Holka nebo kluk 🙂. Co myslíte?

edit17
11. srp 2020

Zdravim vsechny dnes sme byli na genetice a pan doktor nam bohuzel ani nenaznacil co nase prvorpzene ditko bude, tak schvalne co myslite vy ??? Vidite tam neco ??;) dekuju za jakoukoliv odpoved 🙂

adenka84
11. srp 2020

Ahoj. Podle těchto fotek pohlaví poznat skutečně nejde. Nedivím se Dr, že Vám to neřekl. 🙂
Ale koukám, že jste byli na genetice u Lošanů. Tam nám u obou dcer pohlaví ve 12 tt řekli. A to s velkou jistotou. A měli u obou dětí pravdu. V 18 týdnu se to z odběru plodové vody potvrdilo. Měli jsem, ale děti exibicionistky z fotek to poznal i lajk. Ono záleží na zkušenosti sonografisty a jak je dítko nastavené. většina gynekologů pohlaví tak brzy ani odhadovat nechce.

linda_22
12. srp 2020

Také jsem byla na genetice v Plzni, ale pan doktor mi pohlaví určil z 2D, z těch 3D fotek nejde podle mě poznat nic.. ve 2D z profilu mi ukázal pohlavní hrbolek.. ve 21 tt holčičku potvrdil, na konci září zjistíme, jestli měl pravdu, doufám, že jo 🙂
nemáš jinou fotku? Ale když nic neříkal, tak asi miminko nebylo dobře natočené a hádat nechtěl..

andrea93133
12. srp 2020

Ja myslím že to bude 50 na 50 😉 na pohlaví nezáleží, hlavně aby bylo miminko zdravé 😉 mě to poprvé doktor řekl na pohotovosti (malá měla věčně rozcapené nohy, prostitutka naše 😂) a pak už to jen potvrzovali a holčička se nakonec i narodila 😊 u druhého (když se poštěstí) jsem rozhodnutá si pohlaví nenechat říct 😊

amazonkajanik
12. srp 2020

U nás to bylo vidět už na utz z gynekologie,jen jsem chlapovi říkala,že to může být pupeční šňůra 😁
U Lošanů to potvrdili,i když mamce,my to chtěli jako prekvapko,ale nakonec jsme si to nechali říct,ten pytlík byl prostě jasnej 😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru