Jak originálně oznámit, že syn bude mít sourozence?

paja424
3. pro 2014

Ahojky, chtěla bych originálně oznámit rodičům, že náš syn bude mít dalšího sourozence, nenapadá vás jak???Myslela jsem, že bych synovi nechala vyrobit tričko s nějakým nápisem, ale nic originálního mě nenapadá...prosím o nějaký tip...děkuji

kkouzlo
4. pro 2014

my asi moc origo nebudem, v vánočním dárkům přidáme fotku malýho s papírem, dke bude napsáno: Budu velký brácha... nebo něco takového

favofrenki
4. pro 2014

@paja424 tak mi synovi nechali vyrobit body: Budu velký brácha. A tchýni jsme to oznamovali na narozeninách staršího. Byl oblečený do takového tygřího oblečku a když tchýně přijela hned si Štěstí vzala na ruku a chovala no a náš kamarád vzal plyšového tygra podal ho tchýni a říká: na tady si vyzkoušej jak se chovají dvě😄😄😄

tesorino1234
4. pro 2014

@paja424 Ja bych poslala dopis postou,kde by bylo napsano...ahoj babicko ahoj dedo,to jsem ja dalsi vase vnoucatko/popripade uved jmeno/cekejte me,nebo tesim se na Vas....v breznu...v dubnu..ale tak,abys byla pri tom kdyz budou brat dopis ze schranky,aspon uvidis reakci..

paja424
autor
4. pro 2014

@favofrenki to je super...

aajda
4. pro 2014

My dáváme fotky pro rodinu na picassu, každý měsíc album... do jednoho alba jsme dali fotku A., jak tlačí kočárek, a pod fotku jsme napsali "trénink na duben 2014". A pak už jsme jen čekali na telefony 😀

marlenka90
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru