Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jména dětí 2020-inspirace. Jaké?

Křestní jménaVýběr jména
michaela1990xx
23. dub 2020

Jaké jméno plánujete pro miminko?

tulipanek89
23. dub 2020

Mne se líbí hodně jmen🙂 ale vede Mikuláš a Malvína🙂

michaela1990xx
autor
23. dub 2020

Taky se snažím si prosadit jméno Mikuláš, ale bylo mi to zatrhnuto 🤷‍♀️ My se vůbec nemůžeme shodnout, každému se libi něco jiného 😀 Druhé mám Elliot a to mi bylo taky odmítnuto, prý to zni jak idiot 🤦‍♀️😀

veruuu_kubesovic
23. dub 2020

Vybírali jsme dětem netradiční jména 🙂
máme dceru Anabel a syna Eliáše, plánujeme ještě třetího prcka a pomalu začínáme vybírat do třetice 😉

timissa
23. dub 2020

Mia 🙂

katkapavlik
23. dub 2020

I když už další miminko neplánuji, ale jméno jsem měla vybrané Laura 😁 , ale máme Filípka

michaela1990xx
autor
23. dub 2020

Ještě se mi líbí Timea, Theodor, Vivien, Samuel, Benjamin, Tobias, Jasmíma, Luisa, Josefina. Ale jak říkám, ani jedno se nelíbí příteli a mně se zas nelíbí jména, která vybral on (Vincent, Edgar, Oskar, Queantin)

petina3
23. dub 2020

Mám Emily a Patricii.

veruuu_kubesovic
23. dub 2020

@michaela1990xx
ještě mám neteře Miu a Timeu...
"nejhorší" na tom výběru je, shodnout se s partnerem a hlavně pak vámi vybrané jméno nikomu neříkejte (příbuzní dokáží dané jméno jooo znechutit...)
Líbí se mi:
holčičí - Adina, Berenika, Bibiana, Lilien, Melánie, Noemi
klučičí - Damián, Hugo, Jonatan, Melichar, Nataniel, Vincent

olga_
23. dub 2020

@veruuu_kubesovic Jo to je fakt. My u dvojčat jména neřekli nikomu a neznali jsme teda ani pohlaví, takže jsem měli vybrána celkem 4 jména. Na jedné sešlosti teta z legrace, když jsme neprozradili, vystřílela do vzduchu asi pět klučičích jmen a ve třech se trefila do našeho předvýběru 😀

michaela1990xx
autor
23. dub 2020

@veruuu_kubesovic s tím znechucením máte pravdu. Mně tak znechutili trochu Josefinu. (prý ji budou všichni rikat Jožina)

veruuu_kubesovic
23. dub 2020

@michaela1990xx každé jméno se dá znechutit, o tom bych mohla vypravet...
Bohužel to svědčí u mnohých o jejich inteligenci, každé jméno pro dítě je hezké i kdyby 150x nejčastější jméno Eliška nebo Honzík...

babanci
23. dub 2020

Líbí se mi Vincent. Zatím se u nás ale kluci nerodí. Mám vnučky Violku a Odetku. Spousta lidí poulela očima, zvlášť u té mladší. že jako divné,ale nám to přijde úplně normální.

tasimia
23. dub 2020

@michaela1990xx tak my budeme mít Karolínku 🙂. Chtěla jsem sice Miu nebo Viktorku nebo jiné netradiční, ale ustoupila jsem. Mam neteř Evelinku a už teď se jí děti ve školce smějí, holt.. blbá doba.

zelenaesmolda
23. dub 2020

@michaela1990xx Timeu mi furt cpala mamka,cim vickrat jsrm to jmeno slysela tim vic mi lezlo na nervy 🙂

terez94
24. dub 2020

@michaela1990xx vždycky se mi líbilo jméno Mikuláš. Když jsem zjistila,že jsem těhotná a bude to kluk tak to byla jasná volba. Nakonec mám doma tři kluky. Erik, Eliáš a Eddie 😀 💙

monique9754
24. dub 2020

Mě se začala hodně líbit Melisa. Dal se mi líbí Liliana, Charlotte a pro kluka vůbec nevím. Doma máme Tomase 😊

lucca0
24. dub 2020

Prvni je Elena a druha se narodí v srpnu a bude Tea

acttivia
24. dub 2020

Já mám Alžbětu a teď čekám kluka a dávám původní jméno, jako jsem chtěla dát u dcery (kdyby byla kluk), takže Mikuláš 😀 bylo to jediné jméno na kterém jsme se s přítelem shodli, ještě se mi líbil Matouš 😉

babanci
24. dub 2020

Při hodině dějepisu jsem si řekla,že budu-li mít někdy dceru,bude to Johanka podle té z Arku. Bylo mi asi deset let. Všichni se tomu smáli. Za 23 let se mi narodila.

martulka6188
24. dub 2020

V unoru se nam narodil syn Damian.

zelenaesmolda
24. dub 2020

@babanci ja mela taky jmeno vybrane od detstvi a taky jsem ho nakonec dala a jsem rada,ze jsem se nenechala presvedcit na jine protoze bych toho litovala

colik
24. dub 2020

Pro holku: Laura,Rebeka,Sabina,Gabika,Nika
Pro kluka: Oliver,Mates,Michal,Marek,David

takyjedna
24. dub 2020

Kazdym dnem cekame kluka a bude to Petr.
Jinak se libi jeste Marek, Stepan, Richard. Pro holku jsem si pomyslela na Veroniku, Johanu nebo Alici.

lv
24. dub 2020

@tasimia Evelínce se smějí? Ty jo, to mě překvapilo, mojí malé to jméno všichni chválí, d

lv
24. dub 2020

Děti i dospělí, s určitou kritikou přišel pouze 1 člověk, z rodiny, co prohlásil, proč máme pořád něco extra a nedáme Evu.. Ale k Apolence se mi hodí Evelína

atevi7
24. dub 2020

Máme Mikuláše ♥️ a za pár dní se nám narodi Kristián ♥️

tasimia
24. dub 2020

@lv jojo Evelina plina, tak nějak to říkala malá 🙂. Přitom to jmeno je úžasné ..

jako_mala_holka
24. dub 2020

@lv
@tasimia Evelinka je moc hezke jmeno 👍

My budeme mit Helenku 🙂 a kluk mel byt Jindrisek

lv
24. dub 2020

@tasimia jo, to říkali mě Lenka, plenka, Apolenka.. Před 35léty..

izz76
24. dub 2020

V mém okolí se nedávno narodily Viola, Olívia, Malvína, krásná jména, taky Zoe. Klučičí jména se opakuji pořád dokola, to je samy Eliáš, Tobiáš, a další áš, nebo klasika Kubík, Honzík, Adamek.

Sem začni psát odpověď...

Odešli