• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hudba pro miminko v bříšku maminky. Pouštěly jste?

12. listopadu 2011 
Ahojky holky,jsem 22tt..Pouštěla jste některá hudbu miminku??A jak,nahlas,nebo přiložením sluchátek k břísku?Slyšela jsem,že miminko slyší hudbu nejvíce od dělohy,takže bych spíše praktikovala sluchátka k podbřisku.. :slight_smile:
12. lis 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja davala poslouchat ze sluchatek tam kde priblizne mela hlavicku, ale nejvic muziky si uzila tanecni z aerobiku :grinning: ,ale zadny ucinek to zrejme nemelo :sweat_smile: :sweat_smile:
12. lis 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to zkusila jednou přiložit sluchátka k bříšku, myslím, že jsem vybrala celkem klidnou hudbu a malá se vztekala tak, že jsem myslela, že mi odkopne sluchátko z břicha:angry: Naopak spokojená byla, když jsem ještě řídila a jezdila jsem v autě s hudbou hodně nahlas :sunglasses: Tak nevím, teď už to neřeším :wink:
12. lis 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj,jo zkoušela:wink:normálně jsem ji poustela,žádná sluchátka..takovou uklidňující pro miminka:wink:uz si nepamatuji, jak mimco v brisku,ale manžel okamžitě usnul:wink:))po narozeni to fungovalo super,ale ta stejna hudba ted uspava i mého 2.syna a s nim jsem to v prenatalu vůbec nepoustela..
12. lis 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek