Jak "darovat" sono miminka?

callisty
29. lis 2016

Holky přišla jsem si pro tipy. jsem těhotná a vyšlo to tak krásně, že můžu rodičům a prarodičům tuto krásnou novinu říci na vánoce. Nechci jim to však říct, ale vyrobit nějaké přáníčko, kde na ně vykoukne fotečka ze sona s miminkem. jak jste to řešily vy? Poraďte... za vše budu ráda .)

majovasnazilka
29. lis 2016

Ahoj, my jsme to vloni pojali jako "poukaz" na vnoučátko, naskenovali jsme fotku z utz a k tomu byl popis, že v červnu bude k odběru jeden kus 😀 a vyrobili: naše jména 🙂 pobavili jsme se pod stromkem všichni 🙂

pet359
29. lis 2016

tak to se háčkuju na dotaz, protože my jsme na tom úplně stejně 😀 už mám něco v hlavě, ale třeba bude lepší inspirace...ten poukaz na vnoučátko je bomba 🙂 mě napadlo vyfotit naše boty na doma a koupit nějaký neutrální bačkůrky a bylo by to ve stylu boty+boty= bačkůrky....jenže....teď jsem to někde viděla a úplně mě to přešlo...tak teď nevím :-/

pet359
29. lis 2016

pak jsem taky přemýšlela nechat udělat hrnky-takové ty magické, které jsou původně celé v barvě a jak je zaleješ teplou vodou, tak se ti odkrývá text nebo fotka....s textem třeba: Veselé Vánoce, bla, bla, bla..ps.: a na druhé straně hrnku: v červnu se uvidíme.....

aliliax3
1. pro 2016

Ja zas nekde videla krabice cukrovi a kdyz se otevre tak na vnitrni strane vika byla fotka z ultrazvuku a k tomu popise "Honem vsichni mlsat, at mamka neni jedina, kdo bude mit velke brisko"....ale neni to teda uplne darkovy napad😉

cantala
10. pro 2016

Taky řeším, já zabalím malé háčkované botičky, viděla jsem je někde v krabičce a myslím, že to bude hned jasné 🙂

ira82_ra
10. pro 2016

@aliliax3 to je milé...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru