• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se na miminko co nejlépe připravit?

27. května 2014 
Ahoj maminkytak už jsem se dozvěděla, že jsem taky maminkou před pár týdny, jsem ten nejšťastnější člověk na světě. A nechci nic podceňovat a proto bych pár rád si určitě vyslechla na, co si dát pozor a jak se,co nejlépe na miminkopřipravit!
27. kvě 2014 ve 13:52  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dominikaulo To Ti asi tezko jen tak někdo strucne popise.. Urcite pripravena vybava a tak ale jinak se na tu zmenu podle me pripravit neda jak rekla ma draha sestra materstvi je revoluce v zivote, je to neprenositelny zážitek, který patri mezi ty, co si musíš sama prozit aby jsi vedela o cem to je.... Jinak maminkou budes az po narozeni malého male :slight_smile: Hezke tehotenstvi..
27. kvě 2014 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za mě,hlavně českou zeleniknu,ovoce -tam je spousta vitamínů :slight_smile: Chodím na farmářské trhy a láduju se :D A hlavně se nestresovat médii, různými špatnými info v TV -někdy radši ani na zprávy nekoukám. A když jdu na zahradu,do přírody,stříkám se proti klíšťatům,mám znich teď docela hrůzu..jinak mě nic už nenapadá ;) a moc gratuluju
27. kvě 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno já se na mimčo, kromě již zmíněných rad, připravuji tak nějak postupně.... Postupně si nakupuji co potřebuji, abych na něco nezapomněla a taky by to pak byla docela darda, kdybych to měla kupovat najednou, koukám hodně na koníka - co maminky doporučujou a s čím mají zkušenosti - kosmetika, plenky, monitor dechu apod., a hlavně se snažím nepřetěžovat a nestresovat... jinak jsem teď ve 24 týdnu a asi 3 týdny mě bolí žlučník - doktorka mi řekla, že musím jíst zdravě, takže i přesto, že sem se snažila dodržovat nějakou životosprávu, tak teď mám dietku.. takže opravdu doporučuji ukočírovat své chutě :grinning: mno a jinak přeji příjemný a poklidný průběh a jen samé radosti :slight_smile:
27. kvě 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dominikaulo Tak všechno postupně - nic hrrrr a nic nepřehánět. Jak už jsem jednou někde psala - kdybych měla dělat všechno co mi lidé napovídali (nejez tatarák, nejez hermelíny, nezvedej 10kg balíky, nesportuj x sportuj, ...), tak bych už asi stokrát potratila. Pokud na tyto stránky koukáš prvně, proštuduj si fórum pěkně popořádku a uvidíš. Nekupuj teď hned něco čeho bys pak litovala. Začni koukat po informacích o základní výbavičce, sepiš si to všechno na papír a pak študuj co je třeba čeho a rozhodni se podle komentářů - např. zda jednorázové plínky nebo látkové, zda monitor dechu nebo nikoliv. Atd a nepočítaje si předem rozhodnout plus mínus kolik chceš do mimča takhle vrazit. Nebude to výbavička za pár stovek. Já jsem krom kočárku šla do všeho bazarového s tím, že stejně za pár měsíců to všechno můžu zase prodat nebo hodit do krabice a dát do sklepa pro další děťátko. A i tak jsem už s kočárkem na 25tisících. Záleží na každém co si kdo chce koupit a na co má. Máš ještě čas, tak zkus jen projíždět a udělej si zápisky. Já si založila jen dvě témata, ostatní jsem tu odpovědi na své otázky našla. A kdyby něco, napiš a ráda Ti odpovím - pokud už nebudu rodit :grinning:
27. kvě 2014 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek