Jméno pro chlapečka - Gabriel, Oliver, Erik

jahudka43
27. kvě 2019

Ahojky holky 🙂, těhule, netěhule.
Chtěla bych se inspirovat netradičními jmény které vás napadají popř máte doma a jak oslovujete 🙂 např Gabriel, Oliber, Erik 🙂

kuliseks
28. kvě 2019

@bayt neznám 😉

babanci
28. kvě 2019

@jahudka43 Maminka na něj volala Rafi. Byl kouzelnej! A naši Violce se teda taky líbil.

jahudka43
autor
28. kvě 2019

@babanci Tak i tak je to boží.. U nás tedy vede ten Achilleas.. Jen stim ze nas trapi ze na to okoli reaguje opravdu zle :(. Už tedy máme papír z matriky, ale myslím si ze kdyby bylo nejhůř, dá se ještě zmenit 🙂

babanci
28. kvě 2019

@jahudka43 Moje kolegyně má vnuka Lokiho. Toho druhá strana taky nevydýchala. Dokonce prý nechtějí, aby nesl jejich příjmení a tak se mladí přejmenovali.

jahudka43
autor
28. kvě 2019

@makronka222 Nikdo se nechce nikomu mstit, jen kazda maminka chce něco sobe krasneho co se ji proste libi 🙂. Myslim si ze Erik, ani Oliver neni jmeno pro teplouse.
Asi tak kdyz jste vybirala jmeno pro sve ditko chtěla jste aby to bylo neco originalnejsiho nez je treba Kristynka nebo Verunka

jahudka43
autor
28. kvě 2019

@babanci Ty jo az takhle zle to bylo? :( to je šílený. Babicka s dedeckem jsou bouzel stará skola a tak si celou dobu rikam ze jde opravdu jen o zvyk a ze az se malickej narodi ze všechny ty hruzy pujdou stranou

gruyerre
28. kvě 2019

Teda musim říct, že napsat o nějakým jméně, že je jak pro teplouše, ještě k tomu, když ta zmíněná jména jsou teď dost populární, může jen totální pipina. Docela by mě zajímalo, v čem je jméno Eva Sophie míň teploušské a míň hrozné, než např. Erik 😁

jahudka43
autor
28. kvě 2019

@gruyerre ano souhlasím 🙂

babanci
28. kvě 2019

@jahudka43 No, až tak. Malý je Loki, jsou asi dva v republice. U nás teda taky např. moje tchyně nemohla vydýchat ani Violu a to je normálně v českém kalendáři a čte se stejně jako píše. Já vždycky říkám, že by mě možná trochu překvapila Džeára.

mish_ka
28. kvě 2019

Achilleas je krásné jméno, máme řeckého kamaráda toho jména. Závisí samozřejmě také na příjmení. Ale nevidím důvod, proč by vám do toho měla kecat rodina. Proto my nikde neříkali jméno ani u prvního a ani u druhého také nebudeme. Po porodu už to nikdo řešit moc nebude.
Jinak názor a la teploušská jména je opravdu ubohý, nechápu, jak si tohle vůbec někdo může dovolit napsat 🙈

jahudka43
autor
28. kvě 2019

@babanci Hezky pěkně... No dneska si jméno zkratka nevyberes aby ti ho nekdo nezhanil :(

jahudka43
autor
28. kvě 2019

@mish_ka A jak oslovujete kamaráda? 🙂

preiba
28. kvě 2019

@zelenaesmolda no mně jen přijde, že Vy jste všude nejchytřejší, všecko víte, od všeho máte klíče. Nikdo není neomylný, kromě Vás nejspíš...

bekyc
28. kvě 2019

@zelenaesmolda To je den, co? Někdo si dovolil založit stejnou diskuzi, která už tu někde běží... Tvoje problémy bych chtěla mít.

preiba
28. kvě 2019

@jahudka43 na to nesmíte koukat na zbytek rodiny. Má babička měla problém i s Oliverem, toho mi rozmlouvala a dokonce nám pak rozmlouvala i dceru a to je Adélka. Takže klid. Jsou to Vaše děti 🙂

mish_ka
28. kvě 2019

@jahudka43 Achill, Achilleas, je to opravdu Řek žijící v Řecku, mluvíme spolu anglicky, asi jsem se nejasně vyjádřila 😁

zelenaesmolda
28. kvě 2019

@bekyc
nebezi "uz nekde" ale byla primo na hlavni strance.prumerne inteligentni clovek by si ji precetl a pridal se do ni,blb zalozi novou

bekyc
28. kvě 2019

@zelenaesmolda Pro někoho třeba není hlavní stránka tak strašně důležitá, aby ji pročítal. Jak říkám, než takový ho*na řešit, dej si radši čokoládu.

gruyerre
28. kvě 2019

@zelenaesmolda já myslím, ze jedině blb muze porad nekde vyjadřovat svoje arogantní, namyšlenecké názory (často netýkající se předmětu diskuze), neustále nekoho urážet a hrát si na inteligenta, ačkoliv jím, soudě podle vyjadřování, není. Přestaň pořád někoho buzerovat a vyjadřovat se ke všemu, (i v pripadech, kdy nemáš co předmětného říct).

zelenaesmolda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bekyc
28. kvě 2019

Oliver je strašně pěkný jméno, snažila jsem se marně přesvědčit manžela, abychom tak pojmenovali našeho druhého chlapce. Jeho význam mě ale fakt rozesmál (sběrač oliv..) Líbí se mi ještě Alfréd, Vincent, Viktor. U žádného z těch jmen se mi ale nelíbí zdrobněliny.. možná tak Alf.

bekyc
28. kvě 2019

@zelenaesmolda Tyjo, nežer toho koníka tolik. Nestojí na něm svět (můj teda...) Lidi si sem chodí pro rady, inspirace...

zelenaesmolda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bekyc
28. kvě 2019

@zelenaesmolda Tak hezkou a smysluplnou zábavu.

zelenaesmolda
28. kvě 2019

@bekyc
smysluplna zrovna neni ale na zabiti casu to ujde 🙂

gruyerre
28. kvě 2019

@zelenaesmolda to musíš mít dost nudný život, kdyz tvoje záliba - pravděpodobně jediná, vzhledem k tomu, že jses tady asi nonstop, kdyz dokážeš reagovat opravdu na vsechny diskuze a téměř neustále - je dělat ze sebe blbku na Koňovi.

kkkt
28. kvě 2019

@bekyc strejda je Alfred rika se mu Alfi nekteri frede/fredy

bayt
28. kvě 2019

@kuliseks Vygoogli :D ❤

letr
28. kvě 2019

@jahudka43 Já zastávám názor, že všechna jména jsou hezká, jen by tedy měla znít hezky i s příjmením. Co mi vyloženě rve uši jsou cizí jména k českým příjmením, třeba Jessica Nováková.. Ale když to dohromady zní dobře, tak není co řešit, okolí si zvykne. My máme tvrdé české příjmení, takže vymýšlení jména pro chlapečka je taky docela boj (o:

cervickova
28. kvě 2019

Oliver je synovec, říkáme mu Olí, Olíku, Olíčku, Oliverku.... Segra vybrala jméno kdyz byla u nás a máme kocoura Olivera. Pak mám ještě Erica a Dextra kocoury a Eric je super jméno. Erínku, Eričku, Erďo.... ja jsem ted těhotná a i přítel mi řek, že všechny super jména už maji kocouri 😂 (ziju v Británii)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru