Holení intimních patií ve 3. trimestru, jak na to?

aspnet
17. lis 2014

Zdravím, jsem 33tt. a už pro mne začíná být problém holení intimních partií? Dá se říct, že to spíše dělám poslepu. Nedovedu si představit, že bych to nechala být... Má někdo nějaký dobrý fígl jak na to?

pusolamy
17. lis 2014

zrcátko

lenicka07
17. lis 2014

Zaúkolovat partnera 🙂

martaveg
17. lis 2014

Nedavno jsem to probirala s kamaradkou, rikala ze neco delala podle zrcatka a jinak ze ji pak uz pomahal partner.. predstava ze bych mela rict manzelovi at me oholi mi prisla dost neprijemna, ale ze mne oholi v porodnici nekdo cizi nejakou levnou ziletkou, tak to mi prijde jeste horsi

sim007
17. lis 2014

Ja pouzivam holici strojek Wilkinson bikini quattro a nedelam to ziletkou ale prave tim strojkem a vpohode a myslim si ze to pujde i s vetsim brichem.....neni to sice do hladka ale neni to tak nebezpecne jak ziletka

pehaka
17. lis 2014

nejdřív zrcátko, když už to nešlo ,tak manžel...to si nedokážete představit tu ,,dětskou,, radost - ukolu se zhostil na 1* a upřímně bylo to téměř na profesionální úrovni 😀 no ještě, že tohle už máme za s sebou...pro mě to bylo utrpení navíc mě to děsně lechtalo 😖 😅 a on se usmíval jak měsíc na hnoji 😀

suzanna123
17. lis 2014

brazilská depilace

glimmer
17. lis 2014

já jsem vždy poprosila manžela a nikdy nebyl proti 😉

blondynka400
17. lis 2014

Používám elektrický holící strojek a nikdy to nebyl problém ani ve vysokém stádiu těhotenství. Jde to i poslepu, šance poranění je skoro nulová...

orchideas1
17. lis 2014

Holím se poslepu 😉

misar91
18. lis 2014

bud pertner jestli si troufne a nebo zrcátko...já se holím často a zvladla jsem to i po slepu a pak jsem jen řekla přítelovi at se mrkne jestli je to všechno a nebo at mě kdyžtak doholí 🙂

hadroslava
18. lis 2014

Jsem 38tt a nevidím si tam ani se zrcátkem 🙄 Takže poslepu, protože nemám odvahu dát žiletku manželovi. Poslední skoro dva měsíce to probíhá tak, že začnu holit, jde to blbě, funím, atd., začnu se vztekat a pak s tím praštím, že na to kašlu. Načež přijde manžel, koukne na moje veledílo, jak od Picassa, začne se chechtat a mě to nakopne dodělat práci 😎 A pokaždý si říkám, že tentokrát vážně naposled 😀

1velrybka
18. lis 2014

Já se holila taky se zrcátkem, ale určtě ne ve vaně, to bych fakt nezvládla. Normálně jsem si lehla na gauč, dala pod sebe osušku, vedle na stolek větší misku s vodou a vleže se zrcátkem jsem se oholila. Nakonec to omrknul manžel a případně doladil.

gosa22
18. lis 2014

Jedine manzel 😉

loupacek
18. lis 2014

Taky zrcátko, chlap to zkoušel jednou a raději jsem ho odehnala. 🙂

hanivasi
18. lis 2014

já to dělala stejně jako ty, poslepu. A to až do porodu. Člověk si zvykne....

svoba
18. lis 2014

Před porodem mě důkladně oholil muž 🙂

hehena
18. lis 2014

před prvním porodem jsem to ještě zvládla, ke konci už tak nějak poslepu, ale šlo to, podruhý už to nešlo delší dobu před porodem, tak jsem to provedla tak nějak na půl a doholila mě porodní asistentka. což mi bylo míň nepříjemný, než když by mě holil můj muž, kterej holí i sebe jednou za uherák 😀, tak jsem se docela obávala, jak by to asi dopadlo 😀. nemocniční žiletka není naprosto nic v té změti úkonů, které na vás provedou. navíc mají nějakou super desinfekci, takže jsem se po jejich holení ani neosypala (což se mi kolikrát stane) a ani mě nic neškrábalo, když to trochu rostlo 🙂)) takže si vyber, co je ti z toho příjemnější a nějak to dopadne .)

alkena
18. lis 2014

Elektrický holicí strojek.

nonacek
18. lis 2014

pomuže jedině manžel 😉

heliik
18. lis 2014

Já se holím se zrdcátkem.. U prvního těhu jsem to taky tak dělala..

andelka
19. lis 2014

Po paměti. Naposledy těhu jsem tuto proceduru dělala 3hodiny před porodem, sama, poslepu, bez zrcátka. 😅

lucifereeek
19. lis 2014

u prvního jsem se holila sama až do konce a u druhého to nebudu dělat jinak 🙂 však tam nemusíš vidět snad aby ses oholila ne?

aklin
19. lis 2014

ja to vidím tak, že mě bude manžel holit. Sice to ještě neví, ale věřím, že bude rád 😉

sykorkaa
19. lis 2014

Ja zatim poslepu a docela to jeste jde 😀 uvidime jak to bude dal postupovat,bud zrdcatko nebo pritel - snad by to zvadl aniz by me porezal.

hedusska
19. lis 2014

Tak ja se tak od 33tt holila asi jednou za 14 dní, byla to hrozná námaha..pak mě hospitalizovali 3 dny před porodem , oholená jsem nebyla asi týden, takže to u porodu asi nebylo nic moc..:/ ale bylo mi to fakt uplně jedno...

vaalunkat
19. lis 2014

Ahoj, čekám dvojčátka (32tt) takže mám bříško jak blázen, už od 22 jsem mojí ,,drahou,, :D neviděla, navíc nosim brýle a máme jenom sprchový kout takže nějaké to zrcátko nepřipadá v úvahu, protože bych do něj stejnak neviděla. Když mě má holit přítel tak mám strašný strach že mě řízne, protože on sám pořád v koupelně křičí jak se říznul 😠 takže já už to v podtstatě přes 2 měsíce zvládám po slepu 😀 sice se musím holit tak na 3x, protože vždycky nějaké ty chloupky zůstanou, ale nakonec to zmáknu 😀 větším problémem je pro mě holení nohou :D

veroon1
30. lis 2014

ja holila po slepu:D

kachidlo
1. pro 2014

Mít hodně času, zrcátko....?Já holím po slepu a trochu nakukuju z boku.

verushe20
1. pro 2014

Podle paměti a pak ,,dopilovat" podle zrcátka 😃

barumat
20. led 2016

Já se na holení vyprdla už minulý týden (24.tt). Za prvé mám poněkud větší břicho, takže si tam vidím už fakt blbě, i když to pořád ještě šlo, jakž takž.
Za druhé (a to mě nenapadlo, dokud v tý situaci nejsem), jak je to dole všechno mnohem víc prokrvené, je mi holení fyzicky nepříjemné - asi jako když se člověk rýpne nehtem na nateklé noze a má pocit, jako by se tam řízl nožem. Hlavně kraje holítka mi fakt vadily, jak mě rýpou.
No a za třetí ze mě oproti normálu teklo krve jako z vola a mnohem snadněji jsem se řízla.
A jelikož manželovi je fuk, jestli se holím nebo ne, tak jsem s tím švihla a mám klid a svatej pokoj. Jen to asi čas od času zastřihnu na nějakou slušnou fazónku, jinak to řešit nehodlám.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru