Jméno pro Kluka. Máte favority?

mamater
11. lis 2021

Ahoj holky chtěla by se zeptat na vaše favoriti na klučičí jména ale aby to nebyl prosím Samuel Tobiáš Sebastián :D ale něco taky né českého jako je Pepíček Franišek atd :D Dcera se jmenuje Elizabet a u syna absolutně nevíme 😂

mamikry
11. lis 2021

@mamater Náš nejmenší je Jonatán 🙂

littlebee124
11. lis 2021

@mamater Jáchym, Hynek, Vilém, Vítek, Hubert, Dalibor, Mikuláš, Theodor, Matteo, Eliáš, Eliot a Damian, Štěpán.
To jsou me oblíbené 🤗
A pro kluka mame Samuela 😀😀 takže to nic pro vás

nagojka
11. lis 2021

Mi mame Patrika😘

pavelfilip2511
11. lis 2021

Pavel 😘 Filip 😘

pampeliska1313
11. lis 2021

Mně se líbil Damián, Edvin, Theodor, a nakonec máme Kiliána.🙂

krisstina93
11. lis 2021

Já mám syny Alexe a Tonika, teď sem uvažovala nad Oliverem, Samuelem, ale líbilo se mi třeba i Baltazar :D

mamikry
11. lis 2021

@pampeliska1313 Kilian je paradni. Toho jsem chtela moc, ale pres.manzela se nedostal 😂

pampeliska1313
11. lis 2021

@mamikry mně se nedostal Theodor. Kilian byl jedinej “nejblíž kompromisu a stejně mi nic jinyho neprojde” jak řekl manžel. Vyplnili jsme to naštěstí, protože den na to jsem začala rodit.:D

chrystyanna
11. lis 2021

@mamater co mám schované na kluka Robin, Theo (jen Theo) , Nick.. Benjamin

mamater
autor
11. lis 2021

@chrystyanna no mi se hrozně líbí Vojta ale to neprošlo u manžela :D ten má favorita Viktora to mi nějak nesedí :D a společně Erik akorát mě trápí že nevím jak zdrobnit 🤦🏼‍♀️😂

lufak
11. lis 2021

@mamater my mame Krystofa❤️

chrystyanna
11. lis 2021

@mamater Erik, ericek,rik, ero ;)
Hele já mám Alexe, chlap vymyslel.
Že začátku to nešlo ani přes pusu hlavně prarodičům (ty jedou Václav, Pavel, Jan )
A teď má tolik zdrobnělin, ono to někdy člověk vymysli, až když to používá (Alex, lex,lexik Alí, lexin)

lovemusicsun
11. lis 2021

My už kluka mít nebudem, ale dcery měly být Petr nebo David.. Líbila se mi i Vojtěch, Michal, Jakub a Filip, ale ty už někde v rodině jsou...

renat23
11. lis 2021

@mamater Eliáš ❤ říkáme mu Eliášek, Elišek, Elda. Do toho jména jsem se úplně zamilovala jako do syna který ho nosí ❤❤

krisstina93
11. lis 2021

@chrystyanna Alex je super no, taky máme, taky se to babickam ze začátku nelíbilo :D ale těch oslovení to má fakt hodně, syn má teď nejradši verzi Saša, i když sem mu tak říkat nechtěla, tak to začali ve školce a jemu se to líbí :D

barulina
Autor odpověď smazal
Zobraz
katherine177
11. lis 2021

@mamater Tadeáš,Adam, Matyáš, Sebastián, Lukáš

martt
11. lis 2021

@mamater My máme Štěpána a Martina. Ještě se mi líbil Erik a Radek, ale to nechtěl manzel.

jaja01k
11. lis 2021

My máme Romana a Josefa. Ještě se mi líbí Dalibor, Robin, Michal, Daniel, Jindřich.

misamisenka
11. lis 2021

My máme Eduarda a je to super na zdrobňování a zkratky. U holek jsme měli varianty Alexander a Ferdinand. U toho Ferdinanda mi bylo dokonce asi pět minut líto, že budeme mít nakonec holku (jsem mu chtěla říkat Ferda).

kveta1
11. lis 2021

Já když dávala synům jména, tak nic z nich nefrčelo a všichni se mi smáli a dnes to jsou běžná jména. Vezmu to od nejstaršího ten je Kryštof, Matyáš, Samuel, Tadeáš, dcera je Mia a teď mám vybraného Zachariáše i když manžel brblá, ještě se mi líbí Jonáš a nakonec by šel i Denis. Na holčičku se mi jich líbí mraky, ale zatím vede Amálka. 😀

any01
11. lis 2021

Nam se líbí Ondřej 😊

petradt1986
11. lis 2021

Kluk Jindřich-Jindra, Aleš, Eliáš, Milánek-Milan, Míla, Jakub-Kubik., Jáchym je take hezké jméno

andelka
11. lis 2021

Tak my máme zrovna Františka nejmladšího. A ze starších synů nabízím Daniel a Dominik 🙂 k Elizabet bych dala něco mezinárodního,bez háčků a čárek. Líbil by se mi i Martin, David, Tomáš, Petr..

rejalin
11. lis 2021

Mně se líbí jména: Štěpán, Eliáš, Vítek, Jakub a Dominik.. bohužel u manžela nic z toho neprošlo (a asi milion dalších 😂). Nakonec máme Bena.

chumlee71
11. lis 2021

@mamater kamarádka má syna Jerguše 😊

sirinfirst
11. lis 2021

@mamater Prokop, Libor, Jáchym

misaa56
11. lis 2021

Máme Štěpána. Dal se mi líbí Eduard/Eddie, Mikuláš a docela Bedřich nebo Jindřich

sabatko
11. lis 2021

Máme Jindru - Jindřicha. Moc se mi líbí ten základní tvar a maličký byl prostě Jindříšek🙂

rozitta
11. lis 2021

@mamater Erik - Riki, Rikouš(ek), Eri

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru