možný zvyklý. Po porodu si tam chvilku poležíš a chloupky už dorůstají, heh ...a kontroly po porodu na posteli v pokoji jsou srandovní...přijde sestra s kleštěma, ty ležíš na posteli, stáhneš síťovaný spoďárky, sestra kleštěma poodstrčí porodnickou vložku, doktorka vše zkontroluje, sestra poupraví nazpátek...poprvé jsem z toho byla nesvá a pak už mi to ani nepřišlo 😀 chichi 😀 😀 😀 vesměs na porod a celou tu dobu pobytu v porodce vzpomínám s úsměvem 🙂

lenny.cz
20. led 2016

Poslepu a když jsem se hodně snažila, tak z boku jsem i něco viděla 🙂

monikagurthova
20. led 2016

Zatím tam ještě trošku, když se snažím, nakouknu, ale tak po hmatu a slepu a už jsem říkala manželovi, ať trénuje s žiletkou (holí se strojkem), že za chvilku přijde jeho chvíle 🙂, mám spíš problém s nohama, mám je dlouhé a jak se nahnu, tak malá v pupku čardáš 🙂

palkovaadela
20. led 2016

Tak já jsem to u obou těhu zvládala ze začátku sama. Ale od nějakého 18tt jsem tam už neviděla ani chlup 😀 takže se toho s veeeelkou radostí zhostil partner a teda upřímně šlo mu to líp než mě samotné 😀

sherryel
1. srp 2022

@aspnet : holila jsem se do porodu sama a to jsem čekala dvojčata 🤣😅 trochu poslepu, pohmatu a někde zrcátko

jola777
1. srp 2022

Poslepu, pohmatu a poslední cca měsíc mě holil manžel. 😃

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru