IVF, hradí mi ho částečně pojišťovna? Podvázané vaječníky

ala1988
9. únor 2018

Dobry den chtela bych se zeptat jestly nektera vite kdyz chci podstoupit umele oplodneni.
Mam podvazane vajecniky ma otazky zni jestly i kdyz jsem podvazana mi to castecne hradi pojistovna dekuji za info je mi 29.let

priefi
9. únor 2018

Kontakruj ZP, oni Ti odpovi, i dr.by to mel vedet. Mimochodem, proc mas podvazane vajecniky?

mumik
9. únor 2018

Dobrý den, nemáte podvázáne spíš vejcovody? A to bylo na vlastní žádost? Pokud to bylo na vlastní žádost,tak opravdu nevím. Asi bych zavolala na pojišťovnu nebo kontaktovala nějaké centrum,jak to je..
Pokud to bylo ze zdravotního hlediska,tak Vám to normálně hradí pojišťovna. Stejně to stojí dost peněz.. o podvázání vaječníků nic nevím,jen že se podvazuji (odstraňují) vejcovody.. pokud je něco s vaječníky a netvoří vajíčka,tak pak jedině s dárkyní a to stojí zase o dost víc..

ala1988
autor
11. únor 2018

Dobry den mam podvazane vajecniky kvuli 3.CS

priefi
11. únor 2018

@ala1988 takze to je na doporuceni lekare, protoze nedoporucuji dalsi porod, ktery opet sel CS. Tezko rici, zda za tohoto predpokladu vubec tehu doporuci. A to podvazani bylo na Vasi zadost, pokud ano, tezko rici, jak se k romu bude stavet ZP. Budu drzet pesti.

ala1988
autor
11. únor 2018

nebyloto na me doporuceni ale na jejch tak jsem na to kivla a ted lituji chtelibychom z manzelem jeste mimi je mi 29.let doufam ze to klapne moje znama zitra bude mit za sebou 5.CS ale je to prirozene ma 9.mesicu krasne to zvladla tak uvidim co mi reknou na klinici

priefi
13. únor 2018

@ala1988 budu drzet palce 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru