• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak ušít těhotenský pás? Máte třeba odkaz?

2. listopadu 2011 
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo neví, jak si ušít těhotenský pás, popř. nemá nějaký odkaz jak na to.
Myslím, že to nebude těžké, ale jsem švadlenka začátečník a neumím si udělat sama střih.
Díky
1. lis 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosim te a nemas to lehci kdyz si koupis noseny? nez se s tim mordovat.ale zalezi na tobe...daji se poridit do 200kc s postovnym staci pohledat...a neni na nem co zkazit..ale ja bych si ho asi neporizovala..na me nemel vubec zadny efekt a ani jsem ho nosit nemohla protoze jsem mela drazdivou delohu a nemohla na brichu nic mit...
2. lis 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale jo, už mám objednaný. Spíš jsem myslela , že by to nemuselo být těžké ušít. Mám doma takovou pšknou látku...Nechci ten podpůrný, ale ten, co vypadá jako kus oblečení - pod kratší tričko, přes netěhotenské kalhoty...
2. lis 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho měla, ale nakonec vůbec nenosila, nebylo kam, pořád jsem nosila svetr přes rifle :sweat_smile: Nebylo pořádně kde se svlíkat jen do trička. Jinak jsem měla rifle a kalhoty vyšší, s nápletem, ty kryly bříško a do nich se daly nosit i kratší trička, takže fakt nebylo kde unosit. určitě to je jednoduché ušít, takový dvojtý tunýlek z elastické látky.
2. lis 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek