Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Je tu někdo, kdo nebyl na NT screeningu?

cermij
21. kvě 2013

Je tu někdo kdo nebyl na NT Screeningu? Děkuji

terinda
21. kvě 2013

Já byla, jsem ráda, že taková vyšetření existujou 😕

jajulin
21. kvě 2013

ne, nebyla jsem ani při jednom těhotenství.

kikimaruska
21. kvě 2013

U prvního sem nebyla, to se dělaly ještě tripply a u druhého sem byla na obou NT vyšetřeních a jsem ráda. Co ale vím, že kamarádky co mají i jiné gynekology také třeba NT vubec nemají-protože je nedělají a dělají stále jen Tripply...A také některé pojištovny NT proplácí, někde se doplácí a některé to neplatí vůbec...takže všechny varianty jsou možné 😉

maximka33
21. kvě 2013

ano jednou jsem nebyla a bohužel pak při triplech se odhalily vývojové vady.. takže za mě raději jít dřív na Nt..

veruska007
21. kvě 2013

Z 5 těhotenství jsem byla jen v jednom. Těch 1500,- za pouhé sdělení pravděpodobnosti mi přijde dost. Tripply mi několikrát vyšly pozitivní, jednou 1:13, přesto byly všechny děti zdravé - i když jsme o dvě v průběhu těhotenství kvůli trombofilii přišli.

brigule
21. kvě 2013

Jestli je to ten skrínink co se dělá někdy ve 13 týdnu a dost se za něj platí, tak jsem nebyla. Moje gynekoložka mi jen o této možnosti řekla, ale už se nějak nezajímala, co já na to. Nešla jsem ani na triply. Nevidím v těchto testech moc smyslu.

janapavlik
21. kvě 2013

Při prvním jsem nebyla, dělaly se jenom trippl testy. Teď jsem byla a byla jsem z toho teda vykulená. 40 minut ležení a modlení se, ať je to ok. Moje dr. nt nedělá, ale vypsala mi žádanku ke specialistovi, co to dělá a neplatila jsem nic. Vzhledem k předešlému zamlklému těhotenství napsala v žádance, že je nt nutný, a tak jsem ho neplatila. Každopádně jsem ráda, že jsem byla. Ještě mě čeká ve 20. týdnu velký ultrazvuk u stejného specialisty.

zabula
22. kvě 2013

já taky nebyla ani při jednom těhu

Sem začni psát odpověď...

Odešli