Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jak originálně oznámit těhotenství rodině?

sammaelka
2. kvě 2012

Ahoj, hledám originální způsob, jak oznámit těhotesntví rodině, konkrétně tedy budoucí babičce a budoucímu dědečkovi.
Pro moje rodiče už jsme způsob i termín oznámení vymysleli (na narozeniny mého tatínka, dostane přáníčko s křížovkou s tajenkou "čekáme miminko"), ale nevíme, jak to oznámit rodičům přítele. Bude to pro ně první vnouče, tak bych moc ráda, aby to bylo originální a nezapomenutelné.

Poradíte mi prosím nějaké dobré tipy? Na netu jsem četla mnoho rad ve stylu "zabalili jsme botičky/dupačky/dudlík", nebo "řekli jsme jim Ahoj babi, ahoj dědo" toho bych se ráda vyvarovala.
Předem moc děkuji za vaše příspěvky 🙂

palomitacheca
2. kvě 2012

My jsme babičkám a dědovi dali okopírovanou fotku z ultrazvuku. Moje maminka to už tušila, když se mi pár dní předtím udělalo zle, ale mně se dařilo mlžit 😀 U druhýho se to málem prokeclo už na oslavě dědových narozenin (sice jsme měla pozitivní test, ale nebylo to ještě potvrzený od doktora, tak jsem nic nechtěla říkat). Ale teta se pak mojí maminky ptala, jestli nejsem těhotná. Prý to poznala podle obličeje... V době té oslavy jsem byla asi v 7.týdnu 😀 Když to pak bylo potvrzený, tak jsem rozeslala SMS "milá babičko, milý dědečku, ještě nevím, jestli jsem holčička, nebo chlapeček, ale to není důležité. Zatím měřím jen pár milimetrů, ale srdíčko mi buší a už se na vás moc těším. Vaše vnoučátko" Přítelova maminka mi pak napsala, že jsem ji rozbrečela 🙂

lucifereeek
2. kvě 2012

my dali poukázku na vnoučátko (mám v albu) + fotky z UTZ 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli