Jak probíhá odběr plodové vody?

sandra92
28. únor 2017
Holky potrebuji radu,dnes mi volali z genetiky a vysla m i3 jaky je nejvetsi stupen? mate stimto, nektera skusenost?a jak probyha odber plodove vody a boli to?? mam ztoho celku strach,
luska__
28. únor 2017
když je něco v nepořádku, tak z genetiky volají? bohužel nevím, co výsledek znamená. nedostala jsem k tomu žádnou informaci, co to je nebo co dál? v kterém jste týdnu?
sandra92
autor
28. únor 2017
v 16tt, mi prave dnes volali ze me vysel spatny vysledek z genetiky,a jestli pak podstoupim odber plodove vody
luska__
28. únor 2017
@sandra92 přeju mooc štěstí, aby to byla jen nějaká rádoby chyba..🍀 a nic se neodhalí
absintka19
28. únor 2017
@sandra92 nam z genetiky poslali dopis, kolegynce take. Mela jsi se zeptat co to znamena, nicmene odber plodovky pry vubec neboli, jen to stipne.
https://www.nutriklub.cz/clanek/amniocenteza-od...
verunkanatalka
28. únor 2017
Taky mi z krve vyšla blbě genetika.Oznámil mi to můj gynekolog a hned mi vypsal žádanku do genetického centra na odběr plodovky.Šla jsem na odběr hned za 2 dny od obědnání.Nejdříve mi tam dělali utz a pak hned samotný zákrok.Neboj nebolí to!!jen to malinko štípne a pak jen cítíš velký tlak na břicho.Trvá to chvilku.za 2 dny mi volali výsledky s tím,že nečekají na oficiální výsledky(papíry které ti potom posílají domů)protože ví že maminka je doma v nervu a to čekání je strašné-přímo takto mi to řekli.Vše dopadlo v pořádku,mimi je naprosto zdravé.PO odběru musíš opravdu odpočívat cca týden..Tak takto to bylo u mě.Doufám že jsem tě trochu uklidnila a přeji zdravé mimi.
snehurka22
1. bře 2017
Určitě bych zavolala co je špatně,abych věděla co čekat.Nechci tě strašit,ale nemám s touto situaci dobre zkušenosti.Jen je lepší být připravena na cokoli.Snad bude vše v pořádku a miminko je zdravé😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli