Je to těhotenství, afetální těhotenství nebo o nic nejde?

skarma007
24. lis 2018

Ahoj,

zhruba měsíc pozoruji příznaky těhotenství- 14 dní nateklá,bolestivá prsa, 21.den MS tedy (od 29.10.) jsem měla 5 dní hnědý výtok, bolest v podbřišku jako když má přijít MS, večer křeče, pátý den ze mě vylítla v noci krev a jinak nic. Za dva dny jsem dostala MS jen dva dny. (normálně mívám tři dny krev a pak dva dny špinění). Pak jsem šla 28. den cyklu na ultrazvuk a tam bylo tohle: obrázek č. 1 stejná velikost a vzhled, doktorka řekla, že negativní nález, (nevysvětlila mi do teď co to je). Pak jsem začala být děsně nafouklá, plynatost a všechno a měsíc nemám chuť k jídlu, takže trpím nechutenstvím, před 14 dni jsem se vzbudila s bolesti podbřišku a zvracela jsem. V úterý tjsem byla na gyndě a bylo tam tohle viz obrázke 2, takže větší.(obrázky nejsou moje, ale vypadalo to stejně) Byla jsem na krvi v úterý a negativní a test jsem si dělala ranní a byl hodně slabě pozitivní (červená čárka), Včera v noci mi bylo na zvracení a od rána celý den na zvracení a jíst jsem nemohla...dostala jsem prášky a zklidnilo se to, Celkově mám krev ukázkovou a i obvodak se ptal, jestlik nejsem těhotná, že to je divný, čeká mě sono.
gynekoložka tvrdí, že tam nic nevidí. Sakra, černý kruh se v děloze běžně dělá? JInak cysta tam není! to mě ujistila.
Děkuji za názory...

skarma007
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
skarma007
autor
24. lis 2018

jinak mě asi týden bolela děloha, jakoby, že se roztahuje, napíná se břicho, dost nepříjemný to bylo...to bylo před 2 týdny zhruba...

lachtanice86
24. lis 2018

@skarma007 kdyby si byla těhotná měsíc v krvi by to bylo jasné. Takže těhotenství to není. A ty obrázky, nejsou tvoje, na to se máš zeptat dr

skarma007
autor
24. lis 2018

já se jí na to ptala i na ten nález, byla zticha, nic mi neřekla, že tam jen nic nevidí...takže zvětšující se černej kruh v děloze skutečně nic není? ona mi není schopna odpovědět

lachtanice86
24. lis 2018

@skarma007 ale tady ti asi nikdo neodpoví

skarma007
autor
24. lis 2018

@lachtanice86 já jen jestli nemá třeba někdo podobnou zkušenost nebo měl...každopádně i tak děkuji za odpověď 🙂

zrzeckas
24. lis 2018

Ja bych asi navstivila jeste jineho gynekologa, co ten uvidi a doufala, ze mi k tomu rekne neco vic.

skarma007
autor
24. lis 2018

@zrzeckas to mě taky napadlo, ale tady skoro nikdo už nepřijímá, protože mají plno...leda prostě počkat, buď se to vstřebá, nebo něco z toho vyroste a nebo to asi ukáže to sono? Ale gynekoložka to se mnou v podstatě tenhle problém ukončila tou negativní krví

alkuska
24. lis 2018

@skarma007 Jstli nemáš hcg v krvi, tak to těhotenství není, příznaky jsou silně indivudální a nemusí znamenat opravdu vůbec nic. Můžeš si zajít na test jako samoplátce jestli chceš mít jistotu. Obrázky co jsi sem dala nikomu nic neřeknou, jestli bublina roste nebo ne takhle laickým okem nepoznáš, stačí, když si to ona zvětší na monitoru a vypadá to uplně jinak, to se musí přeměřit tím ultrazvukem. Ale jestli v té krvi nic nemáš, tak to těhu fakt nebude, může to být cystička v děložní sliznici nebo malý hematomek nebo něco... Ani se nedivím že ti doktorka nic neřekne, protože to fakt nemůže s jistotou vědět. Test jsi měla opravdu pozitivní nebo to bylo zbožné přání vtělené do ducha? Jestli byl fakt pozitivní, zašla bych ještě jednou na krev a jestli tam nic nebude, šla bych na gyndu pro vyvolávačku, ať se tělo očistí menstruací.

skarma007
autor
24. lis 2018

@alkuska bylo to dost slabý, červený duch...předtím jsem je neměla... děkuji moc za odpověď. Mě to přijde taky divný, že by to bylo těhotenství, pochopila bych ještě to afetální...Zkusím ještě počkat a pak budu zas jednat...Každopádně moc děkuji za názor, alespoň taky vím, jak to vidí někdo jinej 🙂

alkuska
24. lis 2018

No tak mohlo se stát že se to přestalo vyvíjet hned na začátku, hcg spadlo, ale nedostala jsi to... Já bych si skočila ještě jednou na krev a kdyby tam nic nebylo, šla bych si zaběhat a pak se naložila do horké vany s červeným vínem aby se spustila MS sama. A kdyžtak potom na gyndu na tu vyvolávačku.

alkuska
30. lis 2018

@skarma007 Ahoj, můžu se zeptat jak to dopadlo?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru