Jak byste popsaly tvrdnutí břicha v těhotenství?

Hoj holky,chtěla bych vědět jak poznám tvrdnutí břicha budu mít břicho tvrdé jak kámen?Nebo to bude jen pocit že mi tvrdne břicho?Mám takové zvlaštní křeče které sem ještě nikdy neměla,tak nevim jestli to není tvrdnutí
adeden
24. led 2013
ahoj, tam mě břicho tvrdlo pořád - od nějakého čtvrtého měsíce až do porodu .. Břicho bylo jako kámen , nepříjemnej pocit . Většinou při vstaní ze židle, delší chůzi .. Ale neřekla bych, že to byla křeč . Prostě takové zkaměnění - nevím, jestli je to zrovna dobré přirovnání, ale tak bych to přirovnala já ...
lvicek2000
24. led 2013
Ahoj, ze začátku mi přišlo, že jsem strašně nafouklá, bříško jako by pne, od půlky těhu už mi tvrdlo řádně, jak píše adeden při chůzi, vstávání, sedání, pak už i v klidu a fakt jsem si byla jistá, že je to tvrdnutí-bříško ti na pár okamžiků ztvrdne jako kámen, když si na něj sáhneš, cítíš to, po chvíli to většinou povolí. Je to nepříjemný, ale určitě to nebolí, nenazvala bych to křečí.
maladama
24. led 2013
@lopaticka křeč by spíš mohla být kontrakce, tvrdnutí - aspoň u mě - bylo takové (dost) nepříjemné ztuhnutí, pocitem i fyzicky. A u mě to teda nebyly okamžiky, ale třeba pět deset minut v kuse.
lv
24. led 2013
@lopaticka začalo to jako křeč u mensesu, až ztuhlo břicho úplně na kámen, do hrobolata, jakoby obrys dělohy - polohy miminka byl vidět, zní to blbě, nevím jak to jinak popsat..trvalo to tak minutu , dvě..

Začni psát odpověď...

Odešli